Wall war Thread

DeletedUser9453

poate da .. poate nu .... nu are nici o importanta deocamdata !!!
 

DeletedUser7711

Triburile ~ELITE - Wall au alianta fiind triburile dominante continentului k55 .
 

DeletedUser523

@methalelf nu le mai spune tuturor curiosilor diplomatia WALL ca nu se merita;):)
 

DeletedUser7711

@methalelf nu le mai spune tuturor curiosilor diplomatia WALL ca nu se merita;):)



Eeee .... o informatie mica mica :D ... dar cine stie ... poate e eronata =)) :rolleyes:

@achillie2008 : mersi mersi .

Imi pare bine sa te vad pe aici tzepes :)
 

DeletedUser23664

ei hai lasa...ca o mica scapare trece de la noi .... neobservata :D
plus ca e de ajuns sa te uiti pe statisctici sa vezi cam cum decurg lucrurile.....
ideea e ca vreau sa sparg bariere continentului si sa vedem cum va intelegeti acolo sus in top 10 ;) ....am vazut ca Scorpionii sunt prin apropiere :D
 

DeletedUser14622

succes tribului ~sr~
dar sa ajunga la un razbel adevarat cu wall e cam greu datorita nucleelor departate,oricum sper ca macar intr-un tarziu sa se poate razboi cu adevarat triburile bune de pe aceasta lume,numai ca tribul wall intampina o mare problema,asa consider eu,membrii tribului deja sunt fortati sa atace playeri asupra carora au moral chiar si 30% ceea ce ingreuneaza mult dezvoltarea chiar si a unui player bun,playerii mari au cam disparut de pe k55 daca nu ne sunt aliati sau colegi:(
 

DeletedUser7711

Ultimele statistici Wall vs Restul .










Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: GODS NoName TALENT FOG ~INQ~ ~~SR~~ ~ELITE INQ~A
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 204
Tabăra 2: 749
Diferență: 545

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 19
Diferență: 41

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,215,224
Tabăra 2: 3,004,238
Diferență: 1,789,014

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 384,928
Tabăra 2: 134,971
Diferență: 249,957

image.php
 

DeletedUser

si totusi daca ar fi sa luati statistica cu fiecare trib in parte atunci tribul ~INQ~ domina razboiul cu voi pana acum...
 

DeletedUser4920

e p&p wall war thread e logic sa puna toate razboaiele pe care le au daca doresti poti face thread cu ~inq~ vs wall si discuti acolo tot ce vrei tu , momentan poti doar sa te uiti si sa vezi cum o duce wall .




Bafta elfule cu tribu :)
 

DeletedUser

1) mai usor cu categorisirile ca nu cred ca ne putem trage de guler unul cu altul
2) a fost doar o remarca si nu mi plac oamenii care nu iau chestiile astea ca atare si o iau ca pe o jignire;)
 

DeletedUser14336

nu inteleg unde te-a jignit sau unde a facut o categorisire?pur si simplu ti-a spus ca daca vrei sa te lauzi punand o statistica wall vs inq o poti face deschizand un subiect gen wall vs inq
 

DeletedUser4920

1) mai usor cu categorisirile ca nu cred ca ne putem trage de guler unul cu altul
2) a fost doar o remarca si nu mi plac oamenii care nu iau chestiile astea ca atare si o iau ca pe o jignire;)


1) Eu nu ma trag de guler cu tine mai ales pe caldurile astea :)
2) Remarca sau nu a fost un reply de genu , de ce si noi ?



Asa ca stai chill si daca nu iti convine fa topic cum ti-am zis si te poti lauda cat vrei tu .:)
 

DeletedUser7711

Avand in vedere ca inca mai muncim sa avem k55 total al nostru da , ne bateti la statistici . Asta nu inseamna ca ne DOMINATI . Ajungem si la voi stai linistit .





Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: ~INQ~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 216
Tabăra 2: 146
Diferență: 70

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 12
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,298,557
Tabăra 2: 713,077
Diferență: 585,480

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36,029
Tabăra 2: 88,947
Diferență: 52,918

image.php
 

DeletedUser

1) Eu nu ma trag de guler cu tine mai ales pe caldurile astea :)
2) Remarca sau nu a fost un reply de genu , de ce si noi ?



Asa ca stai chill si daca nu iti convine fa topic cum ti-am zis si te poti lauda cat vrei tu .:)

nu vreau sa ma laud si cu atat mai putin nu caut cearta dar fiind topicul WALL war Thread cred ca este binevenita orice parere din partea tuturor celor implicati nu numai a jucatorilor wall sau a celor care nu au nici o legatura cu aceste razboaie.
Nu am de ce sa deschid topic separat atata timp cat totul se poate discuta foarte frumos aici
 

DeletedUser14622

Cea mai mare placere o voi avea cand voi ajunge sa ma razboiesc cu cei care chiar credeau ca dominau candva wall-ul,gen adrian

adriane,poate vei vedea si tu mai tarziu ceva statistici intre triburile noastre,dar atunci sa te pregatesti moral,ca nu vor mai sta asa cum stii sau cum crezi!:D
 

DeletedUser

in curand wall va ajunge pe k54 si va avea razboi cu _On7u_ si noobs de pe acest continent si daca nu vor juca ca la carte nu vor castiga
 
Sus