W~A Vs Empire

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Side 1:
Tribes:
Players: Lord Adex

Side 2:
Tribes: Persia Per.1 Per.2 Per.4
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 145
Tabăra 2: 3,219
Diferență: 3,074

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 4
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 958,732
Tabăra 2: 13,703,097
Diferență: 12,744,365

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 169,268
Tabăra 2: 37,964
Diferență: 131,304

image.php




lord catau, cand vei stii jocul atunci sa comentezi cum e cu inobilarile :) si interne si externe.


Tribul meu e demoralizat ? Adica sunteti atat de disperati incat invitati de la noi, doar doar de o fi vreunul mai slab de inger ? Succes, oricum se stie unde vor ajunge satele lui :) ... LA NOI !

Titlu eva222 te-a invitat în tribul 'Persia' modificarea numelui
Expediat 23.09.09 22:52
eva222 te-a invitat în tribul Persia
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
23.09.
23:14 Invitaţia pentru brinco218 a fost retrasă de către Lord Catau.
23.09.
23:12 brinco218 a fost invitat de către PureScum.
23.09.
23:12 brinco218 a fost concediat de către eva222.
23.09.
23:11 brinco218 s-a ataşat tribului.
23.09.
23:11 brinco218 a fost invitat de către PureScum.
23.09.
23:11 brinco218 a fost concediat de către fighter **1**.
23.09.
23:11 brinco218 s-a ataşat tribului.
23.09.
23:10 brinco218 a fost invitat de către Lord Catau.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cum se cheama cei dintr-un trib care invita toti membrii de la adversari ? Disperati cumva ? =)) Ati ras prost, de fapt brinco a ras de voi, cu acordul meu.

Bafta in continuare :)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
mai dupa se vede si tare a fost vrut:))) deseara sa intri sa vezi un mesaj frumos cu brinco..poate acolo apare interesul nostru pentru el mai clar:))))))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Catau, incercati sa ne racolati membrii ca ultima solutie. Recunoasteti ca razboiul este pierdut ? Asa, macar in fata cifrelor, nu de altceva. Si cautati solutii gen invitat si spioni si rugat de vecini sa ne declare razboi, nu ? :)
Stiam eu ca vei recunoaste ...

Hei, e un joc baieti, nu mai puneti la inima ! Daca stiti sa luptati o faceti, daca nu, nu. Iesiti de pe 12 cum ati iesit de pe toate lumile unde jucati, simplu ;)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
:)) foarte interesanta ideea ta..era buna daca intradevar simteam ca razboiul e pierdut..ma lasa rece statisticile tale..sa nu mai zic faptil ca tu ataci un jucator de 10 ori mai mic ca tine si te chinui sa i sat cu atacuri de 3000 topoare..ma face sa vreau razboiul cu voi..deci nici o sansa sa ne vezi pierzand razboiul asta
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Bine, zeule. Succes pe front atunci :) Nu-i bai ca mai luam 10 sate de la voi, invitati unul din academie si completati ... bafta !
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
auzi mai ti-am mai explicat cu statisticile tale..loviti in jucatori activi..ai tu niste informatii despre care este inactiv ca numai asa iei sate..singurul care face treaba buna e anubis ala..in rest.....mergeti pe innobilari interne de va rupeti capu:D asa ca nu o da aiurea ca pierdem razboiul..vizul asta al tau no sa se realizeze niciodata
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Altul care se lasa de joc :(
Nero XXI ... cum pierde sate la noi cum isi aduce aminte ca are treaba ... Bagati baieti !

lord catau, felicitari pentru primul sat luat WA. Sper sa il tii cat mai mult (ne place sa tocam defensiva pe zid 0) =))
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
fighter **1** în data de 23.09. la ora 23:24
dimineata la prima ora ia legatura cu eva..pana dimineata stai cal m nu te va ataca nimeni..daca o va face cineva din wa te vom sprijinii!!
brinco218 în data de 23.09. la ora 23:21
cum ramane cu invitatia ? Tre sa ma hotarasc asta seara. ori merg la razboi cu tot wa ori cer invitatie inapoi ?!
fighter **1** în data de 23.09. la ora 23:19
vergintaurix :)))) nu te va ataca..ti-o garantam noi...
brinco218 în data de 23.09. la ora 23:17
sper sa nu ma atace in urmatoarele 24h vergi pana imi vine defensiva acasa. defapt 47h cam
fighter **1** în data de 23.09. la ora 23:16
dar de ce ai scris pe forum vostru ca te duci la persia ptr. inf.
fighter **1** în data de 23.09. la ora 23:15
te bagam doar in academie..cel putin ptr. o vreme..esti de acord
brinco218 în data de 23.09. la ora 23:13
am crzt ca am si eu sate de atacat prin zona mea. nu ii puiteam ataca ca erau cu mine in trib, dar vad ca....
fighter **1** în data de 23.09. la ora 23:13
nu vezi frate ca ne batem joc de voi!!!...si asta e doar inceputul!!
fighter **1** în data de 23.09. la ora 23:12
fratelooooo...mareeee....mai esti...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
nero nu se lasa doar ne cedeaza niste sate in zona aia:) dupa cum stii la atacat pe dragul tau anubis..nu va faceti planuri asa repede:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Prietene catau, mesajele alea veneau la mine instant :) Totul era sub control.
Deci, inca o data, recunoasteti ca sunteti varza pe harta, recurgeti la strategii prin dos ?

PS : Voi chiar credeati ca un jucator cat un sfert din tribul vostru ar veni la voi ? Ce oferiti voi asa de interesant ?

WoW, jucatorii mari cedeaza sate in zona ... foarte tare !!! Dar de ce, nu le poate apara sau ce ? =)) In fine, poate scrieti o carte cu strategiile voastre.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
poate am sa iti zic odata secretele..e chiar asa greu de inteles ca imi bateam joc de el? daca e asa bun de ce am sat in mijlocul vostru de 2 zile?:))))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Sa-l stapanesti sanatos :) Va fi cimitirul defensivei voastre. Buna strategie.

PS : Tot nu intelegi ca el si-a batut joc de voi ???
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ehehe daca ai idee ce putina defensiva a fost bagata..daca ti-ar fi trimis membrii tai rapoarte ai fi vazut..ma a-ti jucat slab tare acolo..sincer nu ma asteptam sa vina reactia asa tarziu..dar na daca zici ca e cimitirul acolo cred ca am ramas fara armata si ar trebui sa ne ataci voi
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
@mancky atata timp cat noi nu am avut intentia decat sa radem putin ca eram toti pe skype cred ca n-am sa iau in considerare faptul ca eu chiar au crezut ca dam invitatii serioase:))) dar asa e adex ar face orice sa para razboiul castigat de ei:))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Asa e catau, razboiul pare castigat de noi. De fapt, cred ca il castigati voi, dar masluiesc statisticile sa para altfel. Asta e, bine ca sunt satele voastre la noi, asta e important :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus