WANTED vs MAGIC !!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca-i era prieten lupta cu el pana la capat indiferent de situatia actuala , dar egoismul la condus pe drumul gresit :d.
 

DeletedUser4920

Off e regula de 3 simple

Am pixeli galbeni
Pixelii lui sunt rosii
Prin urmare pixelii lui rosii se ingalbenesc


Easy peasy , asta fu moca restu taxez.
 

DeletedUser

care-i baiul pixelas, te simti cu musca pe caciula si ne dai texte "inteligente"?
 

DeletedUser18437

Off e regula de 3 simple

Am pixeli galbeni
Pixelii lui sunt rosii
Prin urmare pixelii lui rosii se ingalbenesc


Easy peasy , asta fu moca restu taxez.

pe forum vad ca iti place sa postezi dar la statisticile tale peste tot doar 0-uri vad :))
 

DeletedUser14300

Off e regula de 3 simple

Am pixeli galbeni
Pixelii lui sunt rosii
Prin urmare pixelii lui rosii se ingalbenesc


Easy peasy , asta fu moca restu taxez.

ce-ti crescu iq-ul de cand esti in magic...ma uimesti!
sa deduc din asta ca pavone e di'vina?...ti-a dat de la ea?...:D:D:D
 

DeletedUser4920

care-i baiul pixelas, te simti cu musca pe caciula si ne dai texte "inteligente"?

Joc de prea mult timp sa ma calicesc pentru niste pixelasi , da cum ai sarit in sus asa repejor probabil ai ceva scheleti in dulapior


pe forum vad ca iti place sa postezi dar la statisticile tale peste tot doar 0-uri vad :))

Forumu e forum , jocu e log in log out pt mine de aproape 1 an .


ce-ti crescu iq-ul de cand esti in magic...ma uimesti!
sa deduc din asta ca pavone e di'vina?...ti-a dat de la ea?...:D:D:D


Ma rog in fiecare seara la doamne doamne , sa fiu divin , lasand sarcasmul pentru alta data , nu am voie sa scot si eu niste perle ? Ca pe joc circulare nu dau ca nu am inspiratie macar pe forum sa spamez
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

Ma rog in fiecare seara la doamne doamne , sa fiu divin , lasand sarcasmul pentru alta data , nu am voie sa scot si eu niste perle ? Ca pe joc circulare nu dau ca nu am inspiratie macar pe forum sa spamez


credeam ca nu ai voie sa dai circulare:D ca e unul din drepturile rezervate vipurilor:D sau esti si tu vip prin magic?
 

DeletedUser4920

Pentru mine e un singur vip cand e vorba de circulare , h3rifl3 , nui nici unu maestru ca el :)) , mie dami topicuri de spamat ca nu imi plac circularele , prea multi sa imi citeasca secretele , sa ma dezbrace din priviri :eek:
 

DeletedUser15982

Kastravete numai joaca de mult va luptati cu sate de barbari :)) si lavanda cred ca stie
 

DeletedUser4920

aloo , baiatu fara buletin inca , asta e topicu meu de spamat asa ca mno basht !:rolleyes:
 

DeletedUser

Kastravete numai joaca de mult va luptati cu sate de barbari :)) si lavanda cred ca stie

lasa ca pe contul asta (H@k uk) a fost un bun "prieten " din magic..daca nu ma insel..doar de asta a mai fost banat acum un an..poate ai acum tot cu aceasta ocazie si-a luat ban definitiv, ca si prietenul sau ALIAT
dar poate ma insel..ar fi mai bine
 

DeletedUser15982

bau

eu am vandut contu pe lumea 5 :)) nu stiu ce s-a intamplat cu el
 

DeletedUser14300

de ce ia wanted sate de la kastravete parca erau pna intre ei :))):D?

si sla-ul aveau pna cu lod...asa ca ii poti intreba si pe ei de ce iau sate de la kastravere:D:D:D sau pe noii tai colegi veniti din lod care se presupune ca ii erau prieteni:D:D:D
oare de ce pui tu doar intrebarile care iti convin? prea istet nu-mi pari asa ca tind sa cred ca ti se trage de la ochelarii de cai pe care ii primiti odata cu invitatia in magic:D:D:D
 

DeletedUser

si sla-ul aveau pna cu lod...asa ca ii poti intreba si pe ei de ce iau sate de la kastravere:D:D:D sau pe noii tai colegi veniti din lod care se presupune ca ii erau prieteni:D:D:D
oare de ce pui tu doar intrebarile care iti convin? prea istet nu-mi pari asa ca tind sa cred ca ti se trage de la ochelarii de cai pe care ii primiti odata cu invitatia in magic:D:D:D

:)))))) parca vorbeai de gramatica cu pavone ...:) ..(ce iau sate de la kastravere) ...esti varzaaaaa ,...:D:D:D scuze ...jignesc varza :))):eek:


psssst ...app .....zile la baieti sa nu mai stearga posturile in care esti vedeta :))))..:eek::eek:
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus