wanted vs crazy...

  • Autor subiect DeletedUser20126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Minimaxxx e unu, aliat e altu`, eu la fel sunt altu`... Daca eu iti trimit atacuri pe sate si tu aperi cu trupe de aparare, de unde deduc eu ca toti din trib de la tine sunt la fel ? Poate unu nu stie, poate minimaxxx nu avea trupe de aparare, sau era centrate altundeva.
 

DeletedUser

VJ Safira te-am avertizat nu odata!
vacanta 14 zile sa te mai linistesti.
pe acest forum se vorbeste civilizat ;)
 

DeletedUser

poi eu nu am spus ca sunteti toti la fel dar pe ALIAT il stiu cum joaca decand a fost sitter la cobraionel si l-am atacat si am vazut ce poate iar pe mini l-am atacat si avea in sat 10.000 lanci,10.000 spade 15.000 aracasi nsite cav grea si dupaia incepe rasetele
25.000 cav usoara,2.000 berbeci 15.000 topoare
va dau raport daca vreti
eu zic ca cineva care stie sa joace nu baga asemenea trupe un sat de la primul atac
 

DeletedUser13065

ma tineti gura si nu mai posta aiureli unde nu isi au locul ...

PS: cand altii jucau acest joc si invatau tehnici de atac/aparare si alte chestii utile ... tu te jucai cu lopatica in nisip ... ati ajuns si voi sa aveti 3 sate acolo si gata sunteti zmei si buni cunoscatori ai Triburile ... mai trebuie sa mai jucati sa va dati seama ca nu stiti aproape nimi8k despre acest joc ...

bye all ! dau bere amicilor din crazy .... se stiu ei care's :X:*
 

DeletedUser

Din cate vad eu aici, cei mai afectati de joc sunt cei din Wanted! Noi, restul, chiar ne distram si nu ne suparam chiar daca suntem jigniti!
Acum, cu statisticile astea, sunteti ca si posturile de radio:
- EuropaFM: ``Ultimile sondaje arata ca suntem numarul 1 in Romania!!!``
- KissFM: ``Radio KissFM, number 1``
- Radio21: ``Number 1 hit radio, Radio21``:confused:
 

DeletedUser

ma tineti gura si nu mai posta aiureli unde nu isi au locul ...

PS: cand altii jucau acest joc si invatau tehnici de atac/aparare si alte chestii utile ... tu te jucai cu lopatica in nisip ... ati ajuns si voi sa aveti 3 sate acolo si gata sunteti zmei si buni cunoscatori ai Triburile ... mai trebuie sa mai jucati sa va dati seama ca nu stiti aproape nimi8k despre acest joc ...

bye all ! dau bere amicilor din crazy .... se stiu ei care's :X:*

sandruku...Aliat este unul dintre cei mai buni jucatori ai lumii 5 si il respect!:D
in wanted sunt multi jucatori buni. nu o sa fiti subestimati nicioadata;)
 

DeletedUser

ma tineti gura si nu mai posta aiureli unde nu isi au locul ...

PS: cand altii jucau acest joc si invatau tehnici de atac/aparare si alte chestii utile ... tu te jucai cu lopatica in nisip ... ati ajuns si voi sa aveti 3 sate acolo si gata sunteti zmei si buni cunoscatori ai Triburile ... mai trebuie sa mai jucati sa va dati seama ca nu stiti aproape nimi8k despre acest joc ...

bye all ! dau bere amicilor din crazy .... se stiu ei care's :X:*



bai baietica eu joc triburile de 4 ani eu am inceput sa joc triburile dinainte sa se deschida lumea 1 la noi ca am jucat la englezi
dar mno tu de unde sa sti
ca doar asa esti tu intotdeauna mai prost informat
auzi baietasi daca ai chef de cearta ne certam nui problema dar iti spun ca o sa pierzi la jocu asta dea cearta fiindca chiar si in crazy nimeni nu da din gura mai mult ca mine asa ca ia aminte
uitate ce am postat la topicul nostru si cred ca o no sati mai vina chefu de cearta
dar nui problema si daca ai chef eu is dispus pacat ca nu prea am timp dar si cand fac putin timp se rezolva ne certam de numa
 

DeletedUser17078

ma tineti gura si nu mai posta aiureli unde nu isi au locul ...

PS: cand altii jucau acest joc si invatau tehnici de atac/aparare si alte chestii utile ... tu te jucai cu lopatica in nisip ... ati ajuns si voi sa aveti 3 sate acolo si gata sunteti zmei si buni cunoscatori ai Triburile ... mai trebuie sa mai jucati sa va dati seama ca nu stiti aproape nimi8k despre acest joc ...

bye all ! dau bere amicilor din crazy .... se stiu ei care's :X:*

ma aflu si eu pe lista? sau mie imi dai suc ?
 

DeletedUser

Asezare
1z585s4.jpg


650q2t.jpg


Statistica ultimele 3 luni :

Side 1:
Tribes: WANTED

Side 2:
Tribes: Crazy Future

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,263
Tabăra 2: 1,072
Diferență: 191

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,728,778
Tabăra 2: 10,358,675
Diferență: 1,370,103

image.php
 

DeletedUser

eu nu stiu daca culoare gri seamana cu verde...acuma depinde cum stam fiecare cu vederea, este drept ca nici poza nu este prea stralucita, dar se vede si clar ca nu are ce cauta Crazy pe acolo.
 

DeletedUser

Ma gandeam eu! Oricum, sunt de barbari! Fostele sate ale Lavandei, parca!;)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: Crazy
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 152
Tabăra 2: 49
Diferență: 103

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61
Tabăra 2: 14
Diferență: 47

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,347,960
Tabăra 2: 379,776
Diferență: 968,184

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 579,069
Tabăra 2: 102,991
Diferență: 476,078

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus