WoC,Aka!,OFF! si UNC vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser43196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43196

Dar deja ma saturai..Cat de importanti va credeti? Voi ce credeti ca daca Woc a cajdigat lumea 9 o cajdiga si pe asta?
Oare puteti sa taceti si sa lasati ca jocul sa decurga de la sine? Cine va cajdiga va cajdiga si gata..
 

DeletedUser43196

Pana la urma marea greseala ii a voastra deoarece voi vati crezut superiori tuturor,ati crezut ca daca sunteti pe locul 1 puteti sa faceti diplomatie cu cine vreti..Uite ca nu a fost asa ;).Mai bine ne auzim pe harta decat sa va aud cat de importanti sunteti:p
Bafta cu laudatul (Vor murit laudatorii)
 

DeletedUser44398

Mihnea, sperietorul..(de ciori)

Imi pare rau, capra s-a laudat cu l9, nu altcineva, get your facts right, scarecrow de esti
 

DeletedUser43196

Mihnea, sperietorul..(de ciori)

Imi pare rau, capra s-a laudat cu l9, nu altcineva, get your facts right, scarecrow de esti

Sti ce imi place mie :> pe 32 am avut gura mare lafel ca voi :D ..si la sfarsit am fugit sa nu vad externu :)..
Thresh vezi sa te tii bine pana ajunge Ganja la tine :)
 

DeletedUser8140

stai linistit ca ii stiu pe astia :) zmei pana ajungi langa ei, apoi se lasa, lasa sitter, pleaca in strainatate si n-au net, li se strica calculatorul, nefericiri dinastea :))
 

DeletedUser44398

Vai, pana ajunge ganja la mine?

Sau pana ajung eu la ganja? Aici unde's eu nu e actiune deloc...

Si daca mai stau mult, o sa fie mai aproape Spam decat Ganja de mine :D
 

DeletedUser43196

Thresh la ce punctaj ai chiar asa de bun te crezi..:) si eu lafel ca tine dar macar nu ma laud :p
 

DeletedUser44398

Nu am zis ca sunt player de elita, dar sa ajung la granita e destul de simplu, mai ales cu cand daca dai 4 fake-uri pe aia din granita de la Ganja dau parasire trib in secunda 2 :))
 

DeletedUser

Dar deja ma saturai..Cat de importanti va credeti? Voi ce credeti ca daca Woc a cajdigat lumea 9 o cajdiga si pe asta?
Oare puteti sa taceti si sa lasati ca jocul sa decurga de la sine? Cine va cajdiga va cajdiga si gata..

mihnea...iti incurci dusmanii cu aliatii

Te cred ca ti-a intrat in cap L9 ca de cand tot se lauda ala cu L9 al lui...numai L9 visezi noaptea=))

Mai terminati cu lumile vechi si cu lauda voastra, cu ce ati facut pe alte lumi ca toti stim cum faci ODA si puncte pe lumile avansate...interne si sate multe de atac asa ca nu va mai laudati aiurea cu L9 al vostru

Aia s-a dus..aici e L35, aveti alti dusmani si momentan va cam rup "gatul" :D

Eu sunt curios care e primul trib care pica...Ganja sau SPAM

Facem pariuri? :D
 

DeletedUser44398

Nici eu nu ma pot decide care dintre alea 2 o sa fuga cu coada intre picioare primul?

Tribul lui dumnezo cel penalizat(are 6 sate.. te-o ars ? :))) )

sau tribul caprioarei?
 

DeletedUser43196

Oro..nu mii incurc si nam doua paie cu lumea 9 sau cu alte lumi..dar chiar deja mio sarit peste masura declaratiile wocului..:)

Eu am vorbit si cu tine atuncea pe privat si tiam explicat cum sta treaba :)
 

DeletedUser

Stii cum e..fiecare are dreptul sa considere ce vrea sau sa inteleaga ce vrea

Stii ca eu sunt un om care atunci cand zice ceva, face ceea ce spune si sincer m-a deranjat putin la tine cateva lucruri..

Pe L31 ai zis ca vrei sa joci cu mine si etc etc...si ai intrat aici si imi esti dusman ceea ce e ciudat dar..daca tu asta ai ales...e treaba ta.

Adevarul e ca este si lumea mai interesanta asa..din punct de vedere statistic..noi si WOC stam mai prost in acest razboi (ca nr de sate si pozitionare,momentan) si asta ne baga si pe noi putin in "priza"
 

DeletedUser44398

Probabil ceva razboaie secundare, ca ai vazut ce-i la tabu cu Razboaie :)))


Dar, vai, mihnea... prietenasi tai te-au parasit aici pe externe, ai ramas singurel? =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus