wog&die vs BB...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29611

titlul spune totul
BB este in razboi cu WOG si F. DIE e simplu, inca nu a inceput pentru ca trebuie respectate anumite acorduri si anume anumite ore de la declarare pana la inceperea razboiului
 

DeletedUser

titlul spune totul
BB este in razboi cu WOG si F. DIE e simplu, inca nu a inceput pentru ca trebuie respectate anumite acorduri si anume anumite ore de la declarare pana la inceperea razboiului

aici se vede onoarea, conducatorilor acestor tiburi.....
 

DeletedUser

Mai detaliat probabil ca suna cam asa

Fostele triburi nr. 1 si 2 de pe L13 au fuzionat in momentul in care ~B~B~ a ajuns pe primul loc. Nu cred c-a fost o coincidenta, ci mai degraba o masura de precautie din partea lor.
Au fost discutii in contradictoriu pe timp de alianta... Angry a primit jucatori refugiati in randurile lor si nu s-au sinchisit sa ia masuri. Ba dimpotriva, au apelat la injective pe forumul comun.
Cu Angry, ~B~B~ au fost aliati de la inceput. Sunt razboaie in care ~B~B~ a intrat ca sa le fie alaturi! Razboaie comune. Cum se derulau acestea? ~B~B~ se lupta cu toata lumea iar Angry lua si pierdea 2-3 sate pe zi.

Sper ca intr-o zi aia care au vorbit de sus pe forum sa-si inghita limba.
Razboiul asta va arata cine este tribul nr.1 pe harta.

Consider ca e un razboi drept. Cel mai bun sa castige.
 

DeletedUser10572

se putea marele W o G sa intre in vreun razboi singuri? usor usor va puneti toata harta in cap... incepe lumea sa inteleaga ce trib sunteti ;)!

Mai lipseste Die si DMC dar usor usor se vor trezi toti ;)! succes BB!
 

DeletedUser29611

se putea marele W o G sa intre in vreun razboi singuri? usor usor va puneti toata harta in cap... incepe lumea sa inteleaga ce trib sunteti ;)!

Mai lipseste Die si DMC dar usor usor se vor trezi toti ;)! succes BB!


poate nu ai citit titlul temei in acelasi timp cu tribul wog intra si die in razboi cu ~B~B~, sau invers ~B~B~ intra in razboi cu amandoua
 

DeletedUser

Ehh, se putea sa lipseasca hashysh de pe acest topic?Uita-te ma in ograda ta , ce om esti tu, ce trib conduci tu, apoi sa vorbesti.
"Nu exista padure fara uscaturi", toti cunoastem acest citat filosofic, putini insa il si acceptam, si vedem exact realitatea care este.
Hash dragule, mai limiteaza masurile de crack, incepi sa delirezi din ce in ce mai mult.
ON: Se preconizeaza un war frumos, bafta triburilor participante si victimelor colaterale.
 

DeletedUser

se putea marele W o G sa intre in vreun razboi singuri?

wog are un numar frumusel de razboaie.

ce spui tu e cum ti-as cere eu tie, jucator de (sa zicem) 1 mil pcte...sa te lupti singur cu 4-5-6 jucatori de (sa zicem) 900k pcte.

Ghici cine castiga..
 

DeletedUser

ImperialBoys astăzi la ora 21:14
Voua va merge bine ceasu si aveti calendare ?Ati spus ca in 48 de ore declarati razboi nu in 24 .... Halal trib , de marionete ...

Muhamad Ali astăzi la ora 21:22
asa e...marionetele astea le vroiati la aliati..marionetele astea va scoteau de la razboaie.altfel erati mancati.
pacat ca am crezut in tine...am vazut cine imi este prieten.

ImperialBoys astăzi la ora 21:25
Dute ma , esti un parsiv si lovesti pe la spate si mai vrei respect ?

Nu ne-ati scos de la nici un razboi , vom vedea acuma , nici macar termenul nu il respectati , daramite sa fi respectat voi alte reguli de bun simt ....

ImperialBoys astăzi la ora 21:26
Parca trebuia sa ne atacam in 48 ore , au trecut deabia 24 , dar stiu din ce cauza , ca exista parsivi pe pamant ...

ImperialBoys astăzi la ora 21:29
Apropo parsivule , cand ziceam de alianta tu te pregateai de razboi ... deci , vezi cat esti de penal ?





PE JOC M AI BLOCAT AICI ITI RASPUND.E PRIMUL SI ULTIMUL MEU POST AICI.
IMPERIAL...ai uitat cum imi cereai alianta , cum te rugai sa nu rup alianta cand erati terminati,doze era plecat..MARIA TA nu a dat un atac pe PCA.de ce eram aliati??? ai zis chiar tu..suntem aliati pt PCA.dupa cade tot.ati zis ca ne treceti la neutri.v am trecut noi.de ce??? ca suntem prost organizati,pacat de unii juc din W o G.pacat de NBZ....liderii din Angry au adus tot ce este acuma.
lasa atacurile...nu vreau sa demasc tot..nu vreau sa incep sa pun dovezi si sa dam cartile pe fata.
 

DeletedUser10572

Ehh, se putea sa lipseasca hashysh de pe acest topic?Uita-te ma in ograda ta , ce om esti tu, ce trib conduci tu, apoi sa vorbesti.
"Nu exista padure fara uscaturi", toti cunoastem acest citat filosofic, putini insa il si acceptam, si vedem exact realitatea care este.
Hash dragule, mai limiteaza masurile de crack, incepi sa delirezi din ce in ce mai mult.
ON: Se preconizeaza un war frumos, bafta triburilor participante si victimelor colaterale.

Adevarul doare Poarta in dinti? se putea sa nu imi comentezi tu putin?!
Am zis ceva gresit? W o G nu are sange sa intre intrun razboi fara aliati, fara cineva care sa lupte pentru ei si asta este adevarul asa ca nu mai comenta aiurea si invata sa ataci ;)!
ati avut razboi atatea luni de zile doar cu noi, pe cand noi am avut cel putin inca 2 razboaie.... acum ca sau suparat BB pe voi iati prostit repede pe Die sa intre si ei... acum Die cu granitza lor o sa se lupte ca prosti in locul vostru si probabil o sa piarda iar marele W o G o sa se laude in statistici cu sate cumparate , sau in cel mai bun caz cedate de cate unu...;)!
 

DeletedUser

Ehh, se putea sa lipseasca hashysh de pe acest topic?Uita-te ma in ograda ta , ce om esti tu, ce trib conduci tu, apoi sa vorbesti.
"Nu exista padure fara uscaturi", toti cunoastem acest citat filosofic, putini insa il si acceptam, si vedem exact realitatea care este.
Hash dragule, mai limiteaza masurile de crack, incepi sa delirezi din ce in ce mai mult.
ON: Se preconizeaza un war frumos, bafta triburilor participante si victimelor colaterale.

dar se poate tu sa nu-i dai peste nas lui hash,de ce nu-ti vezi de treaba si postarile tale si sa lasi si pe altii sa-si dea cu parerea ce si cum vrea?:)
te bagi ca voda loboda in zeama:p

si sa fiu ONtopic Mult succes celor din BB din partea Tribului TRY :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29611

Adevarul doare Poarta in dinti? se putea sa nu imi comentezi tu putin?!
Am zis ceva gresit? W o G nu are sange sa intre intrun razboi fara aliati, fara cineva care sa lupte pentru ei si asta este adevarul asa ca nu mai comenta aiurea si invata sa ataci ;)!
ati avut razboi atatea luni de zile doar cu noi, pe cand noi am avut cel putin inca 2 razboaie.... acum ca sau suparat BB pe voi iati prostit repede pe Die sa intre si ei... acum Die cu granitza lor o sa se lupte ca prosti in locul vostru si probabil o sa piarda iar marele W o G o sa se laude in statistici cu sate cumparate , sau in cel mai bun caz cedate de cate unu...;)!

iarasi am impresia ca vorbesti in necunostinta de cauza
 

DeletedUser10572

Recunosc ca nu cunosc detaliile, nu stiu dc Die ar intra in razboi cu BB... dar asta e idea mea... si cu timpul vom vedea daca am dreptate;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus