WHDAC vs RDT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Smileyx fa niste recrutari si in zona mea sa nu mai trebuiasca sa atac de la atatea ore...
Acum sa luat unu de mine ca de ce te atac..i-am spus ca ceva sate in plus nu strica:))
 

DeletedUser8140

De la tine din trib te-a intrebat? sau din WHDAC? mai nou trebuie scris si motivul atacului?
 

DeletedUser8140

Wow, mie nu imi trimite nimeni mesaj se pare ca o sa le cer sa imi aduca pizza :)) ma da mai dam atacuri? Ca sunt sigur ca o sa fie numa rapoarte galbene si verzi
 

DeletedUser

Wow, mie nu imi trimite nimeni mesaj se pare ca o sa le cer sa imi aduca pizza :)) ma da mai dam atacuri? Ca sunt sigur ca o sa fie numa rapoarte galbene si verzi

stai un pic sa vad daca mai ramane colegul smileyx cu sate imd ajjng nobili pe ei:))
 

DeletedUser8140

Nu o sa reziste, o sa intre in top la aparatori, asta e doar inceputul, mai vorbesc cu 2-3 colegi pentru ca eu nu am trupe dupa cum imi explica, dar v-am zis si toti stiu, eu am numa nobili pe sate si 400 de usori sa am cu ce s-ai dau. Imi cureti niste sate din WHDAC din 44 saptamana asta? sa mai iau si eu ceva :D
 

DeletedUser

Nu o sa reziste, o sa intre in top la aparatori, asta e doar inceputul, mai vorbesc cu 2-3 colegi pentru ca eu nu am trupe dupa cum imi explica, dar v-am zis si toti stiu, eu am numa nobili pe sate si 400 de usori sa am cu ce s-ai dau. Imi cureti niste sate din WHDAC din 44 saptamana asta? sa mai iau si eu ceva :D

mai am vreo 10 sate de atac care vreau sa le fac in aparare..smileyx daca te atac imi mor trupele?
 

DeletedUser8140

da si catapulte pe ferma sau pe biserica :) o sa moara ca acum am vaz circulara de sprijin si postarile pe forum
 

DeletedUser

da si catapulte pe ferma sau pe biserica :) o sa moara ca acum am vaz circulara de sprijin si postarile pe forum

smileyz a dat circulara?

On topci:
Side 1:
Tribes: ~RDT~
Players:

Side 2:
Tribes: WHDAC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,380
Tabăra 2: 2,898
Diferență: 1,482

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 1
Diferență: 48

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 29,946,970
Tabăra 2: 6,751,263
Diferență: 23,195,707

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 410,394
Tabăra 2: 1,504
Diferență: 408,890

image.php


............................................
 

DeletedUser8140

Deocamdata nu am luat nimic, doar de la cine am fost sitter, dar curand dupa ce fac nobilii o sa aiba soarta DV-ului
 

DeletedUser

Rugamintea mea este sa respectati regulile, nu sa le incalcati.
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
 

DeletedUser9858

cam multa vorbaraie
acum iar te lauzi ,
deja ai devenit plictisitor ,mai zi si tu alceva .
asta e diferenta dintre tine si florin cu el poti vorbi si nu repeta mereu aceals text

sa sa te vad cu atacurile tale smechere la 170 de ore dinstanta ce succes magnific
atat te umfli in pene ca ai dat atacuri, in cel mai bun caz o sa omori ceva armata.

sunt curios cam cum imi iei satele amice cand nobilu merge doar 50 ore presupunad ca stiai asta

si tu tot zici de tribul D~V am si eu o curiozitate lai distrus tu personal de tot te impaunezi atat?
 

DeletedUser9858

florinel florinel ascultal pe jimi ca asa trebuie sa fac un conducator de trib, sa-l asculte

din cate se vede tot ce spunea lumea pe aici legat de immo si de tine e real 100%

la fel ca pe lumea 3 si tu si "jymi amici nedespartit"
 

DeletedUser8140

acum vrei sa te dai bine cu florinel? sa te aliezi cu el impotriva mea? ai castigat. Si nobilul nu face 50 ore :)) doar 40 ca e mai batran, si pe DV in mare parte i-am desfiintat nu eu, eu cu inca cativa colegi din zona ca erau doar langa noi, si eu iti repet pentru ca esti mic si nu pricepi :)) ce anume mai vrei ca te invarti in jurul cozii, pui aceleasi intrebari, mereu vi cu textul ca te iau peste picior, ce sa fac daca esti scund si eu inalt :-?? Eu iti spun doar lucruri reale pe care din cate am observat nu poti sa le pricepi, ti-am repetat ca ai intreabat acelasi lucru, ai sustinut acelasi lucru si ti-am adus aceleasi argumente, multumeste-mi ca am fost bun cu tine ( cum suna :)) da in fine). Ce te intereseaza sa mai afli? cum am mituit pe cei din DV sa lase satele?

Am promis o harta si iata ca o pun aici, RDT OCT si TKL cu albastru si WHDAC cu verde, am pus si FB cu visiniu sa vezi si tu tinerelule de razboiul cu FB de care tot vorbesti ca il avem :)) sau da ai dreptate ieri m-au atacat cei din FB. Iata harta

map.php


Statistica ultimelor 48h, un sfert le-am luat cu unu ce mi-a lasat sitter :)) si in cursul zilei de azi mai creste nr cuceririlor ;) :

Side 1:
Tribes: ~RDT~
Players:

Side 2:
Tribes: WH WHDAC
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 91
Tabăra 2: 111
Diferență: 20

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 0
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 767,896
Tabăra 2: 323,932
Diferență: 443,964

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,093
Tabăra 2: 0
Diferență: 129,093

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

felicitari deocamdata o duceti bine..:)! insa pe harta nu i-am vazut pe T.K.L.!
 

DeletedUser8140

pai daca vrei sa-i vezi uitate si tu pe twstats sa sti sigur ce si unde :))
 

DeletedUser

FB razboi cu RDT ? :confused:

n-avem nici o tangenta cu nici un trib pomenit pe aici, noi suntem in sudest
 

DeletedUser8140

Frate eu ce incerc la smiley sa ii explic de 3 zile dar el imi zice ca mereu ma repet :)) nu stiu ce FB viseaza? Forza Becali are in cap? sau ce? voi sunteti la 5 k-uri de noi :)) nu stiu de unde a scos razboiul asta...

i-am pus FB pe harta special pt smiley sa vada si el ca nu avem nici o tangenta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus