WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

inca ceva maretule aliat...spuneai ca nu v-am dat timp de pregatire ca v-am anuntat duminica? da tu? i-ai anuntat dupa 16 min cand voi i-ati trecut pe harta ca dusmani? esti penibil:(

apropo sa stii ca nu-i avem la dusmani pe unique asa ca shht :p

nu stiu de ce iti mai zic ca oricum aveti spioni la noi
 

DeletedUser

Bai pustiulica..tu nu ii ajungi lui ALIAT nici sub unghie..asa ca ciocul mic..cand o sa ai tu stiinta lui ALIAT despre joc , atunci sa comentezi mai p..!

alt batman...da tu cum erai ma acum 3-4 ani? nu ai trecut si tu asa? comentez cat pot ca am tupeu si ma tine;) ca daca nu aveam nu ma mai bagam unde nu imi fierbe oala mai pustiulica
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 18
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:


Tabăra 1: 351,389
Tabăra 2: 194,267
Diferență: 157,122

image.php


Minora blonda..ia`l p`asta micu de aici..spune numai prostii..
Treci la somn!

Momentan stam mai bine..
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 18
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:


Tabăra 1: 351,389
Tabăra 2: 194,267
Diferență: 157,122

image.php


Minora blonda..ia`l p`asta micu de aici..spune numai prostii..
Treci la somn!

Momentan stam mai bine..

dute ma si joaca sims...te lauzi cu statistica asta?:)) ah cand o sa aiba unique cate 200 sate pe zi:D
 

DeletedUser

...

Side 1:
Tribes: WANTED
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 218
Diferență: 65

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 21
Diferență: 49

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,411,113
Tabăra 2: 2,317,373
Diferență: 906,260

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 709,772
Tabăra 2: 237,998
Diferență: 471,774

image.php
 

DeletedUser

sall

ma aliat cred ca ar mai trebui sa taci nu te mai da asa viteaz oi fi tu vechi dar nu prea ai tactica
sa vedem cand se destrama wanted
 

DeletedUser

sall

ma aliat este un comunist el nu are o grupa de jucatori cu care sa faca echipa vrea sa fie unicat dar nusi da seama ca o sa ramana singur
 

DeletedUser

corect...a mai furat-o si pe l3 tot asa...dar ce nu stie ca in tribul lui sunt cam aceeasi din l3 de unde si-a luat-o.nu multi dar buni.si aia o sa-i intoarca spatele..cat de curand
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

...

Eu abia astept sa vad cum pierde Unique...nu va dau sanse prea mari..deoarece aveti razboaie mai multe...

Totusi..succes !
 

DeletedUser

..

Mane..uitate la statistici...toate statisticele sunt in favoarea nostru(Wanted)...+..aveti prea multe razboaie..:p si nu prea luati sate..ca sunteti atacati din toate parti :p
 

DeletedUser15928

*acesta ii doar momentul surpriza...de aceea statisticile sunt favorabile celorlalte triburi...dar dupa ce va trece acest moment eu zic ca uniq va echilibra balanta...chiar daca au atatea razboaie...la final vor ramane cei care au nervii mai tari...

*desi nu cunosc direct decat putine persoane din uniq...eu spun ca daca se vor mobiliza si vor lupta impreuna...vor face o figura frumoasa...
 

DeletedUser4920

*acesta ii doar momentul surpriza...de aceea statisticile sunt favorabile celorlalte triburi...dar dupa ce va trece acest moment eu zic ca uniq va echilibra balanta...chiar daca au atatea razboaie...la final vor ramane cei care au nervii mai tari...

*desi nu cunosc direct decat putine persoane din uniq...eu spun ca daca se vor mobiliza si vor lupta impreuna...vor face o figura frumoasa...



1 La granita wanted k 11-12 acolo luati sate la k 24 ..nu pupati
2 Yakuza pe unde are mai prind si ei sate...da asa pe la oameni ce iau considerat prieteni si aveau satele goale si nu au intrat in weekend si inca pierd sate pana se reorganizeaza
3 Cu Nato cam la fel , au jucatori buni profamaria jimena...dar si noi avem acolo e batalaia frumoasa.
4 Mir ...in zona nato si ei acum sunt ajutati si cu atacuri.
5 Ufo ....mi-au aratat ce stiu in afara de cativa jucatori exceptionali multi sunt mediocrii... asa ca astept sa vad ufo cum se descurca in defensiva ;)
6 Lotus ??? aia stiu sa atace?
 

DeletedUser16612

fara nici o suparare eu sunt de parere ca unique nu va face fata tuturor razboaielor
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus