WaRooM official thread

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

Eu numai intern am innobilat decand ma stiu...
Inactivi care TIPA pe forum?
Rusine!
Credeam ca e trib bun waroom
Mi`am schimbat parerea,oricum parerea mea nu conteaza.
Vedeti SAS,ca nu sunt ca voi?
Sa zic numai de bine?
Nu ma dau bine pe langa nimeni.
Rusine WArooM.
"Patati locul 1".
 

DeletedUser10145

Cu tot respectul, stranutelu te rog sa iti retragi cuvintele, deoarece nu stii exact ce se petrece. asculti doar pe cineva care se plange...oare nu il intrebi cu ajutorul caror persoane a pastrat satele luate in mijlocul M.T.-ului. crezi ca le-a sprijinit cu trupele lui. Cei care sunt la inobilare interna sunt acolo ca nu au participat cu nimik la razboi, nici cu atac nici cu sprijin pt colegi. pe langa asta aveau satele mixte in mijlocul tribului, si cu nobili facuti in ele...nu te pune pe ganduri acest lucru.

Te rog sa ma scuzi ca am intervenit, dar cum nici marea majoritate a jucatorilor care posteaza aici nu ii intereseaza ce se intampla la tine in trib, cred ca nici pe tine nu ar trebui sa te intereseze, mai ales ca este vorba de problema interna.

O zi buna si o primavara frumoasa tuturor !!!
 

DeletedUser4920

Stranu o sa mai iau sate intern pana cand ma las de joc .

Iau de la inactivi si imi sprijin granitele baietii stiu foarte bine ca de fiecare data cand s-a cerut sprijin le-am acordat decat sa nu aiba mai bine innobilez intern chiar si fortat daca nevoia o cere .


Stii prea bine cum se face si de ce.


Acuzele tale sunt facute sa fie ...marca stranutelu :)
 

DeletedUser6843

Stranu o sa mai iau sate intern pana cand ma las de joc .

Iau de la inactivi si imi sprijin granitele baietii stiu foarte bine ca de fiecare data cand s-a cerut sprijin le-am acordat decat sa nu aiba mai bine innobilez intern chiar si fortat daca nevoia o cere .


Stii prea bine cum se face si de ce.


Acuzele tale sunt facute sa fie ...marca stranutelu :)


De ce mai iei sate parasite daca te lasi de joc?(vezi ca eu nu fac parte din cei pe care ii duci cu "papagalu".)?
Ziceai ca vi dupa mine pana pk59?
Ce s-a intamplat?Va declara cineva razboi vecin cu tine si gata?Delete?
 

DeletedUser4920

Stranu pai si daca ma las ce ?

Sitting nu s-a inventat si mai intru cand trebuie sa se reseteze "ceasu"

MT F~K toti mi-au fost vecini , mai degraba la tine se va intampla faza cu delete daca cineva la 5-6 ore cu nobilu de nucleu tau iti declara war ...nu mie ;)
 

DeletedUser6843

Stranu pai si daca ma las ce ?

Sitting nu s-a inventat si mai intru cand trebuie sa se reseteze "ceasu"

MT F~K toti mi-au fost vecini , mai degraba la tine se va intampla faza cu delete daca cineva la 5-6 ore cu nobilu de nucleu tau iti declara war ...nu mie ;)

Am sate la granita si am si pierdut :D.
Ce vecini mai cand esti primu care sari pe sate moca?
Sa se reseteze ceasu:))
Du`te mai de aici!
crezi ca eu sun Alexutzu29 ca sa imi spui ca ai sitter si nu stii de razboi?
ma confunzi!
Macar recunoste si nu te conrazice in cuvinte
 

DeletedUser4920

Stranu sunt satul de ironii tale ieftine ;)

Eu am 3 granite tu ai 1 si cateva sate acolo si blindate .


Eu atac toate 3 granitele ...tu daca ataci pe baietii din NATO


Innobilez si intern si dau pe granita....mi-au murit peste 100 de k din fiecare pe un singur sat de la cineva din gasca ...mai vorbim atunci cand chiar poti zice ca ai facut mai multe ca mine si atunci te las sa ma judeci in rest ...dai din gura de amoru artei..
 

DeletedUser6843

Stranu sunt satul de ironii tale ieftine ;)

Eu am 3 granite tu ai 1 si cateva sate acolo si blindate .


Eu atac toate 3 granitele ...tu daca ataci pe baietii din NATO


Innobilez si intern si dau pe granita....mi-au murit peste 100 de k din fiecare pe un singur sat de la cineva din gasca ...mai vorbim atunci cand chiar poti zice ca ai facut mai multe ca mine si atunci te las sa ma judeci in rest ...dai din gura de amoru artei..

Am facut mult mai multe ca tine de 1.000 de ori.
Esti juctor mai bun,nu a zis nimeni ca nu esti.
Da...da...dau din gura de amorul artei,cand vreodata o sa fac asta?
Stai linisit.
 

DeletedUser

mai ce se intampla aici de va tot certati ? va razboiti intre voi acum ? parca erati aliati ?
 

DeletedUser4920

waroom are razboi cu tribul NOI de mult timp shinobi din cauza lui stranutelu ..poveste lunga.


Stranutelu stii prea bine la ce m-am referit .

Accept critici pentru probleme externe ale tribului.

Probleme interne ale tribului sunt ale noastre si accept critici de la membri mei pentru ca de ei ma intereseaza nu de tine sau altii care comenteaza de amoru artei.
 

DeletedUser6843

mai ce se intampla aici de va tot certati ? va razboiti intre voi acum ? parca erati aliati ?


Nu am fost niciodata aliati.
Am avut pna pana acum 3 luni cred.

NOI am scos diplomatia cu ei,pentru ca setzel se credea razboinicul luminii


din cauza mea?:)))

Adica voi vroiati totul si NOI nimic?
:))
Esti amuzant.


pe streanutelu nu l`a interesat ca te cheama setzel
si pe NOI ca va cheama WaRooM
e doar un joc.
Tu esti de vina.
Nu am nimic cu waroom(le urez chiar succes)dar conducerea da de banuit oameni buni ;)
pa
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Cand o sa ne pui si tu odata la dusmani ...ca deh ti-a tremurat mana cand sa ne pui discutam despre cum ati luat dusmani nostri cand vorbisem sa nu ...restu e can can


Si tu ai fost de vina acolo

Sal'tare
 

DeletedUser

ca sa inteleg si eu ca sunt mai greu de cap :p, voi ati facut PNA doar pt a ataca MT-ul ?
 

DeletedUser4920

Shinobi am avut 3 razboaie concomitente MT NOI GN ;)


PNA CU NOI S-a rupt prin octombrie sau noiembrie 08
 

DeletedUser

Shinobi am avut 3 razboaie concomitente MT NOI GN ;)


PNA CU NOI S-a rupt prin octombrie sau noiembrie 08

nu ma intereseaza cu cine ati avut razboi si cand esti un trib mare e normal sa ai razboaie pt ca toata lumea vrea sa fie pe Nr. 1 ;), ce ma surpinsa pe mine discutiile astea intre voi si NOI ce tare suna :d ca stiu ca erati aliati si acum va atacati verbal pe forum si probabil si in joc, eu asta nu intelegeam ce sa intamplat
 

DeletedUser

Setzel
Senior Member

Setzel's Avatar

Adaugă data: 13.02.2008
Locaţie: Rubber Town

Vechi #152 Astăzi, 15:22:55 Sus Reply With Quote Quick reply to this message
waroom are razboi cu tribul NOI de mult timp shinobi din cauza lui stranutelu ..poveste lunga.


Stranutelu stii prea bine la ce m-am referit .

Accept critici pentru probleme externe ale tribului.

Probleme interne ale tribului sunt ale noastre si accept critici de la membri mei pentru ca de ei ma intereseaza nu de tine sau altii care comenteaza de amoru artei.

Sobo cand ma pui pe lista ?:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus