wog&die vs BB...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Concret
Acum ceva vreme Muhamad a tot propus sa intram in razboaiele in care erau si cei din Angry. Muritoru' de rand, adica io, era mirat de ce tot ii sustinem, cand aveam, poate, alternative mai bune. Am zis ca hai, el stie mai bine ce e de facut pentru noi. Si eram cumva mandru ca eram aliati si ca "sa vezi ce-i rupem impreuna pe PCA sau pe Regal".
Dupa o perioada constat ca razboaiele in care intrasem le duceam cam singuri.
Ma intrebam cine-s acesti Angry pe care-i credeam zmei...

La o buna bucata de timp, incep certurile in Angry si chiar imi parea rau.
S-a facut forum comun si din inertia certurilor lor, au aparut nervi si jigniri nejustificate la adresa ~B~B~ pe forum...

Si sincer, fara vreo legatura cu a noastra conducere, ma bucur ca avem un razboi cu ei, ca prea i-am crezut mari si tari si prea marea dezamagirea.
 

DeletedUser

Adevarul doare Poarta in dinti? se putea sa nu imi comentezi tu putin?!
Am zis ceva gresit? W o G nu are sange sa intre intrun razboi fara aliati, fara cineva care sa lupte pentru ei si asta este adevarul asa ca nu mai comenta aiurea si invata sa ataci ;)!
ati avut razboi atatea luni de zile doar cu noi, pe cand noi am avut cel putin inca 2 razboaie.... acum ca sau suparat BB pe voi iati prostit repede pe Die sa intre si ei... acum Die cu granitza lor o sa se lupte ca prosti in locul vostru si probabil o sa piarda iar marele W o G o sa se laude in statistici cu sate cumparate , sau in cel mai bun caz cedate de cate unu...;)!
Da , aproape tot ce zici tu este gresit.Speculezi, inventezi, n-ai o treaba domne.Omule, dupa ce prizezi, nu juca triburi ca, deh...poate iti crede cineva halucinatiile.:rolleyes:
Hai sa iti desenez, B B a declarat razboi atat W O G cat si celor din DIE, nu ne-am aliat impotriva celor din BB.S-a intamplat, asta este, nu ne plangem, si nici nu ne bucuram.;)
Te-as ruga data viitoare sa intrebi unul din conducatorii triburilor participante la razboi daca vrei sa aflii ceva, atat Muhamad cat si Imperial sunt persoane rezonabile care iti pot spulbera nelamuririle.
O seara mirifica in continuare.
 

DeletedUser

In mod oficial,balul a fost deschis:)

Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: W o G
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 0
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,282
Tabăra 2: 0
Diferență: 70,282

image.php
 

DeletedUser25653

Muhamade , esti cel mai penibil om ... eu nu te-am blocat pe joc , te-ai blocat tu ca ti-am spus adevarul .Acuma calci si tu pe urmele altor dusmani , la mahala cu voi .


1.Nu m-am rugat de tine nici o data .

2.Nu ti-am cerut favoruri

3.Ai pic de bun simt si nu mai mintii .

4.Tu nu ai obraz , tu ai scoarta ca , ai un caracter penal .




In mod oficial tribul W o G a fost anuntat ieri ca in 48 de ore intra in razboi cu ~B~B~ , si dupa 24 de ore ~B~B~-ul a inceput atacul asupra W o G .... Deci , sunteti penali .



Ma rog , unui trib care este alcatuit din refugiati , tradatori si maltratati de conducerea altor triburi , nu ai ce cere ...Astia sunteti voi ~B~B~ .



Ati recrutat 70% din L13 , pentru a va atinge scopul , nu ati facut fuziune , ati recrutat , ca sa nu se inteleaga gresit .....



Iar tu Muhamade , mi-ai dovedit ce om esti .... Praf de tine ca nu ai coloana vertebrala ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu ma asteptam la asta din partea voastra.Muhamad sa-ti fie rusine, 48 de ore inseamna 48, asta ar insemna ca abia maine seara ar trebuii sa se atace.La voi cum s-a dat mesajul cum ati atacat.
Mai ai obrazul gros sa postezi statistica asta?"Tiganu` e tigan si in zi de sarbatoare" ;)
 

DeletedUser

Bravo Imperial!
Exemplu de bun simt.

don't flush! eat ur own poo

suntem aici pentru un joc nu pentru magariile tale
 

DeletedUser16001

In mod oficial,balul a fost deschis:)

Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: W o G
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 0
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,282
Tabăra 2: 0
Diferență: 70,282

image.php

puitz,pastreaza-ti statisticile pt mai tarziu nu de alta dar dupa spusele conducerii BB razboiul nu a inceput inca.deci statisticile pe 24h sunt irelevante in cazul de fata :)
 

DeletedUser25653

Nu ai de unde sa stii daca eu fac sau nu fac magarii , daca stau bine sa ma gandesc nici nu ma cunosti , sau mai bine spus , nu te cunosc , atunci , de unde stii tu de asa spusele magarii ale mele ?
 

DeletedUser

Cineva sa-i traduca ce a spus, daca el nu stie ca ce a spus este jignitor.
 

DeletedUser25653

Lysimah - mai taci tu din gura ma , sunteti un trib de refugiati , tradatori etc. Jumate din tribul vostru este defapt Regal , ca au fost aia buni care au tradat Regalul , va este rusine sa recunoasteti ?Ati ajuns pe 1 prin recrutari nu prin inobilari ... Sunteti buni ma ... la poker ... Apropo Muhamade , minti pe fata , eu nu am spus ca voi sunteti aliati cu noi ptr PCA , astea sunt scuzele tale de parsiv , ptr ca esti un penal .
 

DeletedUser25653

Nu ma asteptam la asta din partea voastra.Muhamad sa-ti fie rusine, 48 de ore inseamna 48, asta ar insemna ca abia maine seara ar trebuii sa se atace.La voi cum s-a dat mesajul cum ati atacat.
Mai ai obrazul gros sa postezi statistica asta?"Tiganu` e tigan si in zi de sarbatoare" ;)




Gabitza mama , dale pace ca se supara tradatorii si refugiatii ... Nu vezi ca ei nu sunt capabili sa respecte un termen , si mai vorbesc ei de respect si prietenie .... LooL



PS : NU mor caii cand vor cainii !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In mod oficial,balul a fost deschis:)

Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: W o G
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 0
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,282
Tabăra 2: 0
Diferență: 70,282

image.php



Sa va fie rusine ma BB ca nu sunteti fairplay ... ziceati ca 48 de ore si voi ati dat in 24 ... Rusine !!!
 

DeletedUser25653

Jack , au stiut ca ne blindam granita si na , au vrut si ei sate ... vai si amar de ei ... daca se umilesc ei singuri ptr niste sate ....
 

DeletedUser

Macar sa se laude cu statistica asta , de maine intra leii in priza si o sa dea inapoi ;)
 

DeletedUser

In mod oficial,balul a fost deschis:)

Side 1:
Tribes: ~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: W o G
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 0
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 70,282
Tabăra 2: 0
Diferență: 70,282

image.php

salveaza statistica asta cumetre.......fa si o rama pt ea:))
 

DeletedUser

Macar sa se laude cu statistica asta , de maine intra leii in priza si o sa dea inapoi ;)

:)) ce lei ma? la voi sunt numai soareci :D

Nu pute-ti face nimic in fata noastra acum in fata bb-ului nici atat :)))

hi hi hi sfarsitul WOG in cateva luni :D:D:D
 

DeletedUser

Gabitza mama , dale pace ca se supara tradatorii si refugiatii ... Nu vezi ca ei nu sunt capabili sa respecte un termen , si mai vorbesc ei de respect si prietenie .... LooL



PS : NU mor caii cand vor cainii !

Part 1
BB - trib de refugiati si de ferme
TRY - trib de refugiati si de ferme

inseamna ca nu va este teama de aceste 2 triburi si in 2-3 luni ar trebui sa terminati cu noi si sa ramaneti singuri pe harta

Part 2
Felicitari pentru noile cuceri,sa mai fie....doar prostii si noobzii respecta un termen,real players don't...next time fiti voi primii parsivi Wog,oricum sunte-ti,doar ca de data asta a-ti muscat-o si va e ciuda...ciuda :))
 

DeletedUser

:)) ce lei ma? la voi sunt numai soareci :D

Nu pute-ti face nimic in fata noastra acum in fata bb-ului nici atat :)))

hi hi hi sfarsitul WOG in cateva luni :D:D:D

eu ce spuneam acum cateva saptamani :)

apropo colo,norocu lor ca au facut fuziune cu Angry,altfel la ora asta erau sub TRY la rang :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus