WoC,Aka!,OFF! si UNC vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser43196
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29130

vai capricoarne, iara citesti din cartea de istorie? :(

istoria se repeta :)


2 invinsi de pe L9 s-au adunat in acelasi trib aici pe L35 :)) horto si sutanu :)))



Te rog frumos sa ai grija la multi post. 2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44398

Ai uitat de zion.. De fapt, cand am scris eu nu era si Zion in razboi..
 

DeletedUser43971

eu v-am spus da nu ca batman , adenauer pune-i si pe Zion-v sa nu se supere nimeni :D
 

DeletedUser43971

of sper sa nu ziceti de satele care le-am pierdut acu' declaratia de razboi ma luat pe nepregatite :))

a si michelle , la 16:30 ti-am citit mesaju' grabitule !:D
 

DeletedUser

Vedeti ce face frica din oameni...exact ca maidanezii...de frica ataca in haita si cum se intoarce PIT BULL-ul spre ei..cum fac carare :)
Acum nu va simtiti jigniti..da alta comparatie nu am gasit la ora asta

Oricum manevre de doi lei ce ati facut...si la noi nu se schimba nimic ca oricum noi aveam rosu peste tot...Ne dor ochii daca e prea mult albastru sau rosu inchis :)


Ehh si cat m-am "injurat" eu cu michelle pe L23..acum am ajuns sa colaboram

Chiar sunt curios cum o sa colaboram si sper sa o facem foarte bine

Am cateva surprize placute pentru noi si neplacute pentru SPAM in saptamanile care vin

Beheheheh cati jucatori o sa mai pierzi si o sa zici ca erau inactivi?:)))
 

DeletedUser29130

Vedeti ce face frica din oameni...exact ca maidanezii...de frica ataca in haita si cum se intoarce PIT BULL-ul spre ei..cum fac carare :)
Acum nu va simtiti jigniti..da alta comparatie nu am gasit la ora asta

Oricum manevre de doi lei ce ati facut...si la noi nu se schimba nimic ca oricum noi aveam rosu peste tot...Ne dor ochii daca e prea mult albastru sau rosu inchis :)


Ehh si cat m-am "injurat" eu cu michelle pe L23..acum am ajuns sa colaboram

Chiar sunt curios cum o sa colaboram si sper sa o facem foarte bine

Am cateva surprize placute pentru noi si neplacute pentru SPAM in saptamanile care vin

Beheheheh cati jucatori o sa mai pierzi si o sa zici ca erau inactivi?:)))



iar incepe asta ) acum nu mai injuri , baietzica ? sau sa arat si lor cum stii tu sa vorbesti ?
si repet , tine-te de scaun ca te ia vantul ..
 

DeletedUser

Imi fac placere sa vad asemenea activitate din partea triburilor aflate in razboi. Totusi nu-mi place o chestie, de ce dezgropam morti la fiecare tema ?
Majoritatea jucatorilor care se afla aici au avut un trecut, fiecare a dat sute de atacuri, a primit la fel de multe atacuri, a facut splituri, a trimis nobili la secunda si alte chestii. Acest joc nu a inceput de astazi sau de ieri..
De ce sa nu ne axam pe aceasta lume si sa vedem care ce face si cat rezista ?
 

DeletedUser

Daca m-am coborat o singura data la nivelul tau...adica sub nivelul marii...asta nu inseamna ca o sa o fac mereu

Ce o sa iti fac e mai durerost decat niste cuvinte..o sa te lovesc acolo unde te doare mai tare...o fii rusinea aliantei voastre cand o sa iti pierzi tribul...o sa iti plece jucatorii pentru ca esti incapabil de a conduce un trib...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus