WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ALIAT astăzi la ora 15:28
Care va bloca colegi la mesaje si la rapoarte trimise mai departe vor fi da-ti afara sau innobilati intern, nu va plac rapoartele stergeti-le, cei ce sunt acolo langa acele conturi/sate atacate le vor folosi, asa ca terminati cu prostiile.

cheliosul...iar vrea innobilari interne...pai daca nu poate sa ia sate de la dusmani,ia de la fraierii care nu vor sa primeasca rapoarte si mesaje de la altii.pai au ajuns sa ai oblige sa se uite la rapoartele prea-maretului ...bine ca nu-i obliga sa citeasca si mesajele..(ineptiile) lui:)))))))) de tot rasul frate...unde s-a ajuns ma...plecati wanted ca va innobileaza patronul...huuuoooooo
 

DeletedUser

..

Bai fratilor..de ce il criticati pe Aliat?mai ales tu mircearaf..ca nu ai jumate din experienta lui..si tot dai cu gura pe extern..Faptele conteaza..si ia uitate cate puncte are la inamici invinsi...:( da..da..el numai din innobilari interne a luat sate..iar tu draga mircearaf:( cum ai devenit asa mic?:confused::confused:
 

DeletedUser25671

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 33
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 333,160
Tabăra 2: 348,432
Diferență: 15,272

image.php


Cred ca cel mai bine e sa lasam comentariile si sa vedem pe harta ce poate face fiecare...
 

DeletedUser

asta e mai rau ca becali :)) lasa`ne , lasa`ne !!! :p


imi place comapratia cu becali dar daca tot am pomenit de el avea sau are si aikon ceva tare la semnatura "ciobane pleaca din ghencea" :)))
ii se potriveste si lu ALIAT in alt context:D:D
 

DeletedUser7916

imi place comapratia cu becali dar daca tot am pomenit de el avea sau are si aikon ceva tare la semnatura "ciobane pleaca din ghencea" :)))
ii se potriveste si lu ALIAT in alt context:D:D

ALIAT pleaca din WANTED !!! :)) LASA-NEEE, LASA-NEEE !!!
 

DeletedUser

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 20.9%
Moral: 100%

Agresor: rEnZ0r
Sat: K2 ! 17 (237|95) K2

Număr: 0 0 0 0 98 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 9 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: ALIAT
Sat: ... (243|99) K2

Număr: 15628 16535 4312 11477 40 2873 190 366 573 209 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Spionaj
Resurse spionate: 319.418 261.508 325.655
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 24)
Cazarmă (nivelul 25)
Grajd (nivelul 20)
Atelier (nivelul 15)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Târg (nivelul 25)
Tăietori de lemne (nivelul 30)
Mina de argilă (nivelul 30)
Mina de fier (nivelul 30)
Fermă (nivelul 30)
Magazie (nivelul 30)
Ascunzătoare (nivelul 10)
Zid (nivelul 20)


Trece acest raport public


si uitati ce zicea aliat de satele blindate=))
 

DeletedUser

ALIAT pleaca din WANTED !!! :)) LASA-NEEE, LASA-NEEE !!!
asemanarea este una perfecta. Problema e ca membri wanted se lasa condusi ca pe OI :D
si acum un slogan ultra cunoscut :D de ceva meciuri :D putin editat
"Ce FACE ALiat??" Astept raspuns !
 

DeletedUser

Am o premonitie cum ca cat de curant maxim 4-5 zile se va produce inevitabilu :D
 

DeletedUser7916

ce ? primim raspunsul de la intrebarea ta ?"Ce FACE ALiat??" :))
 

DeletedUser

gabicfr...ai ordin sa scrii pe forum?te-a invatat cheliuta?buna treaba.macar sa o faca sergentii daca colonelul nu are timp.timpul lui costa ...dar nu bani.spade.apropo..sa nu ramana prea mult pe joc si sa uite sa inchida ecluza ca inunda naiba satul in care sta.ajunge grastis la mare:))))
EDITAT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

GabyCFR astăzi la ora 21:33 Citat
SALUTARE,AM NEVOIE DE Sprijin urgent..pe mai multe sate..sunt atacat de megara si ciubaca10 mai multe detalii pe private,multumesc


Eu zic sa le mai trimiti cateva ca nu cred ca au inteles :D
 

DeletedUser

e banat aliat va vine sa credeti =)))) ???


Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit
Dă comanda
(0)
(0)
(1407)
(0)

(0)
(870)
(0)
(0)

(0)
(0)

(1)
(0)
» Toate trupele
Închide
Ţeluri
Încarcă
x: y: » Propriu

Mişcări de trupe



Sat ...
...
Coordonate: 390|307
Puncte: 10.471
Jucător: ALIAT
Trib: The Bounty Hunters
» Centrarea hărţii
» Trimitere de trupe
» Trimitere de materii prime





yee !!!
 

DeletedUser

..

ehh asta e:),vedem pana la urma cum va descurcati..:)) fara sprijin nu traiesc :x dar deaia suntem un trib sa ne ajutam reciproc..:) sal
 

DeletedUser

..

Hai sa te vad mai,ca stergere de cont nu dau..asta'i sigur..cu 10 atacuri nu ma speriati:D:D:d nici cu 100(mai mult nu am avut niciodata:p )
 

DeletedUser

doamne gabycfr asta nare nici o treaba sincer la 14 ani cat are el comenteaza prea mult si se da prea mare=))


GabyCFR astăzi la ora 21:33 Citat
SALUTARE,AM NEVOIE DE Sprijin urgent..pe mai multe sate..sunt atacat de megara si ciubaca10 mai multe detalii pe private,multumesc !
GabyCFR astăzi la ora 22:09 Citat
Cum a zis mckin?ca trebuie sa fim uniti..fara asta nu castigam un razboi..hai ce faceti dormiti pe voi mai baieti?
GabyCFR astăzi la ora 22:19 Citat
BAI FRATE DORMITI?NU CITITI DELOC FORUMUL???
n00bz0r astăzi la ora 22:23 Citat
bha eu am trimis ce am avut.
GabyCFR astăzi la ora 22:24 Citat
nu vorbeam de tine,dar cati jucatori mai sunt ..care stau cu trupele in plm la plaja
 

DeletedUser

Hai sa te vad mai,ca stergere de cont nu dau..asta'i sigur..cu 10 atacuri nu ma speriati:D:D:d nici cu 100(mai mult nu am avut niciodata:p )

tu nu intelegi ca nu dau 2 bani pe tne...pe tine te ataca cine se plictiseste...cand se plictisesc oamenii...mai zic..hai sa mai dau si in pustiu ala putin....


Si by the way....e 22:30 n-ar trebuii sa fii la somn?
 

DeletedUser

..

Taci mai dependentule..ca esti on 24/24...iti traiesti viata pe un amarat de joc. ;);)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus