WaRooM official thread

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

hah... ciudat este ca multi inactivi tipa ca sunt luati intern...

"inactivii" astia faceau legea in K65, cand tu probabil nici nu aveai sat, in L5....

dar, e mai usor sa ajungi din K35, in mijlocul hartii, daca ei intern...


somax uiti ceva important.
Nu esti batista alba!
Sigur nu ai uitat ceva?
 

DeletedUser

cei inactivi poate intra dupa ce au fost pusi la inobilat intern da ? ... si multi dintre ei au fost scosi de acolo asa ca nu te mai da asa mare pe forum ca nu iti merge
 

DeletedUser18462

?? c am uitat ??

spune tot, frate...

ca am luat *** eu intern ? normal, cine nu a luat ? dar, d unde shtii ca "innobilatul" nu mi le'a cedat ? sau, am innobilat cand "innobilatul" nu mai avea nici o shansa, *** nu am vurut sa raman singurul care nu i'a un sat moca ? dar, nu eu am decis ca acei "inactivi" sa fie innobilatzi...
 

DeletedUser6843

somax ce scria la profilul tribului in vsALL? sau Silent? candva ?
Daca spui de herefle plecase(numai stiu cine era acolo) erai doar tu cu inca cativa(probabil inactivi-nu e treaba mea) inseamna ca numai tu puteai modifica profilul tribului.


Scria la profil ceva de genul: Trib decimat de her3fle si setzel.
Asa ca "liderule" sau jucatorule sau colegule de lumea5 nu lua tu la bani marunti pe rainn21 cu ce face el.
Apoi din milogeala presupun ca ai ajuns in WaRooM.
Alta bila neagra:Te`ai perindat in multe triburi ca si majoritatea din WarroM.

peseu:
te rog sa imi scuzi exprimarea proasta.
dupa ce ca sunt agramat,nici nu am dormit azi noapte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stranu lasa omu in pace sa se planga... el nu intelege termenul de inactiv in joc....

Somax mama daca razboiul asta nu eram eu tu nu primeai pic de sprijin daca nu luam 130 de cereri de sitter si nu va verificam pe toti in parte nici ca misca vreo unu din voi sprijinu....
Amicul tau de e inobilat inter nu a dat nici makar cererea de sitter....eu am fost destul de clar ca ii inobilez intern pe toti care nu dau sitter eh akma m-am si pus pe treaba... s-a nimerit sa incep cu ala pt ca era la caldurica si nu a miscat nimic...
 

DeletedUser18462

lol... stranutelu, nu ma mai kinui sa'tzi explic *** tzie... am scris deja...

rain, stai linijtit... nu am fost innobilat d dushmani... sunt innobilat d "prieteni" ;)))

2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

lol... stranutelu, nu ma mai kinui sa'tzi explic *** tzie... am scris deja...

rain, stai linijtit... nu am fost innobilat d dushmani... sunt innobilat d "prieteni" ;)))

Nu ai scris ce am spus EU!
Am tinere de minte :p
Ma bucur ca nu m`ai contrazis,inca credeam ca visez.
Am pleca la somn.
Lasa somax,e bine sa fi si spamer

Noapte buna.
 

DeletedUser

lol... stranutelu, nu ma mai kinui sa'tzi explic *** tzie... am scris deja...

rain, stai linijtit... nu am fost innobilat d dushmani... sunt innobilat d "prieteni" ;)))

Care prieteni somax? aia pe care tu ii ataci? aia care ti-au trimis sprijin? Vezi tu prietenii tai...sunt inainte de asta si ai mey... :) tu crezi ca eu am ajuns in WaRooM asa intamplator? Eu cu multi de aici ma stiu in RL...

Nici nu stii pe cati ai suparat din trib....dar trecem si peste asta... nu contest...esti jucator bun...dar pentru varsta ta... mult prea impulsiv...
 

DeletedUser18462

lol

d c minti ?

nu am atacat pe nimeni, si nici nu atac, din waroom

si, p cine am suparat ??

deocamdata, vad ca doar tu si setzel, din waroom, ma contraziceti...
 

DeletedUser

lol

d c minti ?

nu am atacat pe nimeni, si nici nu atac, din waroom

si, p cine am suparat ??

deocamdata, vad ca doar tu si setzel, din waroom, ma contraziceti...

mai sunt si altii.....numa ca nu se obosesc sa iti dea tie explicatii.....
 

DeletedUser

la organizare se pricepe rainn.. da la ralti cu jucatori o da in bara ... daca ar vorbi mai calumea cu jucatori , nu din vreju de fasole sau nu pe nas sau nu ca conducator.. functia lui este inutila fara jucatori ... daca ar ** si nu ar fii impulsiv ar fii bun conducator ...
 

DeletedUser2821

Acest lucru a s-a intamplat odata... :) Gasca a vrut capul lui Michelle l-au pierdut o perioada... acum unde e capul lui ? Repet.... Rabdare si TImp :) si putina incredere in fortele tale stranu de conducator :)

le:
Eu m-am carat.....ca ** aia mai am si viata reala....

ALO !!!
Vezi ca pana nu am renuntat nu ati facut nimic asa de concret deci te rog .
Eu ma inteleg bine cu ei si nu vreau sa incep cine stie ce discutie.
Si capul meu e pe umeri al tau unde e :|?
Rainn nu mai vorbi fara sa stii ... .
 

DeletedUser

ala o sa fie o poveste uitata

on topic : M.T. cade ... in curand se va duce din top 20 :D?
 

DeletedUser

Text original pici29 Vezi discuţiile
deci parerea mea e mai bine sa nu ne certam ... nu ne caracterizeaza pe noi "WaRooM"

poate reusesti sa imi raspunzi aici ... ca sa nu mai facem spam aiurea ...;)
repet intrebarea si incearca TE ROG sa te concentrezi ... am incredere ca o sa reusesti ... ce anume caracterizeaza Waroom-ul si pe jucatori lui ?:cool:
 

DeletedUser6843

poate reusesti sa imi raspunzi aici ... ca sa nu mai facem spam aiurea ...;)
repet intrebarea si incearca TE ROG sa te concentrezi ... am incredere ca o sa reusesti ... ce anume caracterizeaza Waroom-ul si pe jucatori lui ?:cool:


Multe sate gratis.Au inceput sa se innobileze intern.Asta a inceput sa le placa.
Setzel vrea sate,deci incepe sa concedieze membrii.
Nu e de mirat,cred ca si rain face la fel.
Au uitat de unde au plecat.
In fine,rain doar a venit-nu a plecat de nicaieri :))
 

DeletedUser

in fiecare trib se inobileaza intern....:) la noi se hinobileaza, (jucatorii inactivi cu buline galbene pe fata si care le e le e lene sa mestece din gura) pe de alta parte nu inteleg dc ** de WaRooM ca si cand numai aici se inobileaza...u nene stranutelu ce fel inobilai akm 3-4 luni ?
 

DeletedUser

asta e :) si in viata raman cei mai puternici :) deci waroom inobileaza uscaturile ... sa ramana jucatorii activi ... alte triburi aleg sa tina acele conturi si sa joace... problema la waroom o sa fie 100 de jucatori de foarte multe milioane si in cazu unui razboi cu un alt trib cu mai mult membri waroom va avea dezavantaj
daca waroom intra in war cu sas de exemplu... daca cei din sas isi mut jucatori de cateva sute de mii d pct la granita waroom va fii in dezavanj vor fii nevoiti sa atace pe moral mic.. acum depinde de fiecare trib ce strategie are:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus