WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu cred ca cineva din wanted ar fii in stare sa faca misto de noi :rolleyes:
Si aliat oricum nu este in postura sa faca misto de cineva ... :D
diaralex în data de 26.10. la ora 00:44
offf omule.. sincer imi pare rau ca faci parte din tribul asta cu atat de multi oameni bagatori de picioare si fricosi si etc.. daca eram mai aproape te ajutam cum puteam sincer :)

p.s.: nu sunt alex sau cum l-o chema pe proprietarul contului. eu sunt vlad :)

5q4wn în data de 26.10. la ora 00:47
care vlad?

5q4wn în data de 26.10. la ora 00:49
daca nu ai siter ar fi mai bine..ca sa ataci si cu alt cont.ai parola,da?

5q4wn în data de 26.10. la ora 00:49
daca ti-a dat parola ar fi super bine

diaralex în data de 26.10. la ora 00:56
[player]mya19[/player] ;)

insa acum joc pe contul asta. atat. acolo nu mai joc

5q4wn în data de 26.10. la ora 00:57
pai de ce?

si zici sa ai incredere...in cine naiba??:|
 

DeletedUser18554

si nu cred sa fuga prea multi. fug peniblii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

zice unul din cei multi condusi de un oier :) te pomenesti ca acum 5 ani l-ai si votat :)

si nu cred sa fuga prea multi. fug peniblii...

si daca totul s-ar juca corect, si nu ar mai fi influente de la admini alta ar fi soarta jocului.

tu cum de joci pe contu diaralex?? ca de la aliat il ai....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18554

INFLUENTE de la admini ... :))) mereu a-ti dat vina pe admini ... cand aliat trimite sprijin pe mai multe conturi cum o fii ??? Corect??? tu cum de joci pe contu diaralex?? ca de la aliat il ai....
Si eu nu l-am votat pe becali ... si niciodata nu l-am avut la suflet ...Niciodata...



eu nu am dat niciodata vina pe admini. o singura data mi-au fost luate 3 sate pe L3 ptr ca nu citisem regulile in intregime

ce face aliat nu e treaba mea. insa nu cred ca are nevoie sa se sprijine cu alte conturi. iar daca are alte sittere nu cred ca e interzis sa sprijini niste colegi atata timp cat nu sprijini acelasi coleg.

toata lumea zice de stilul dictatorial al lui aliat insa eu nu-l vad, nu-l simt :) poate am o personalitate prea puternica si cu mine nu se baga asa in seama...nu stiu. insa ca mai striga la unu sa nu doarma in front mi se pare normal ca avem si noi niste putori.... mama mama ceva in stilul lui BPR-ciurii de la voi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aliat are parolele nu numai sitter..... deci e ilegal ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18554

revenind la faza cu adminii nu poti nega ca unique intotdeauna a fost avantajata mai mult sau mai putin de admini in razboaiele ce le-a avut. M.T.-ul de ce o fi dat inchidere de conturi...?! si nu-mi zice ca luau bataie de la voi si de asta ca stim amandoi ca nu din cauza asta. au fost abuzuri si nu ai ce face. e frustrant insa asta e lumea in care traim. totul se rezolva pe PCR-uri (pile, cunostiinte, relatii) si va continua asa. probabil in ritmul asta...veti cuceri lumea insa nu stiu ce satisfactie veti avea. adica una e sa iei satele prin lupta si alta e sa iei sate parasite care nu te ataca inapoi si nu iti baga sprijin intre nobili


si aici inchiei faza cu adminii ca vad ca deja mi-am luat avertisment insa daca vrei odata ne intalnim la o bere si discutam. despre ce vrei tu insa stiu ca stii ca asa e :)


6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

Va rog sa reveniti la subiect! Si lasati discutiile pe langa subiectul temei ca oricum vor fi sterse !!
 

DeletedUser18554

te iei de mine cum ca as juca pe diaralex insa nu ma cunosti nu te cunosc. insa cu all4u ce s-o fi intamplat?! probabil ai parola de la cont cum are si aliat parolele nu!? :)

nu trebuie sa-mi raspunzi la asta, aikon. e o intrebare retorica ;)
 

DeletedUser

mariusica-80 astăzi la ora 00:27
Ce se intampla in trib ?
Dc atatea plecari ?
dc Atatia banati ?
Suntem atacati de toti noi numai ripostam ?

mai mariusica...pai toate astea din cauza lui aliat.pleaca cat mai ai timp...asa ca lasa-ma cu vaicareala daca vrei sa mori in ... wanted....ramai.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18554

problema ta care e..? stii sa si joci sau doar te bagi in seama pe acest forum?
 

DeletedUser

revenind la faza cu adminii nu poti nega ca unique intotdeauna a fost avantajata mai mult sau mai putin de admini in razboaiele ce le-a avut. M.T.-ul de ce o fi dat inchidere de conturi...?! si nu-mi zice ca luau bataie de la voi si de asta ca stim amandoi ca nu din cauza asta. au fost abuzuri si nu ai ce face. e frustrant insa asta e lumea in care traim. totul se rezolva pe PCR-uri (pile, cunostiinte, relatii) si va continua asa. probabil in ritmul asta...veti cuceri lumea insa nu stiu ce satisfactie veti avea. adica una e sa iei satele prin lupta si alta e sa iei sate parasite care nu te ataca inapoi si nu iti baga sprijin intre nobili


si aici inchiei faza cu adminii ca vad ca deja mi-am luat avertisment insa daca vrei odata ne intalnim la o bere si discutam. despre ce vrei tu insa stiu ca stii ca asa e :)


6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport.




Stii ce ma uimeste.... Unique are razboi cu 7 triburi...din care doar in Wanted sunt banati.... cum naiba se intampla asta?

UFO de ce nu sunt banati? Lotus? NAto? si astia ne ataca......
 

DeletedUser18554

Stii ce ma uimeste.... Unique are razboi cu 7 triburi...din care doar in Wanted sunt banati.... cum naiba se intampla asta?

UFO de ce nu sunt banati? Lotus? NAto? si astia ne ataca......

buna intrebare rainn... eu chiar nu stiu de ce nu?! sau poate sunt si nu stiu eu :) sau poate va intereseaza mai mult sa va dezvoltati spre centru unde este wanted?! sau poate e doar moda zilei (atacati-l pe aliat pe forum)
 

DeletedUser

buna intrebare rainn... eu chiar nu stiu de ce nu?! sau poate sunt si nu stiu eu :) sau poate va intereseaza mai mult sa va dezvoltati spre centru unde este wanted?! sau poate e doar moda zilei (atacati-l pe aliat pe forum)


De ce? pentru ca aia nu triseaza....mai inkolo am sa lamuresc eu pe toata lumea despre Aliat...ca ** aia de ceva timp tot se aduna materiale.

Cand proprii oameni cu care ai trist te dau in gat..nu prea mai ai ce face ca aia iti stiu toate prostiile...
 

DeletedUser18554

daca tu zici... poate stii mai bine. insa macar poate va abtineti de la a-l mai ataca pe aliat pe forum. tema aceasta este destinata razboiului dintre wanted si unique. nu inteleg ce legatura are stilul lui aliat de a "conduce" cu acest razboi. mai bine va laudati cu cate sate ati luat de la h@k uk sau nu stiu... cu ceva legat de razboi.

si zi-mi daca nu am dreptate te rog
 

DeletedUser

daca tu zici... poate stii mai bine. insa macar poate va abtineti de la a-l mai ataca pe aliat pe forum. tema aceasta este destinata razboiului dintre wanted si unique. nu inteleg ce legatura are stilul lui aliat de a "conduce" cu acest razboi. mai bine va laudati cu cate sate ati luat de la h@k uk sau nu stiu... cu ceva legat de razboi.

si zi-mi daca nu am dreptate te rog

Sincer...mai mare placere imi face sa ma iau de cel care m-a amenintat ca ma bate...decat sa ma laud cu ce sate iau.
 

DeletedUser18554

cum adica ca te bate?

si da, sate luate cu care apoi sa te lauzi nu prea ai. jumate din ele sunt innobilari interne insa trebuia sa le ia si pe alea cineva. plus ca punctajul inamicilor invinsi reflecta realitatea. :) insa nah...fiecare joaca cum vrea.

deci tu ai ceva de impartit cu aliat in viata reala si inteleg ca si el cu tine si acum el e banat ?! sa fie o coincidenta?
 

DeletedUser3919

deci tu ai ceva de impartit cu aliat in viata reala si inteleg ca si el cu tine si acum el e banat ?! sa fie o coincidenta?

Ca tot ai amintit de H@k uk... Sa fie o coincidenta inchiderea lui ALIAT si H@k uk in acelasi timp?... asta in ziua cand jamaicanu18 de unul singur i-a luat 18 sate intr-o singura zi... si i-ar mai fi luat daca nu era inchis.
Pe al 19-lea i-a ramas adeziunea 1. Al dracu noroc, si inchis si cu adeziune 1 ramas pe un sat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum multe triburi aduc jucatori pe conturi asa si noi pe all4u ... :p joaca cineva care nu are cont pe l5 deci :-w Nu ca aliat care joaca pe mai multe... si el a zis :D am dovada :D
 

DeletedUser18554

Cum multe triburi aduc jucatori pe conturi asa si noi pe all4u ... :p joaca cineva care nu are cont pe l5 deci :-w Nu ca aliat care joaca pe mai multe... si el a zis :D am dovada :D

atunci de ce o fi inchis? si mai are si poza ta si a lui dnd la profil :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus