WRATH versus -TFN-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu prea va urmaresc ca nu ma intereseaza dar vad cam asa :

tintar 12 85 1
DicheLo 13 68 1

si parca aiurea a pierdut un sat ..... Nasoool .....


:eek: Tocmai voi ???
 

DeletedUser

Nu prea va urmaresc ca nu ma intereseaza dar vad cam asa :

tintar 12 85 1
DicheLo 13 68 1

si parca aiurea a pierdut un sat ..... Nasoool .....


:eek: Tocmai voi ???

are you dumb or just acting stupid :eek: aiurea nu a pierdut niici un sat , ce te tot umflii in pene ca am pierdut 2 sate dude you suck sunteti 700+ ce mama masii tu asculti ce zici fa un mic calcul si ai sa vezi ca suntem depasitit numeric si tot ati pierdut armata in prostie , si pana la urma e cum ai zis nu ne urmari ca nu ne interesezi ;):D
tu fati treaba pe lumea 4...app la cat va fi limita tot la 700 sau luati 1000 de data asta =))=))
 

DeletedUser

Suntem 700 dar cati in zona voastra ? Nu suntem de genu 'toti pe valiusha'.
 

DeletedUser

Acum suntem chiar 666.

Sunteti un trib care majoritari sunteti veterani L1 dar nu inseamna ca sunteti de neinvins.

Am eu grija de L4, stai tu linistit, acolo sa va vad vorbind, faceti si acolo trib ?
 

DeletedUser

din pacate pentru tine nu suntem ca lepra ramanem la LC nu ne extindem pe tot serveru :D nu a zis nimeni ca suntem de neinvins doar ca avem bunu simt sa nu invitam tot cei in jurul nostru;)
 

DeletedUser

Suntem 700 dar cati in zona voastra ? Nu suntem de genu 'toti pe valiusha'.

faci misto de noi???? :eek: tu cum numesti cele 300 de atacuri pe mine? si nu, nu am pierdut niciun sat. ce a dat nienna acolo erau cateva rapoarte recente asupra mea. cateva din ultimele.

am zis si o repet. noi am fost 17 voi jde mii. este imposibil sa rezistam si sunt ferm convins ca in cazul in care continuati asa, ne veti scoate. nu e ca in filme aici sa karatizeze ciac noris tot. multimea de trupe pierdute "aiurea" te coplesesc intr-un final.

ati scos 2 oameni de-ai nostri. unul dintre ei nu va renunta, si isi va razbuna rimm-ul. probabil asa vom face si noi, vom incepe de la margine. dar... nu uita! vom fi mereu un ghimpe in coasta voastra, indiferent de cate sute de atacuri vom avea. e rusinos ca dupa 2 saptamani de lupta sa te lauzi cu rimm-ul a doar 2 persoane dintr-un trib de 17. (da, am ramas 13: unul s-a lasat, altul a plecat si 2 au fost rimmed de catre Imperiul Fantoma - asa se traduce, nu? :p)
 

DeletedUser

Imperiul Fantoma - asa se traduce, nu?
Nu...ala era Wraith. Asta e Imperiul Manios :rolleyes:
Dap, suparati rau baietii...:D

Suntem 700 dar cati in zona voastra ? Nu suntem de genu 'toti pe valiusha'.
Cati in zona noastra?!:eek::eek: Incearca...hmm, cateva sute!!!:mad:
So shut up, ca innobilarile alea n-au fost meritul unor jucatori valorosi din Wrath...a fost rezultatul asedierii constante din partea vecinilor din Wrath, cum s-a incercat si in cazul meu, cu mai putin noroc. Daca binevoiesti sa centrezi harta pe satul meu vei constata si singur care e situatia in ceea ce priveste "Suntem 700 dar cati in zona voastra ?"
Asa ca scuteste-ma de aberatiile astea, Mr. SpAiKeR, nu sunteti 'toti pe Valiusha'...probabil pt ca nu-l avem pe Valiusha in trib:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am zis si o repet. noi am fost 17 voi jde mii. este imposibil sa rezistam si sunt ferm convins ca in cazul in care continuati asa, ne veti scoate.

Si acum sunteti 10...
Sunteti masochisti sau va plac lucrurile extreme avintandu-va in ceva in care erati siguri ca va duce la rimm-ul vostru ?



In legatura cu lumile urmatoare, inseamna ca sunteti si voi victima "leprei" ? Poate in alta lume...
 

DeletedUser

Si acum 9 ... Cum sa plece cineva din maretul vostru trib cu oameni de o asa calitate ? Macar raman cei mai buni, corect nu ? Cei mai buni 2 ... ?
 

DeletedUser

îmi fac push account pe lumea clasicã dacã-l trimiteþi în margine pe spaiker :)
hai, nu vrea nimeni fermã gratis? :rolleyes:
 

DeletedUser

cu tfn nui problema, si nici cu noa, le luam satele asa ca navem ce face
 

DeletedUser

stiu sa scriu cu cratima, dar daca chiar scriu deja numai pot scrie in asa viteza si se pierde niste timp.........
 

DeletedUser

Si Jean a picat.. Hai ma baieti ca lumea asta nu e de voi...

Mai bine incepeti pe L4, macar acolo sa va batem si nefiind mamut, sa nu mai aveti scuze de jdemii si acolo va fi si mai rapid daca intrati in raza noastra.


Watch us... Soon.... L4 !
 

DeletedUser

miar fi jena ba mai mult as da del la acc daca as reusi performanta celor din wrath.nii in cele mai negre cosmaruri nas putea visa sa omoare 20 de pers atata amar de off al unui trib mamut(chiar nu conta cati are si 100 erau destui da aici nu iam mai fi numit mamut:D)respect TFN din partea panzerului:cool:
 

DeletedUser

Si Jean a picat.. Hai ma baieti ca lumea asta nu e de voi...

Mai bine incepeti pe L4, macar acolo sa va batem si nefiind mamut, sa nu mai aveti scuze de jdemii si acolo va fi si mai rapid daca intrati in raza noastra.


Watch us... Soon.... L4 !


dude esti un jucator plin de impresii nu faci nimic doar dai cu gura , iti lipseste un lucu esential nu stii sa fii modest si nu esti destul de iscusit incat sa iti permiti sa faci gura mare , pana acum nu am vrut sa spun dar...WRATH sucks!!! e un trib plin de n00bi (plin nu in totalitate;)) nu aveti cea mai mica idee despre cum se da un atac sau cum se organizeaza o aparare , iar maritul spaiker "parintele" spiritual WRATH e un personaj ce afiseaza o falsa impresie de modestie pe la inceputul conflictului cu TFN "parintele" WRATH ne plictisea cu un discurs ca el e satul de asa zisi "leet" doar ca acum sa vina si sa toarne cuvinte fara sens pe o lume pe care din cate stiu nu joaca :confused::confused::confused:



anunt ca din motive personale aristokrat va lipsi un timp de pe triburi...
 

DeletedUser2368

Pe care mai aud ca zice WRATH Sucks ! il alerg toata harta... nu uitati sutneti k45... Si tineti minte eu nu sutn in WRATH... dar nu va luati de tribul meu de suflet... si apropo aristokrat te iei de oameni aiurea... pe calea asta vreau sa zic: RESPECT SPAIKER...
Oricum acum sa fiu impartial si sa zic ca faca cu Nienna e de-a dreptu jenibila... :| Deci nu a-ti atacat-o... Daca stiam o atacam eu dupa ce am iesit din trib... Dar am zis sa v-o las ca tot vroiati voi satu... Acum o arde cu peste 3k lanci + spade... :) Nu ma mai bag... dar pana acum trebuia sa dispara de 10 ori de pe harta :|
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus