WHDAC vs RDT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

A aparut in cele din urma mult asteptatul WHDAC :) ! Ce parere aveti depsre razboiul agresiv dintre WHDAC si acolitii contra celor din RDT? Pe harta am vazut ca recruteaza pe unde apuca si ce apuca :) voi ce zicceti? smiley? hai ca tu esti preferatul meu si astept parerea ta personala :) Dar te rog aici scrie corect nu ca in mesaje :)

Asa arata statistica, harta pun mai tarziu :)

Side 1:
Tribes: ~RDT~ ~OCT~
Players:

Side 2:
Tribes: WH WHDAC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,109
Tabăra 2: 5,714
Diferență: 8,395

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 533
Tabăra 2: 28
Diferență: 505

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 68,078,104
Tabăra 2: 16,708,129
Diferență: 51,369,975

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,715,503
Tabăra 2: 186,690
Diferență: 3,528,813

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

frumoasa statistica felicitarile mele RDT &OCt insa am niste intrebari:

1.De ce impotriba unui inamic asa de slabut precum WHDAC trebuie doua triburi RDT nu se poate descurca singuri impotriva unui inamic?
2.Unde is baieti din Dacii care spuneai ca OCT is slabi etc..etc!
 

DeletedUser8140

Nu pot sa iti raspund decat la prima intrebare. Nu ne-am pus 2 triburi pe ei, doar noi si cei din GT suntem dusmanii lor si am zis sa punem din partea noastra statistica completa :). Si am pus statistica si am creat aceasta tema pentru smileyx sa se laude aici cu DACII ca tin minte dupa cum zici si tu la pucntul 2 ca mare Decebal conducea tribul la glorie. Nu zic ca sunt slabi sau altcumva dar pe harta ii vad in toate partile ceea ce adeverese ce am zis in legatura ca recruteaza ce apuca de unde apuca doar sa existe :). Cu alte cuvine nu avem cum sa ii batem fiindca ei exista si in celelalte capete ale lumii 9. :) Sunt peste tot, sunt un imperiu greu de infrant. Inca un motiv pentru deshiderea temei e acela ca spre surprinderea noastra noi demult eram dusmanul celor din WH (WH + DAC a evoluat in WHDAC) si cum au aparut sa recruteze din destramatul D~V m-am trezit cu ei prin zona :)
Daca tot veni "razboiul" cu ei ca i-am pus si noi pe lista de jos de ce sa nu discutam aici, ca in mesaje nu ma pot intelege cu smiley ca zici ca nu e roman, macar aici daca vorbeste cum vorbeste in mesaje o sa primeasca warn de la moderatori ca o sa zica ca nu vorbeste romana :). Momentan nici noi nici OCT nu atacam organizat si ne batem capul sa organizam ofensive pe WHDAC; pur si simplu le luam satele cand sunt in calea noastra :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu pot sa iti raspund decat la prima intrebare. Nu ne-am pus 2 triburi pe ei, doar noi si cei din GT suntem dusmanii lor si am zis sa punem din partea noastra statistica completa :). Si am pus statistica si am creat aceasta tema pentru smileyx sa se laude aici cu DACII ca tin minte dupa cum zici si tu la pucntul 2 ca mare Decebal conducea tribul la glorie. Nu zic ca sunt slabi sau altcumva dar pe harta ii vad in toate partile ceea ce adeverese ce am zis in legatura ca recruteaza ce apuca de unde apuca doar sa existe :). Cu alte cuvine nu avem cum sa ii batem fiindca ei exista si in celelalte capete ale lumii 9. :) Sunt peste tot, sunt un imperiu greu de infrant. Inca un motiv pentru deshiderea temei e acela ca spre surprinderea noastra noi demult eram dusmanul celor din WH (WH + DAC a evoluat in WHDAC) si cum au aparut sa recruteze din destramatul D~V m-am trezit cu ei prin zona :)
Daca tot veni "razboiul" cu ei ca i-am pus si noi pe lista de jos de ce sa nu discutam aici, ca in mesaje nu ma pot intelege cu smiley ca zici ca nu e roman, macar aici daca vorbeste cum vorbeste in mesaje o sa primeasca warn de la moderatori ca o sa zica ca nu vorbeste romana :). Momentan nici noi nici OCT nu atacam organizat si ne batem capul sa organizam ofensive pe WHDAC; pur si simplu le luam satele cand sunt in calea noastra :)

Imi e ciuda intrun fel pe voi langa mine nu recruteaza nimik;)))

Multa succes!
 

DeletedUser8140

Nu-i da idei la smiley ca peste o saptamana va vrea sa evolueze si sa fuzionati, sti tu ca in desene animate :) Si stai linistit ca o sa dai de ei ca toata lumea e plina de WHDAC, cum am zis mai sus, sunt peste tot! Iti dai seama ca toti vom avea treaba cu ei, Razboi Mondial dupa cum a deschis o tema pe aici in urma unei revelatii. Eu momentan i-as zice Apocalipsa pe K43
 

DeletedUser

Nu-i da idei la smiley ca peste o saptamana va vrea sa evolueze si sa fuzionati, sti tu ca in desene animate :) Si stai linistit ca o sa dai de ei ca toata lumea e plina de WHDAC, cum am zis mai sus, sunt peste tot! Iti dai seama ca toti vom avea treaba cu ei, Razboi Mondial dupa cum a deschis o tema pe aici in urma unei revelatii. Eu momentan i-as zice Apocalipsa pe K43

mda k43 e compromis pentru orce trib,sunteti extrem de compacti
 

DeletedUser

si eu ii am langa mine pe WHDAC (k58-59) sunt un fel de THOR,raspanditi si slabi
 

DeletedUser8140

Acum m-am uitat pe twstats la satele lor, pe 21 sunt cei mai multi si in rest inca pe vreo 20 de k-uri :)) ei sunt zeii, au cazut din cer si s-au imprastiat in toate partile... Va vine si voua in minte o comparatie care ii caracterizeaza la capitolul asezare pe harta si modul lor de recrutare....au cazut in 21 si au stropit pe ici pe colo in toate colturile
 

DeletedUser

da,pun pariu ca urmeaza inca "nenumarate" fuziuni pe care le va suferi WHDAC.
pe scurt "trib mamut"
 

DeletedUser8140

Da, imi amintesc de transformers, ca acolo tot fuzionau aia in desene si se transformau si :-@, astept o parere si din tabara lor ca pe mine a refuzat smileyx sa ma treaca la inamicii tribului desi i-am spus ca au diplomatia ca Meniul unei pizzerii. Eu zic ca iese razboi mondial cu ei. Mamut nu sunt fiindca nu sunt exagerat de multi, mai degraba trib Pokemon ca ei in loc sa rezerve sate cred ca posteaza viitoare fuziuni
 

DeletedUser

Toate triburile de pe harta cred ca poate sa declara razboi la WJDAC fiecare trib are o mica granita cu ei:))
 

DeletedUser9858

Da, imi amintesc de transformers, ca acolo tot fuzionau aia in desene si se transformau si :-@, astept o parere si din tabara lor ca pe mine a refuzat smileyx sa ma treaca la inamicii tribului desi i-am spus ca au diplomatia ca Meniul unei pizzerii. Eu zic ca iese razboi mondial cu ei. Mamut nu sunt fiindca nu sunt exagerat de multi, mai degraba trib Pokemon ca ei in loc sa rezerve sate cred ca posteaza viitoare fuziuni


si imi amintesc ca razboiul a inceput de 3 zile si RDT nu avea cum sa ia atatea sate .
florinel florinel aveam o impresie mai buna despre tine ,macar daca tot pui statistici pune din ultimle 3 zile nu asa doar de dragu de ale pune
asa la misto ca tu esti prieten cu jymmy.
oricum jyjy =jymy sunt similare:D oare sa apucat becali de triburi?:D:D
credema e de ajuns unu singur nu ne mai trebuie inca unu tot la fel ca omu ala si mai ales aici pe triburi

frumoasa statistica felicitarile mele RDT &OCt insa am niste intrebari:

1.De ce impotriba unui inamic asa de slabut precum WHDAC trebuie doua triburi RDT nu se poate descurca singuri impotriva unui inamic?
2.Unde is baieti din Dacii care spuneai ca OCT is slabi etc..etc!

florinel sunt tot slabi daca stai sa urmaresti o evolutie a razboiului cu oct
o sa vezi ca , de cand a inceput noi am urcat nu am scazut eram pe locul 75 la inceputul razboului si ei pe locul 14.
acum ei sunt pe 17 sau 18 parca si noi pe 36 e o simpla operatie de aritmetica ;)
Rdt-din ce se scrie la ei pe forum cam are probleme cu FB care sunt destul de tari ca sa le faca probleme, (jymilica citesteti forumul bine)

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

:)) Mda se putea ca spartanul smiley sa nu fie atentionat de moderatori ca exista optiunea editare? :)) Sa ramanem la subiect, In primul rand raspunsurile tale sunt total aiurea prrivind aveasta tema, pe deasupra mai dai si mesaje ca un copil neajutorat si blochezi repede sa nu vezi raspunsul, jalnic, tu vezi-ti de tribul tau nu te mao lauda cu FB ca tu deocamdata conduci imperiul WHDAC care e slab. Da bravo ati urcat de pe 75 :)) imi place, cate 100 de fuziuni ati facut? Eu zic mai bine sa meri nitel sa pui mana pe o carte si dupaia lasa triburile la oamenii mari. Era sa uit, unde-i pizza aia ce am comandat-o?
 

DeletedUser9858

:)) Mda se putea ca spartanul smiley sa nu fie atentionat de moderatori ca exista optiunea editare? :)) Sa ramanem la subiect, In primul rand raspunsurile tale sunt total aiurea prrivind aveasta tema, pe deasupra mai dai si mesaje ca un copil neajutorat si blochezi repede sa nu vezi raspunsul, jalnic, tu vezi-ti de tribul tau nu te mao lauda cu FB ca tu deocamdata conduci imperiul WHDAC care e slab. Da bravo ati urcat de pe 75 :)) imi place, cate 100 de fuziuni ati facut? Eu zic mai bine sa meri nitel sa pui mana pe o carte si dupaia lasa triburile la oamenii mari. Era sa uit, unde-i pizza aia ce am comandat-o?

dragule nui asa ca voi nati avut nici o fuziune?:rolleyes:
stim sunteti cei mai buni, in special maestru de ceremonii jymy cre prin realizari personale a ajuns la mult laudata si premiata idee ca poate sa fie un fel de superman de Romania.
iti doresc mult succes sa distrugi mai multe triburi dar incearca te rog sa numai plictisesti lumea cu mesaje nu esti deloc interesant asa om mare si tare cum esti;)
 

DeletedUser

Va rog sa tineti seama de regulile urmatoare:
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Atacurile la persoana nu sunt permise.
 

DeletedUser8140

Deci se pare ca trebuie sa astept pe alt reprezentant de la voi din trib daca vrea sa discute daca nu va merge discutia intr-un singur sens, vom vorbi doar cei din RDT de voi, tot aia e. Si razboiul nu este de 3 zile cum ai spus ca noi aveam mai demult razboi cu WH iar ei cu noi si de mai demult dar nu tin minte sa zica careva ca a fost atacat de WH. Cat despre daci, au fost un popor demult, aveti nevoie de mult curaj si caracter ca sa ajungeti la ce au fost odata Dacii de pe plaiurile noastre
 

DeletedUser9858

Deci se pare ca trebuie sa astept pe alt reprezentant de la voi din trib daca vrea sa discute daca nu va merge discutia intr-un singur sens, vom vorbi doar cei din RDT de voi, tot aia e. Si razboiul nu este de 3 zile cum ai spus ca noi aveam mai demult razboi cu WH iar ei cu noi si de mai demult dar nu tin minte sa zica careva ca a fost atacat de WH. Cat despre daci, au fost un popor demult, aveti nevoie de mult curaj si caracter ca sa ajungeti la ce au fost odata Dacii de pe plaiurile noastre

atata timp cat tu nu discuti n-o sa stea nimeni de vorba cu tine

daca vrei o discuti hai sa lasam amandoi intepatul elegant si sa discutam ,dar discutie nu insemna in nici un fel tu ai dreptu sa faci mistouri si eu nu


voi ati avut razboi cu WH nu cu Dacii noi am intrat in calcule abia acum 3 zile cum spuneam mai sus,deci statistica ta e cam nunel si nu are legatura cu topicul

vrei mesajul diplomatului vostru ca sa vezi exact cand a inceput razboiul oficial?
 

DeletedUser8140

Eu fac mistouri? uitate la signature-ul tau, numa acum ti-am zis :)) si din moment ce sunteti un trib ce sa va fac? ce statistca sa va pun ca am dat pe twstats si deja nu mai figurati in baza de date a L9 ca trib. Voi pe k43 vreti sa deveniti un fel de D~V? pe 44 te-ai laudat degeaba, ma gandeam ca sunteti sus in top si dominati continentul dar se pare ca nu e asa. acolo pe 21 parca sunteti voi vechii daci aici 44 43 vechii WH, adica pe 43 ce sunt in WHDAC sunt vechii D~V, WH originali doar pe 44 au mai ramas
 

DeletedUser9858

Eu fac mistouri? uitate la signature-ul tau, numa acum ti-am zis :)) si din moment ce sunteti un trib ce sa va fac? ce statistca sa va pun ca am dat pe twstats si deja nu mai figurati in baza de date a L9 ca trib. Voi pe k43 vreti sa deveniti un fel de D~V? pe 44 te-ai laudat degeaba, ma gandeam ca sunteti sus in top si dominati continentul dar se pare ca nu e asa. acolo pe 21 parca sunteti voi vechii daci aici 44 43 vechii WH, adica pe 43 ce sunt in WHDAC sunt vechii D~V, WH originali doar pe 44 au mai ramas


pai da cam cum poti spune ca a luat rdt 500 de sate daca numai suntem in baza de date
oti fi luat de la wh nu zic nimic , dar nati avut timp sal uati atatea de cand au venit ei la noi ;)
 

DeletedUser8140

Stai ca nu prea stiu cum sa iti explic, ca trib nu mai sunteti in baza de date, ca nume, nu mai apare Dacii pe twstats la statistica, doar WHDAC, nu sunt sterse satele din baza de date fiindca playerii s-au mutat, tot acolo sunt numai numele tribului nu e. Si sa iti raspund la intrebare: Exista ca sa nu se plictiseasca lumea prea tare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus