wog&die vs BB...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

doyaru, iti recomand functia de "Prelucrare"

...se va vedea ce si cum in minim o sapt, pana atunci e doar gargara
 

DeletedUser

:)) oricum se vor duce la fundulet :)) abia astept sa rad cu gura pa-n la urechi
 

DeletedUser

Mai du-te ba , lasati-ma draq ca un atac nu am vazut de la voi si de cand ati zis a ma scoateti si ca m-ati marcat pe harta si ca ma rupeti si ca puii mei , macar atacati si voi nu doar spammuiti aici ca mi se face si rau cand citesc aceste mesaje de doi lei , numai gura de voi sa va fie rusine ma , SMS
 

DeletedUser16001

Part 1

Part 2
Felicitari pentru noile cuceri,sa mai fie....doar prostii si noobzii respecta un termen,real players don't...next time fiti voi primii parsivi Wog,oricum sunte-ti,doar ca de data asta a-ti muscat-o si va e ciuda...ciuda :))

daca tu spui ca numai prostii si noobi isi respecta cuvantul atunci e de rau
si ca sa-ti dau una pe care s-o digeri o noapte intreaga iti spun doar atat:mie imi place omul om si porcul la gratar!

enjoy
 

DeletedUser

Mai du-te ba , lasati-ma draq ca un atac nu am vazut de la voi si de cand ati zis a ma scoateti si ca m-ati marcat pe harta si ca ma rupeti si ca puii mei , macar atacati si voi nu doar spammuiti aici ca mi se face si rau cand citesc aceste mesaje de doi lei , numai gura de voi sa va fie rusine ma , SMS

nu mai vorbi prostii ca eu nu am zis nimic de tine oricum te oftici :D
 

DeletedUser25653

Coloratule dute la somn ticule ca sunteti un trib de noobi bata-va cucu :))


Uite-ti noobii din trib ma bata`te cucu cu tot cu ei :


De unde ai tras tu concluzia ca sunt fake-uri si astea si cele date la amiaza?:)

ImperialBoys astăzi la ora 01:00
Ptr ca esti noob ... se destul de clar ...

Dany sefu astăzi la ora 01:01
Hihihi...macar pe astea le-am dat sa ajunga toate odata :p

ImperialBoys astăzi la ora 01:02
Ii bun :)) ...


Daca le dadeai si de pe sate diferite ar fi fost si mai bine :))

Dany sefu astăzi la ora 01:13
Pai ce ma ti le-am dat toate de pe un singur sat?:)

ImperialBoys astăzi la ora 01:13
Nu ma , ai dat de pe 1 sat pe mai multe sate ....

Dany sefu astăzi la ora 01:29
Ma da nu credeam ca e asa evident :p Ma gandeam ca poate crezi ca macar trei sferturi is reale

ImperialBoys astăzi la ora 01:43
Da ... nu stiu daca ai macar 2 fulluri reale ...

Dany sefu astăzi la ora 01:44
Toate atacurile sunt reale deoarece exista :))

ImperialBoys astăzi la ora 01:46
Aia da ... dar nu stiu daca ai mai mult de 1-2 fulluri in total ....

ImperialBoys astăzi la ora 01:48
Fulluri cred ca o sa am doar aici [village]510|391[/village] ...




Jucatori deastia ai tu in trib ... ?
 

DeletedUser

Cristina scumpo, cum am spus si mai devreme "Tiganu` tot tigan e si in zi de sarbatoare".
Daca la voi se poarta tradarile...e problema voastra, noi suntem cat se poate de corecti (in special eu :D).
 

DeletedUser25653

Dany sefu astăzi la ora 01:55
Sau poate pe toate :)) Stai ca iti dau si niste nobili :))=)) Mai o groaza de lansat o sa fie unu dintre cele mai organizate atacuri fake ale mele...sa am si eu ce arata la nepoti :)) 2 ore am stat pe twstats;)







Coloratule , tu esti nepotul acela de care vorbea colegul tau ?:))
 

DeletedUser

Vezi ma ca Dany Sefu asta e bun rau , coloratu nu e on a iesit de rusine ...


Rusinica , rusinica !!! :D
 

DeletedUser

Cristina scumpo, cum am spus si mai devreme "Tiganu` tot tigan e si in zi de sarbatoare".
Daca la voi se poarta tradarile...e problema voastra, noi suntem cat se poate de corecti (in special eu :D).

foarte corecti....atacuri peste Alianta,peste PNA...PNA astazi...peste 3 zile nu mai e PNA fara sa se anunte si alea alea...gen cumparari de conturi si lasa-ti vrajelile....si mie imi place cuvantul sa fie cunvantul...insa imi place mai mult in real life...aici pe joc am observat un lucru,daca te tii de cuvant esti luat de fraier,si cum eu nu sunt fraier ma tin de cuvant atata cat consider ca e necesar,de ce sa fiu eu tras in piept,nu mai bine trag eu in piept :)
si inca ceva pentru voi atotstiutorii jocului,prietenul tie prieten pana treci Prutul si dupa aia...stiti voi urmarea :p
 

DeletedUser

Mai du-te ba , lasati-ma draq ca un atac nu am vazut de la voi si de cand ati zis a ma scoateti si ca m-ati marcat pe harta si ca ma rupeti si ca puii mei , macar atacati si voi nu doar spammuiti aici ca mi se face si rau cand citesc aceste mesaje de doi lei , numai gura de voi sa va fie rusine ma , SMS

eu am spart 50 de ferme pe capul unuia si culmea s-au si cucerit respectivele sate...nu pe tine e drept doar nu sunt noob sa-ti spun si cand te atac
 

DeletedUser25653

foarte corecti....atacuri peste Alianta,peste PNA...PNA astazi...peste 3 zile nu mai e PNA fara sa se anunte si alea alea...gen cumparari de conturi si lasa-ti vrajelile....si mie imi place cuvantul sa fie cunvantul...insa imi place mai mult in real life...aici pe joc am observat un lucru,daca te tii de cuvant esti luat de fraier,si cum eu nu sunt fraier ma tin de cuvant atata cat consider ca e necesar,de ce sa fiu eu tras in piept,nu mai bine trag eu in piept :)
si inca ceva pentru voi atotstiutorii jocului,prietenul tie prieten pana treci Prutul si dupa aia...stiti voi urmarea :p




Doyarule , dute la somn ca deja ne-ai creat o stare de somnolenta ... Te pupa Jean :)
 

DeletedUser

Pai trecem la Molodva de unde esti tu ma la Chisinau acolo rusi din aia nasoli :))
 

DeletedUser

ba nu degeaba se zice ca ardeleanul e ardelean,ar fi trebuit sa-ti dai seama si dupa felul meu de a vorbi(scrie) cu micile greseli gramaticale ca nu ma intere sa corectez ;) v-am spus ca discutam pe harta...fiti siguri ca vom discuta...ramane de vazut ce/cand/si cum :d noapte buna la toti,cine e mai bun sa castige iar cei slabi sa mearga la sapa

blondino pe tine te astept cu cea mai mare placere :p
 

DeletedUser

Da, te referi la voi la cumpararea si vanzarea de conturi.
Imi pare rau sa te dezamagesc, dar cei care anuleaza PNA si aliante sunteti voi, =nbz= si acum W O G nu a anulat nimic.Cum am mai spus, invata sa fii om , si apoi abia invata sa fii jucator.Voi sunteti un trib de cea mai joasa speta,la fel si unii jucatori (nu zic toti ca mai aveti 1-2 exceptii, doyarule tu nu faci partea din exceptiile acelea)

LE: de azi te-am trecut Fanul meu nr 1 pe lista.Vezi ca e lunga iar tu esti cap de lista.Vezi ce dragoste iti port?Nemarginita :p
 

DeletedUser

Try voi aveti o singura directie !!!


Cuceriti SATE DE BARBARI spre margine ;) Jos Palaria :))
 

DeletedUser

stiu,eu sunt veriga slaba a TRY-ului,si cel mai al draqu,de aia ar fi bine sa incepe-ti vanatoare pana nu deveniti voi din vanatori vanat....a si mersi de compliment,dar ma cunosti in RL sa crezi ceea ce ai scris :p cum spuneam,e un joc si se pot intampla orice,aici cuvantul e pe locul 2...invatati si voi odata sa jucati profesionist,doar traiti in Romania :))
 

DeletedUser

Autostrada aia nu ti-o mai faci ma spre mine sau ce puii mei ziceai ca faci , nici premiu numai ai sa ma vezi marcat pe harta , deci mor ma cand va citesc postarile trib de ferme si de doi lei , care cuceriti numai sate de barbari spre margine ;););)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus