Woc vs Mason

  • Autor subiect DeletedUser38581
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4133

mie imi merge f bine. si o sa-mi mearga si mai bine:) app planul ala de la care nu va abateti prin cearea de conturi mamut prin innobilari interne poate o sa fie bun dar e plictisitor rau :D

Nu te contrazic, dar stii ..e ca si in viata...nu poti face intotdeauna doar ce iti place si ce te face sa te simti bine ;)

Si sa stii ca ma bucur sincer ca iti merge bine. Iti tin pumnii sa fii intotdeauna cu zambetul pe buze si multumit :)
 

DeletedUser

si dupa ce o sa va chinuiti atat o sa se plictiseasca si o sa renunte
sau o sa cedeze psihic in urma atacurilor repetate
 

DeletedUser16966

'masonei' ce vrea sa insemne asta? am vazut ca tot folositi cuvantul.

se numeste diminutiv. in caz ca nu ai invatat inca la scoala ce e ala iti spun eu:
DIMINUTÍV, -Ă, diminutivi, -e, adj., s.n. (Substantiv, propriu sau comun, adjectiv sau, rar, altă parte de vorbire) care se formează cu ajutorul unui afix prin care se arată că obiectele, ființele, însușirile etc. denumite sunt considerate (în mod real) mai mici decât cele exprimate de cuvântul de bază.


Concluzia o tragi singur.
 

DeletedUser40689

MaI Gigel

Copy paste poate sa dea oricine...oricum,nu cred esti tu in masura sa imi dai lectii.
La urma urmei care e raspunsul la intrebarea mea?
 

DeletedUser40689

''nu e problema noastra...'' ai dubla personalitate?
Pentru ce ai mai raspuns tu Gigel,daca nu ai ce spune? lipsa de atentie?
Lasa sa raspunda pe cineva care stie.Daca chiar tii neaparat sa iti acord putina atentie,putem vorbii in privat.
 

DeletedUser16966

''nu e problema noastra...'' ai dubla personalitate?
Pentru ce ai mai raspuns tu Gigel,daca nu ai ce spune? lipsa de atentie?
Lasa sa raspunda pe cineva care stie.Daca chiar tii neaparat sa iti acord putina atentie,putem vorbii in privat.

am personalitate tripla :))) ai intrebat legat de subiectul cu "masonei" daca nu iti place raspunsul poti sa te intorci la innobilarile interne, la care esti expert. pana atunci presara niste praf de mers si da-i drumu' de aici.
 

DeletedUser40858

am personalitate tripla :))) ai intrebat legat de subiectul cu "masonei" daca nu iti place raspunsul poti sa te intorci la innobilarile interne, la care esti expert. pana atunci presara niste praf de mers si da-i drumu' de aici.

E bine sa ai personalitate tripla, macar nu simti lipsa prietenilor, vorbesti tu, cu tine si cu Horto:) Te-ai scos!
 

DeletedUser40689

Felicitari pentru tripla personalitate.
Am cerut un raspuns nu un copy paste.
Baietas,uita-te mai bine la harta...la cuceriri...apoi sa mai vorbesti.
Ce nick ai in joc Gigel?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40689

ca s-a inventat sau nu e tot una,deci ce nick ai in joc? hai nu fi timid,chiar daca ai fi langa mine nu as stii ce sa fac,eu nu am cucerit decat sate de la interne
asadar,cum se numesc ceilalti doi prieteni ai tai?
 

DeletedUser28194

Poruncă (1) Ţel(direcţie) Jucător Sosire Sosire în:
Usori [iulyk izzy] 005=ANKA= (482|240) K24 - 11/10/2011 22:09:33 - D236.21 001 - H/G (312|404) K43 iulyk izzy mâine la ora 13:31:41:535 37:10:13



uraaaaaaaa, am 1 atac !!!
 

DeletedUser16966

ca s-a inventat sau nu e tot una,deci ce nick ai in joc? hai nu fi timid,chiar daca ai fi langa mine nu as stii ce sa fac,eu nu am cucerit decat sate de la interne
asadar,cum se numesc ceilalti doi prieteni ai tai?

ma faci sa ma repet: nu este treaba ta. daca esti asa curios poti sa faci o investigatie, si asa s-a terminat sezonul de cules capsuni, deci timpul nu este o problema pt tine
 

DeletedUser

Pentru a vorbi amandoi cat mai usor si cat mai bine va invit pe privat.
 

DeletedUser28194

ione.gunner, macar din respect ar trebui sa nu te implici in discutiile de aici :)
Esti ultima persoana care ar putea ridica privirea din pamant... asta ca sa nu spun mai multe!
 

DeletedUser40689

Nici o problema,poti sa spui,chiar si sa detaliezi.
Respect...am trecut peste faza cu IQ-ul,care era sub nu stiu cat,acum iar asta cu masoneii,ma cam enerveaza.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Nici o problema,poti sa spui,chiar si sa detaliezi.
Respect...am trecut peste faza cu IQ-ul,care era sub nu stiu cat,acum iar asta cu masoneii,ma cam enerveaza.

tu ai o chestie cu asta. am vazut si pe conferinta. eu cred ca va spun cel mai mult asa. masonei e un diminutiv pt mine. si e un diminutiv frumos, in niciun caz o insulta.

tiany vezi ca ala e real:)) m-a atacat si pe mine
 

DeletedUser38581

Parte 1:
Triburi: .MASON, Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, mAsOn6
Parte 2:
Triburi: WoC, WoG

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,020
Tabăra 2: 691
Diferență: 329

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 51
Diferență: 28

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,313,611
Tabăra 2: 6,324,695
Diferență: 988,916

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 215,869
Tabăra 2: 504,319
Diferență: 288,450

chart
 

DeletedUser16966

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG
Parte 2:
Triburi: Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, mAsOn6, .MASON, Mason5

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 546
Tabăra 2: 210
Diferență: 336

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,816,562
Tabăra 2: 1,932,227
Diferență: 2,884,335

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus