WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

baa...cine vorbea de stat..cheliuta si acolitii....ma gara...de cate ori v-a sunat cheliuta la 1 noaptea sa bagati sprijin sau sa atacati?sa scrie ma lumea care a fost sunata de el si la 1 noaptea si pe urma sa ** de stat non stop.
si ce sa-i faca ma lu' cheiuta ca e la a mia abatere?o sa-i ia un sat ca de...prietenii stiu de ce.altora le-au luat jumatate de sate sau o treime ptr multi cont...si lui...1 sat.sa tot joci asa pe 100 de conturi.f tare.
 

DeletedUser

Hai sa te vad mai,ca stergere de cont nu dau..asta'i sigur..cu 10 atacuri nu ma speriati:D:D:d nici cu 100(mai mult nu am avut niciodata:p )

Forumul wanted a spus:
GabyCFR în data de 02.11. la ora 22:23 Citat
Da mai,si pana acuma cati ma ajuta pe mine?am 10 atacuri de la unique,si ma ajuta buly(pste 10-20 de ore primesc sprijin de la el),N00bz0r..cu 500 lanci spade si archasi,si parizeru..ataaat frate,pai numai 3 persoane sunt pe k1?

Se pare ca nu esti asa mare razboinic pe cat te crezi :D
 

DeletedUser

...

Pai?Tu nu ceri sprijin?Numai eu?sau cum..stai ca n'am inteles..jucatorii mai mari nu cer sprijin sau ce dracu?
 

DeletedUser

lasa-l aikon ca i-a disperat cu mesaje .....sa ai trimita lumea sprijin...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18554

Ma scuzati ca ma bag si eu asa in vorba insa cine e acest mircearaf de comenteaza intr-una?
 

DeletedUser18554

iti dai seama ca nu stiu 200 de oameni. ii stiu pe aia mai buni si pe cei din zona mea.
 

DeletedUser18554

pai da... daca unii isi dau conturile pentru cateva puncte premium pe alte lumi... ce sa-i faci... tot asa se duce plebea si raman numai caracterele. putin imi pasa ca fug unii. iar vrajeala aia ca aliat le face si le drege e doar invidie.
 

DeletedUser

pai da... daca unii isi dau conturile pentru cateva puncte premium pe alte lumi... ce sa-i faci... tot asa se duce plebea si raman numai caracterele. putin imi pasa ca fug unii. iar vrajeala aia ca aliat le face si le drege e doar invidie.

si tu pe ce cont joci ia zii? nu e mai bine sa postezi cu diaralex?
 

DeletedUser18554

si l-am facut si pe rainn sa iasa la suprafata. sa-mi zici daca poti sa ne vedem maine la un suc in buc sa-ti zic eu cateva ca demult vreau sa ti le zic.
 

DeletedUser18554

evident ca unde e rainn e si aikon. logic :)) bravo ma baieti. ;) probabil sunteti siamezi sau ceva. oricum nu inteleg aluzia cu diaralex si nici nu inteleg ce te roade pe tine sub ce nick scriu aici. poate sunt aliat si fac misto de voi :D
 

DeletedUser

Nu cred ca cineva din wanted ar fii in stare sa faca misto de noi :rolleyes:
Si aliat oricum nu este in postura sa faca misto de cineva ... :D
diaralex în data de 26.10. la ora 00:44
offf omule.. sincer imi pare rau ca faci parte din tribul asta cu atat de multi oameni bagatori de picioare si fricosi si etc.. daca eram mai aproape te ajutam cum puteam sincer :)

p.s.: nu sunt alex sau cum l-o chema pe proprietarul contului. eu sunt vlad :)

5q4wn în data de 26.10. la ora 00:47
care vlad?

5q4wn în data de 26.10. la ora 00:49
daca nu ai siter ar fi mai bine..ca sa ataci si cu alt cont.ai parola,da?

5q4wn în data de 26.10. la ora 00:49
daca ti-a dat parola ar fi super bine

diaralex în data de 26.10. la ora 00:56
[player]mya19[/player] ;)

insa acum joc pe contul asta. atat. acolo nu mai joc

5q4wn în data de 26.10. la ora 00:57
pai de ce?
 

DeletedUser18554

in ultima vreme nu prea am fost la curent cu ce se intampla ca am avut multe pe cap. de unde pana unde aceste mistouri repetate despre aliat? adica din punct de vedere al razboiului nu stiu daca e cineva in stare sa faca misto de el pentru cum joaca. iar sa te iei de un om care are chelie sau mai stiu eu ce... scuze insa e cam pueril.
 

DeletedUser

Sunt chiar foarte sigur :p O sa vina ziua in care nu o sa mai stiti pe unde sa fugiti...
o sa fie un slogan de genu
"A-ti fugit ca nemancati, ca va omorau UNICII"

LE
in ultima vreme nu prea am fost la curent cu ce se intampla ca am avut multe pe cap. de unde pana unde aceste mistouri repetate despre aliat? adica din punct de vedere al razboiului nu stiu daca e cineva in stare sa faca misto de el pentru cum joaca. iar sa te iei de un om care are chelie sau mai stiu eu ce... scuze insa e cam pueril.

De acord cu partea fizica... nu isi are rostu pe forum sa te iei de defectele fizice ale unui om...
in schimb despre modul dictator in care isi conduce tribul ... lasa de dorit...
plus ca are joaca si pe mai multe conturi ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus