wanted vs crazy...

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mccon a spus:
Intradevar o simpla circulara dar care spune multe despre teroarea in care joaca oamenii din wanted. De frica "simplei circulare" a inceput lumea sa atace cu ce gaseste. In general aparare la greu
Deci e dictatura!
 

DeletedUser

Fiecare trib isi are playerii slabii,ca noi avem mai multi asta e,dar nu poti judeca un om dupa un simplu mesaj.
 

DeletedUser12141

Faptul ca 1,2,3 etc. jucatori de la el din trib s-au saturat si imi dau informatii nu arata felul asta dictatorial al lui?
Si daca ar stii el cine imi da informatii........
Ce ma amuz
Ha ha ha
 

DeletedUser

Se stie ca lucrati in echipa si atacati organizat, insa orice actiune trebuie aprobata de el, decizia finala o ia tot el!
Una e sa faci afirmatii aiurea si alta este sa spui purul adevar, care in cele mai multe cazuri, precum si in cazul de fata, cade greu si supara!
 

DeletedUser

Mah natafletilor, din cauza voastra m-ati facut sa vin la granita voastra sa vedeti ce rupere de sate va voi da de vi se vor indesa pe gura, ala mic de la noi a rupt apararea ca sa faca atac sa te atace mai mcccckkkt, invata sa joci si nu mai da atata din gura/taste de parca suntem la bancher si somer aici, circulara mea avea un scop bine definit pentru cativa playeri ce va fac jocurile in wanted, deja se intampla ce preconizam, unii se lasa altii cedeaza satele si asa mai departe, cand a inceput razboiul chello era numa gura de el ca si voi, a avut cateva atacuri a pierdut niste sate, aliatul meu ce statea acolo a ales sa nu mai joace l-ati resuscitat pe hunor si asa mai departe, adunati toti dusmani mei si o sa am o placere si mai mare sa va elimin, am jucatori si playeri ce va pot ataca cu moral 100% pe toti din crazy, nu m-am implicat deloc acolo dar de ieri de la acea circulara ma voi implica, si cu tickete si cu manevre cu aliati mei si etc etc etc..orice tot va eliminim, lasati circul asta de pe forum extern, poate nu observati ca voi vorbiti singuri, mai stiu eu din L3 un player ce avea 4-5 conturi pe forum extern si el posta el centra el da dea cu capu'..nu vedeti ca voi vorbiti singuri si nu va baga nimeni in seama, ia stergeti putina si discutati pe forumul vostru, sunteti neinteresanti, la razboi uneori se iau masuri dure nu e nici o dictatura, dictatura este cu tradatori, spioni, si cei ce nu va ataca ca aveti pna-uri personale, de la atatea postari inutile de ale voastre mi s-a acrit sa mai scriu pe aici ceva, lasati ca statistica aia cu sute de sate luate in scurt la inceputul razboiului si va credetai dumnezei si ca in 1 luna credeati ca luati 1 k stati voi linistiti am recuperat, suntem pe plus si asa va fi pana la final, si daca mai continuati mult asa personal ma implic acolo si va garantez eu de vreau 500 sate in 2-3 saptamani asa va fi..nu credeti facem si pariu, deci ..get lost
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fly76 a spus:
Si daca ar stii el cine imi da informati
Ai grija! Ca si conducator e foarte siret si s-ar putea sa te faca sa ``te scapi`` sa isi dea seama care sunt tovarasii tradatori! Plus ca are el si alte ``mijloace`` mai mult sau mai putin cunoscute, ca sa nu spun mai urat!
 

DeletedUser

Stiu cine va da informatii unii sunt playeri mari in WANTED sa nu credeti ca vor scapa, nimeni nu scapa..o sa vedeti, timpul imi va da dreptate.
 

DeletedUser12141

Ai grija! Ca si conducator e foarte siret si s-ar putea sa te faca sa ``te scapi`` sa isi dea seama care sunt tovarasii tradatori! Plus ca are el si alte ``mijloace`` mai mult sau mai putin cunoscute, ca sa nu spun mai urat!




Niciodata , si chiar daca ajung in alta parte a hartii tot o sa pot da informatii de la el din trib. Pt ca a dat ordin sa fiu atacat la greu.
 

DeletedUser

Sa inteleg ca te implici in nord si pe 3-SLA ii lasi mai moale? Hmm! Daniel, citesti?
 

DeletedUser12141

Si sa se oftice si mai tare va arat diplomatia lor:

Aliaţi
YkzLcn
M.I.R.
~COA~
L.O.D.
~DARK~
UNIQUE

Pact de neatacare (PNA)
+SAS+
YKZA

Duşmani
Crazy
3-SLA
Future
Fremen
 

DeletedUser

Nu-si permite sa se mai inroseasca harta!

Pai stii prea bine MorgulRat ca daca ne apucam sa recrutam toti prieteni din Wanted....se inroseste destul de tare harta :)) sunt conturi....dar nu ne permitem sa le recrutam....ca e tot una...parca ar fi in trib la noi :))

fly76- sa punem si ultima circulara ? :D
 

DeletedUser

Lasa ca scapa el de Crazy, face defensiva acolo, apoi scoate 3-SLA, face defensiva si in vest, merge in sud si scoate SAS-ul, face defensiva si acolo, apoi rupe alianta cu Unique, il recruteaza pe rainn21, scoate si Unique si se poate inchide lumea 5! :rolleyes:
 

DeletedUser12141

Iata modul dictatorial,comunist de a conduce un trib :
Un sondaj de opinie din Wanted

Atacuri Coordonate pe Crazy..!!!
Vreti sa va coordonez sa atacati toti de pe granita in aceeasi zi dusmanii..
DA
NU
Nu ma intereseaza

ALIAT în data de 30.05. la ora 21:58 Citat
Stabilesc ziua de atac in functie de fermele voastre de atac si atacam din toate partile..toti odata, Forta WANTED..!!!

Stau si ma intreb cum cei de acolo accepta asa ceva? Mai bine redenumesc tribul in ALIAT
 

DeletedUser

Mah natafletilor, din cauza voastra m-ati facut sa vin la granita voastra sa vedeti ce rupere de sate va voi da de vi se vor indesa pe gura, ala mic de la noi a rupt apararea ca sa faca atac sa te atace mai mcccckkkt, invata sa joci si nu mai da atata din gura/taste de parca suntem la bancher si somer aici, circulara mea avea un scop bine definit pentru cativa playeri ce va fac jocurile in wanted, deja se intampla ce preconizam, unii se lasa altii cedeaza satele si asa mai departe, cand a inceput razboiul chello era numa gura de el ca si voi, a avut cateva atacuri a pierdut niste sate, aliatul meu ce statea acolo a ales sa nu mai joace l-ati resuscitat pe hunor si asa mai departe, adunati toti dusmani mei si o sa am o placere si mai mare sa va elimin, am jucatori si playeri ce va pot ataca cu moral 100% pe toti din crazy, nu m-am implicat deloc acolo dar de ieri de la acea circulara ma voi implica, si cu tickete si cu manevre cu aliati mei si etc etc etc..orice tot va eliminim, lasati circul asta de pe forum extern, poate nu observati ca voi vorbiti singuri, mai stiu eu din L3 un player ce avea 4-5 conturi pe forum extern si el posta el centra el da dea cu capu'..nu vedeti ca voi vorbiti singuri si nu va baga nimeni in seama, ia stergeti putina si discutati pe forumul vostru, sunteti neinteresanti, la razboi uneori se iau masuri dure nu e nici o dictatura, dictatura este cu tradatori, spioni, si cei ce nu va ataca ca aveti pna-uri personale, de la atatea postari inutile de ale voastre mi s-a acrit sa mai scriu pe aici ceva, lasati ca statistica aia cu sute de sate luate in scurt la inceputul razboiului si va credetai dumnezei si ca in 1 luna credeati ca luati 1 k stati voi linistiti am recuperat, suntem pe plus si asa va fi pana la final, si daca mai continuati mult asa personal ma implic acolo si va garantez eu de vreau 500 sate in 2-3 saptamani asa va fi..nu credeti facem si pariu, deci ..get lost

Eu observ ca tocmai tu ne bagi in seama pe noi astia "natafleti". Te cobori tu la nivelul muritorilor de rand? Mai.....alint. Cum poti? Ca sa intelegi iti si explic. Observ ca tu te crezi Dumnezeu. Tu esti cel care a tinut lumea3 in picioare. Tu esti cel care a spart si a dres tot acolo pana.....ai disparut. Si probabil ai coborat acum pe lumea 5 sa incerci spalarea pacatelor a astora mai "natafleti". Si faci asta prin innobilare interna nu?:D. De asta sunt atat de credinciosi "subalternii" tai din wanted. Inceci sa faci ce ai facut si pe lumea 3? Iar vrei sa joci singur dupa care sa dispari? Ai mai inceput pe vreo lume? Sa stiu ca vin si acolo. Nu de alta dar....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iata modul dictatorial,comunist de a conduce un trib :
Un sondaj de opinie din Wanted

Atacuri Coordonate pe Crazy..!!!
Vreti sa va coordonez sa atacati toti de pe granita in aceeasi zi dusmanii..
DA
NU
Nu ma intereseaza

ALIAT în data de 30.05. la ora 21:58 Citat
Stabilesc ziua de atac in functie de fermele voastre de atac si atacam din toate partile..toti odata, Forta WANTED..!!!

Stau si ma intreb cum cei de acolo accepta asa ceva? Mai bine redenumesc tribul in ALIAT

Opa!!! alint a inceput sa umble cu gogosica prin trib :D. De ce crezi alint ca tine acum o schimbare brusca de atitudine fata de subalternii tai? Crezi ca sunt tampiti si nu stiu sa citeasca adevaratul caracter al omului? Observ ca ii consideri cei mai fraieri. Iti bati joc de ei de cate ori ai ocazia. Si tu iti creezi ocaziile dupa cum bate vantul. Ridici aratatorul umezit si spui....azi innobilez k23. Hm! Dar parca merge mai bine k33
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus