wwizz vs Shades

  • Autor subiect DeletedUser18996
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18996

Pacat ca au reusit sa faca de ras lumea 9 adunand toti NOOBI intrun singur trib .....Curte la 2600 pct ....atac cu aparare ,aparare cu ofensiva,atacuri cu 500 topoare si 100 Cu ...au au au ......

La inceputul razboiului erau 1200 playeri circa si au reusit urmatoarea performanta :)

Side 1:
Tribes: WWizz
Players:

Side 2:
Tribes: Shades
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 6
Diferență: 94

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 387,163
Tabăra 2: 25,422
Diferență: 361,741

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20743

Whooooo plagiatorule!! :D Ala e profilu meu! Oricum bv feline si restul colegilor.
 

DeletedUser17904

Totdeauna mi-as paria banii pe WWIZZ!

Va asteptam in top alaturi de noi!

Pacat ca ati intrat pe lumea 9 asa tarziu! Acum aveti de recuperat handicapul...
 

DeletedUser8307

Mircea-MT, vom face tot posibilul sa nu mai dai o pagina inapoi ca sa vezi ce mai facem. :D
 

DeletedUser17904

Mircea-MT, vom face tot posibilul sa nu mai dai o pagina inapoi ca sa vezi ce mai facem. :D

Chiar e enervant sa tot dau pagina ca sa vad ce faceti!

In WWIZZ mi-am dat doctoratul in "Stiinte tribale" pe Lumea 2 si de aceea mi-e asa drag de voi! Pe tine nu cred ca te-am cunoscut..sau poate aveai alt pseudonim.
 

DeletedUser18996

Felin, de ce e greşit să faci curtea la 2.600 mă rog?

Poi ma daca unul are 5k pct cc 2 sate si 2 curti cum gasesti in shades multi cum crezi ca joaca ala???

Din pct meu de vedere si experienta care o am in jocul asta degeaba ai multe pct daca nu ti le poti apara,ori unul cu o curte la 2600 pct e clar ce defensiva are sa nu mai zic de off......pun pariu ca daca trimit 1k t si 1k CU (vezi proportiile care am dat ex) si fara berbeci se intorc 98% inapoi si full de resurse daca pers resp nu a apucat sa bata talerii( ca fi sigur ca asta urmareste)
 

DeletedUser8307

Pe tine nu cred ca te-am cunoscut..sau poate aveai alt pseudonim.

Am avut acelasi pseudonim, dar cum aveam pozitie centrala si cum eram inconjurat de Hell si Circ iar Wwizz era la ceva distanta in dreapta nu mam putut face remarcat decat cu aparatori invinsi(pe 2 sau pe 3 ajunsesem).

Tu cu ce pseudonim ai jucat?
 

DeletedUser3627

Adica , veniti la noi , ca stim sa nobilam intern usor si fara dureri :))
 

DeletedUser

adica: noi vrem sa scapam de razboi si nu stim cum. Poate daca trecem la ei, nu vor obs dusmanii :D
 

DeletedUser14558

sunt curios ce iese !!! din fuziunea asta !!!
ww - strangeti randurile !!! vedeti voi cu cine :)
 

DeletedUser

:)..felin, am00nra se refera ce au in cap shades:)...daca pleaca in alt trib cred ca voi nu veti observa;))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus