WRATH versus -TFN-

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pe care mai aud ca zice WRATH Sucks ! il alerg toata harta... nu uitati sutneti k45... Si tineti minte eu nu sutn in WRATH... dar nu va luati de tribul meu de suflet... si apropo aristokrat te iei de oameni aiurea... pe calea asta vreau sa zic: RESPECT SPAIKER...
Oricum acum sa fiu impartial si sa zic ca faca cu Nienna e de-a dreptu jenibila... :| Deci nu a-ti atacat-o... Daca stiam o atacam eu dupa ce am iesit din trib... Dar am zis sa v-o las ca tot vroiati voi satu... Acum o arde cu peste 3k lanci + spade... :) Nu ma mai bag... dar pana acum trebuia sa dispara de 10 ori de pe harta :|

lol.

ce am inteles din asta:
Wrath imi place, e tribu meu de suflet care este, da eu nu's in tribul care este, si RESPECT SPAIKER for i dunno what reason:confused:.
Nu mai tin minte ce am scris mai sus, aa da.. era Nienna sau cum o cheama jenibila.. si are acum un adevarat puhoi de armata in sat.. si nu ma mai bag, dar mai bine imi...
deschid gura pe extern sa vada lumea cine e un adevarat inctelecual, care este

pt. partea boldata argument:

Cu saraci nu-mi bat capu...
..

Wrath sucks!

glorie =FRM=... so -TFN-
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe care mai aud ca zice WRATH Sucks ! il alerg toata harta... nu uitati sutneti k45... Si tineti minte eu nu sutn in WRATH... dar nu va luati de tribul meu de suflet... si apropo aristokrat te iei de oameni aiurea... pe calea asta vreau sa zic: RESPECT SPAIKER...
Oricum acum sa fiu impartial si sa zic ca faca cu Nienna e de-a dreptu jenibila... :| Deci nu a-ti atacat-o... Daca stiam o atacam eu dupa ce am iesit din trib... Dar am zis sa v-o las ca tot vroiati voi satu... Acum o arde cu peste 3k lanci + spade... :) Nu ma mai bag... dar pana acum trebuia sa dispara de 10 ori de pe harta :|

copile fugi la somn ca maine ai scoala lasa oameni mari pe forum tu somnic;):rolleyes: a si just so you know WRATH really sucks;):D:D
 

DeletedUser

copile fugi la somn ca maine ai scoala lasa oameni mari pe forum tu somnic;):rolleyes: a si just so you know WRATH really sucks;):D:D

pe lumea 3 bag mâna în foc. ºi având în vedere cã tot nightbox ºi spaiker sunt exponenþii aici, cel mai probabil e la fel ºi pe clasicã :)
 

DeletedUser

Am aerul asta de superioritate si lipsa de moderstie din posturile astea datorita parerii mele fata de voi si acuzatiilor voastre. Nu respect pe cineva care nu ma respecta si daca nu ma respecta sa se astepte la lipsa mea de respect pe care i-o voi afisa.

Am zis ca nu ma intereseaza de voi, sunteti in deradere sincer, cat despre WRATH Sucks ce sa zic... Voi Suck mai tare ca sunteti cuceriti Suck-u de WRATH. Cand ziceti ceva care jigneste pe cineva mai (puternic) inseamna ca va considerati peste el si va asteptati (constienti) la consecinte.
 

DeletedUser

WRATH sucks...pai asa e...sunteti mai puterninic...mie sila laso amica ca vorbesti in necunostinta de cauza de 3 sapt va chinuiti cu noi si nu ati reusit nimic chiar daca vom fi trimisi pe marigine tot WRATH sucks pentru ca sau chinuit prea mult cu un trib foarte mic si imprastiat pe harta;)daca ai avea cat de cat idee despre ce si cum tiai da seama ca orice ati face de acum incolo nu schimba faptul de nu sunteti buni de nimic :D:D
 

DeletedUser

Am aerul asta de superioritate si lipsa de moderstie din posturile astea datorita parerii mele fata de voi si acuzatiilor voastre. Nu respect pe cineva care nu ma respecta si daca nu ma respecta sa se astepte la lipsa mea de respect pe care i-o voi afisa.

Am zis ca nu ma intereseaza de voi, sunteti in deradere sincer, cat despre WRATH Sucks ce sa zic... Voi Suck mai tare ca sunteti cuceriti Suck-u de WRATH. Cand ziceti ceva care jigneste pe cineva mai (puternic) inseamna ca va considerati peste el si va asteptati (constienti) la consecinte.

Draga Spaiker...ce anume ai facut tu ca sa ne castigi respectul?:rolleyes:
Tot ce am afirmat noi initial era legat de Wrath, ca trib, nu de anumiti jucatori. Problema ta daca ai luat-o personal si te-ai facut de ras pe forum cu posturile tale. Respectul nu se castiga dand dovada de infatuare si venind cu copilarisme de genul "Voi Suck mai tare ca sunteti cuceriti Suck-u de WRATH."

Am tratat cu respect toti jucatorii din Wrath care au dat dovada de bun simt, chiar daca unii nu au dovedit ca sunt jucatori exceptionali. Poti respecta un jucator pentru valoarea sa, sau poti respecta omul din spatele contului, pentru calitatile sale. Pe tine pentru ce sa te stimam? Ma tem ca nu ne-ai prea dat motive.:(
 

DeletedUser

Dar importanti mai va credeti :)) Avem razboi cu NOA si inca cateva triburi, nu ne obosim cu voi, veti fi eliminati in mod natural, mai devreme sau mai tarziu.

Ceea ce e la noi la dusmani are statut diferit de restul tintelor, ferma speciala, mai ales voi.

Cam des vorbiti de 'margine', la inceput parca erati mai cu tupeu, din vorbe.
 

DeletedUser

zimi si mie ce farmezi cand aseara a pierdut un iscusit jucator wrath toata armata ofensiva :?? :rolleyes: gett real dude nu ai treaba ai fi jucat tu cu aztecu da cu siguranta nu ai invatat nimic ;):D:rolleyes:
 

DeletedUser

Un nou val de atacuri asupra satucului meu :eek:

Numãr: 0 0 0 0 314 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 314 0 0 0 0

Numãr: 0 0 3194 0 459 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 3194 0 459 0 0 0 1

Numãr: 0 0 300 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 300 0 0 0 0 0 0

Numãr: 0 0 300 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 300 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser

Dar importanti mai va credeti :)) Avem razboi cu NOA si inca cateva triburi, nu ne obosim cu voi, veti fi eliminati in mod natural, mai devreme sau mai tarziu

sunt jucatori f.buni, nu ferme. Unii vor fi eliminati. Majoritatea vor supravietui:D junglei...
 

DeletedUser

:D asta e.....
:D am invatat ceva..... nu te pune cu 500 de oameni ca te bat, oricat de bun ai fi
 

DeletedUser

Ce ne intereseaza pe noi ca aveti voi inactivi ? Asta e problema voastra si ar trebui sa nu va bateti cu pumnul in piept daca stiti ca nu puteti rezista.

Inactivi la nivelul vostru ? Tz tz... Rusinica !!
Oricum macar asa alea 3-4 triburi care va tot ajuta o sa aiba mai putine persoane de sprijinit.
 

DeletedUser

talibanul a cazut...

l-ai cucerit tu? mã îndoiesc. când o sã cucereºti sate mai mari de 90 de puncte sã-mi dai un buzz :)
ºi ce vã miraþi aºa de inactivitate? se vede cã nu scoateþi capul în lume. unii mai au viaþã, chiar ºi cei buni. oricum, ruºinicã pentru TFN cã nu au un sistem de sitting bine pus la punct.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus