WHDAC vs RDT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Frate eu ce incerc la smiley sa ii explic de 3 zile dar el imi zice ca mereu ma repet :)) nu stiu ce FB viseaza? Forza Becali are in cap? sau ce? voi sunteti la 5 k-uri de noi :)) nu stiu de unde a scos razboiul asta...

i-am pus FB pe harta special pt smiley sa vada si el ca nu avem nici o tangenta

lasa jimy cu nu merge..ca probabil iara spune ca aveti razboi cu FB
 

DeletedUser20480

ala o luat in trib un refugiat...care lam concediat..si so bagat ala WHDAC...de 10 ori iam dat mesaj la smiley...si iam explicat carwe situatia..si sal deie afr..el zicea ca nu :)) alai dus cu pluta omu...il tine in trib...sal innobilez.... :))
 

DeletedUser8140

pai da ma :)) sa apara in statistica numere :)) daca ai fost atent la discutiile lui de pe forum, macar 1-2 topicuri sa vezi ce-i poate CIP-ul ai intelege ;)
 

DeletedUser20480

ma jimmy :))
tu zici ca WHDAC sunt zeii???pare rau...dar gresesti :(


Însuşiri
Numele tribului: Academia Zeii Razboiului
Prescurtare: IMMO~A
Număr de membri: 97
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.109.477
Punctaj total: 3.975.217
Punctaj mediu: 40.981
Rang: 66

academia IMMO...sunt zeii :>
deci cand vor deveni mari..si vor intra in IMMO...IMMO vor fi zeii L9 :p
 

DeletedUser8140

iar si-au schimbat numele astia, aqm iar apare DACII si bla bla, sa se hotarasca odata, eu va sugerez baieti sa puneti nume la trib: "Untitled"
 

DeletedUser

salutare:)
vad ca si voi aveti de-a face cu 'celebrul' smiley
al3xxz2002 în data de 17.05. la ora 14:00
pe cine duci tu ma la marginea harti?:)) si cu ce? ca daca iti arat rapoartele te inchini:))sa ataci cu lancieri si spadasini:)) mareata voastra alianta..aveti tot respectul..javrei mele:))

smileyx în data de 17.05. la ora 14:05
mai fa tu figuri popmpilica si o sa vezi ce distractie o sa aveti cu un razboi
eu ** in numele tribului meu

masoarati cuvinte ptr ca alfel trib prapadit veti fi stersi din nomenclatura aveti numa ferme in trib si va dati mari smecheri

smileyx în data de 17.05. la ora 14:06
tu si tot tribul tau sunteti de coma de 2 saptamani va farmam oamenii si tot ii dati ca **** ce alianta sau pna aveti cu noi

al3xxz2002 în data de 17.05. la ora 14:09
ce farmati ma co**E?hai k iti dau nejte raporte de 'farmat;=)) chiar va asteptam..

smileyx în data de 17.05. la ora 14:10
ma vezi de ciorba ta ca esti un tilicar care da din gura aiurea un 0 barat care nu are ce sa faca acum
o sa afli si tu si amicii tai cum e sa aveti figuri in cap cat de curand

al3xxz2002 în data de 06.06. la ora 00:27
ca sa va aduceti aminte de astia:)




cel mai tare trib WHDAC:))
aalliinn10 în data de 06.06. la ora 09:57
ai dori o alianta cu tribul nostru [ally]DACII[/ally]?
astept un raspuns

al3xxz2002 în data de 06.06. la ora 13:27
ma mai gandesc:)



Mesajele acestea au fost trimise de către al3xxz2002 mai departe.
Side 1:
Tribes: N~A
Players:

Side 2:
Tribes: WHDAC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 2
Diferență: 49

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 354,844
Tabăra 2: 5,583
Diferență: 349,261

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

deci pot sa zic despre WHDAC ca sunt fermele tuturor, acum cateva zile am luat vreo 6-7 de la un player de la ei si nici nu a ripostat, ma intreb oare daca playerii au voie sa intre odata la 3-4 zile :)). Nu stiu, acum sa vad ca demult nu a mai sustinut vreo cauza "tata lor" ; poate si-a dat seama ca realitatea ii intoarce spatele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20480

smiley so dus in concediu?ca nu lam mai vazut sa isi apere maretul trib :))
schimba numele la trib...sa nu faca un trib de dusmani prea multe innobilari :))
si dupa un anumit numar de sate pierdute..schimba numele.. :))
 

DeletedUser9858

nam intrat in concediu deloc
pur si simplu mam plictisit si de ideile marete ale tribului
tau jymi si de a lu florin vorbiti ca sa ajungeri seniori pe forum {va doresc succes}

cu baietii din N~a nici macar nu merita sa le raspund sunt atat de aiuriti {posteaza si mesajele in care jumate de trib ,inclusiv xena07 si tu cerseati de la oripilus alianta .desi toata lumea va spunea ca nu avem relatie diplomatica}
alexutu se umfla in pene pe aici desi e oftopic[nui vorba de N~A tribu care nici nu moare nici nu creste un fel de highlander mai intrat la apa] .alin10 si mesajele postate de tine prietene nu au legatura cu vreo discutie diplomatica intre amarasteanu tau de trib si noi , aveau legatura daca cineva care se ocupa de diplomatie de la noi zicea asta oricum succes cu vorbitul aiurea ca de obicei.Daca un player are placere deosebita sa vorbeasca in numele lui personal e treaba lui personal nu a tribului, nimeni nu ar face nimeni alianta cu voi nici daca sar muta toate triburile din top 20 la voi in trib.
sunt destui si in triburile mult mai mari care fac exact la fel ,inclusiv la rdt immo wizz etc sunt o gramda .


gizmo ai face bine sa relatezi toata discutia daca tot teai bagat , zile si lor cum imi ziceai mie
si explica te rog cam cum sta treaba cu refugiatii. tu dai pe oricine afara din trib fara dovezi?
asa pot sustine si eu ca tu esti refugiat avand in vedere ca ai schimbat
tribu de o gramada de ori nu?
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni R-S-A 29th December 2008 - 01:00:01 185
R-S-A T.K.L. 26th January 2009 - 16:00:03 4,568
T.K.L. N.W.O. 26th February 2009 - 01:00:02 41,076
N.W.O. T.K.L. 07th March 2009 - 01:00:01 73,734
T.K.L. Nimeni 02nd April 2009 - 16:00:01 161,938
Nimeni T.K.L. 02nd April 2009 - 19:00:01 161,938
Nimeni T.K.L. 15th April 2009 - 19:00:03 239,299
T.K.L. T~H~S 02nd May 2009 - 10:00:01 368,034
T~H~S T.K.L. 03rd June 2009 - 19:00:02 524,203
T.K.L. Nimeni 03rd June 2009 - 22:00:01 533,278
Nimeni T.K.L. 05th June 2009 - 01:00:02 552,678
T.K.L. N.O.K. 07th June 2009 - 13:00:01 570,071
dar asta nu dovedeste nimik daca eu nu am rapoarte si aici ca si pe joc iti zic
ca sa poti dovedi ca un jucator e refugiat dai un link la twstats sau niste rapoarte nu doar un mesaj ;)

oricum asta e ultimul raspuns ca vil dau mam plictisit de jocul asta al vostru de copii mici, si am ales sa va ignor incepand de acum succes la joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

ioi da ce devenim seniori daca tot postam? :)) asta-i buna, deci in concluzie tribul WHDAC se va desfiinta nu? cat pentru refugiatul gizmo :)) am sa-l dau eu diseara afara :)). Razboiul asta nu avea sens de la inceput, nici nu stiu cine v-a pus sa recrutati in zona noastra, trebuia sa va vedeti de k21 unde sunteti primii si nici acolo nu dominati clar deocamdata
 

DeletedUser

I-as mai zice si eu cate ceva lui Smiley dar mi`am mai luat odata warn pentru ca i`am atras atentia. Oricum la imprastierea care o arata pe harta, tribul lui nu ar trebui sa aiba probleme in a fi curatat, mutat la margine.

P.S nu va mai certati; Lasati nobilii sa vorbeasca ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

I-am lasat dar nici limba aia se pare ca nu o intelege. A schimbat numele ca si cum se transforma pokemonii, cand vad WHDAC cand DACII cand WHD cand cine mai stie ce nume pe harta.
 

DeletedUser8140

razboiul acesta se va duce secole la rand deoarece zeii zeiilor sunt pe toata harta, deci niciodata nu-i va starpi nimeni. Cum era o tema mai demult: Razboi Mondial deabea acum incepe sa se contureze lucrul acesta, L9 vs WH...(ca nu stiu ce litere vor mai pune pe viitor)
 

DeletedUser8140

cred ca iar s-au despartit dar tot una sunt :))

Side 1:
Tribes: ~RDT~
Players:

Side 2:
Tribes: DACII WH
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 305
Tabăra 2: 337
Diferență: 32

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 1
Diferență: 47

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,528,461
Tabăra 2: 1,099,950
Diferență: 1,428,511

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 326,878
Tabăra 2: 9,080
Diferență: 317,798

image.php



ps: nu am pus cele n academii in statistica, doar triburile mama care au fuzionat de vreo 2 ori sapt trecuta
 

DeletedUser9858

I-as mai zice si eu cate ceva lui Smiley dar mi`am mai luat odata warn pentru ca i`am atras atentia. Oricum la imprastierea care o arata pe harta, tribul lui nu ar trebui sa aiba probleme in a fi curatat, mutat la margine.

P.S nu va mai certati; Lasati nobilii sa vorbeasca ;)


serios
uite astept warnul tau de jucator care vorbeste cu nobili , astept sa vad cum reusesti tu sa ne muti sau sa ne cureti,mam saturat de oratori de duminica care isi inchipuie ca, cu niste fake uri sperie toata lumea 9 sau eventual de niste
mesaje din alea de amenintare le dardaia la toti chilotii
pregatitiva colegi de joc pe lumea 9 sa faceti plecaciuni baietii astia chiar sunt seriosi

P>S::D refugiatu gizmo , dau o bere petru concedierea lui:rolleyes:
 

DeletedUser8140

au ajuns toate fake-urile smiley? la inceput ti-au tremurat chilotii ca mi-ai dat mesaj putin relaxat ca nu o sa iti iau nici un sat doar o sa iti distrug ceva armata :)) acum esti mai usurat :))
 

DeletedUser

daca ai mesaje in care oricare membru din tribul meu cere alianta oricarui coleg de-al tau te rog sa le postezi aici..eu am postat ce am primit eu de la voi..in legatura cu rangul..noi suntem asa,mici cum suntem,toti aproape unii de alti,un nucleu cum s-ar zice,fara nici o fuziune:) ne-am descuracat singuri pana acum..si asa sper ca vom face si de acum incolo:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus