WoC,Aka!,OFF! si UNC vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser43196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16966

istoria se repeta :)


2 invinsi de pe L9 s-au adunat in acelasi trib aici pe L35 :)) horto si sutanu :)))



Te rog frumos sa ai grija la multi post. 2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".

da ai dreptate pe jumate. am pierdut ca m-am lasat de joc pe lumea aia si nu ti-am dat peste bot cum meritai, dar in a doua parte trebuie sa ii multumesti baiatului cu cosuri ca a avut mai multe conturi pe parola ca sa voteze la sondajul impotriva amanarii inchiderii ca altfel va macelarea sutanu si cu mustacioasa de nu va vedeati... asa ca inca o data iti zic: ciocul mic si presara niste praf de mers ca te agiti degeaba ca pepsi pe extern si pe harta esti 0 =)))
 

DeletedUser44398

Mai citim si noi de prin scriptura care ceva?

oct 22
08:14 rms94phx a fost concediat de către Dumnezo.

Chiar asa doamne? N-ai mila pentru robi tai?
 

DeletedUser42907

Capricorn asta se agita foarte tare ! Ce ai patit bre ? Chiar nu ai mai mult de 15 ani ?
Mai usor stim cu totii ca ne da-i clasa ( pe extern ) dar te invit pe joc ! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34356

c9i5.png
 

DeletedUser

Mie mi se pare că e una din cele mai echilibrate lumi pe care am jucat.. de obicei devenea destul de plictisitor.
Pe de o parte este frumos că există competiție mare între triburi. Pe de altă parte ar trebui să învățați să vă bucurați de ceea ce aveți (inamici de valoare) și să vă purtați cu respect unii față de ceilalți.

Mult succes vă doresc, atât de o parte cât și de cealaltă,
FrZ*
 

DeletedUser8140

Salutare,


Chiar ca aveti cu ce va mandri :))
Cu faptul ca va conduce SPAM ? Va vedem noi mai tarziu!

Ce carti pe fata ? Va munciti de zile bune sa realizati asemenea complot :)) Sa imi multumiti ca v-am ajutat, ma plictisisem sa va privesc miscarile pe la spate!
Pana la urma este treaba voastra cum va organizati diplomatia dar este o miscare de rahat pentru ca nici unul din voi nu era capabil sa poarte un razboi corect si intr-un final daca nu va treziti la realitate o sa va plangeti de mila!

Locurile 2 si 3 vs 1

Nici in al 12-lea ceas nu ai curaj sa recunosti, esti o fetita!
Iti dau totusi sansa sa recunosti acum si te rog sa ma crezi ca voi avea grija sa primesti o invitatie in Wog:)
In realitate sunt triburile 2,3,4,6,7 :))


Dar eu ma bucur ca este asa!
Chiar imi doream un moment ca asta, sa vad care este puterea familiei Woc!

penal
 

DeletedUser8140

da ai dreptate pe jumate. am pierdut ca m-am lasat de joc pe lumea aia si nu ti-am dat peste bot cum meritai, dar in a doua parte trebuie sa ii multumesti baiatului cu cosuri ca a avut mai multe conturi pe parola ca sa voteze la sondajul impotriva amanarii inchiderii ca altfel va macelarea sutanu si cu mustacioasa de nu va vedeati... asa ca inca o data iti zic: ciocul mic si presara niste praf de mers ca te agiti degeaba ca pepsi pe extern si pe harta esti 0 =)))

tot ala cu sechele :) te-ai intors de la terapie dar fara rezultate gainusa. vezi sa nu te lasi si aici
 

DeletedUser27510

Like Alex :D

Tot ce e SPAM nu conteaza si nu ma refer la trib , in general :)) .. oare? :)
 

DeletedUser8140

aveau parazitii o vorba inteleapta, "cui ii pasa? cui p*** mea ii pasa"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus