wwizz vs Shades

  • Autor subiect DeletedUser18996
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25931

eu sunt conducator...si am vazut cine era blocat si cine nu...si dupa aproximativ 2-3 ore nu mai erau blocati si nici nu au scazut in pct....dar *** voi va credeti ca stiti tot....nu mai ic nimic...
 

DeletedUser3627

poti sa o percepi si ca un avantaj , unii dintre ei trebuiau sa fie atacati , de la mare distanta , nu s-a putut , a trecut ora limita , iar acum sunt "liberi" sa trimita trupe . Daca nu au fost penalizati poate chiar au dorit asta , ca sa scape de valul de atacuri .
 

DeletedUser8802

Side 1:
Tribes: WWizz
Players:

Side 2:
Tribes: SGE
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,209
Tabăra 2: 5,024
Diferență: 1,185

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 584
Tabăra 2: 50
Diferență: 534

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 37,996,585
Tabăra 2: 18,307,329
Diferență: 19,689,256

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,900,929
Tabăra 2: 412,796
Diferență: 3,488,133

image.php



boharu ti se pare tie ca am avea nevoie de admini????:confused:
 

DeletedUser18996

:D

In primul rand acesta este un joc de razboi si intr un razboi este permis orice dar faptul ca suntem acuzati ca suntem ajutati de admini ma face sa cred ca pe acest joc intra foarte multi retardatzi ,playeri ofticosi ca soarta i-a trimis intr-un trib in care marea majoritate a playerilor nu stiu care sunt specializarile trupelor si care habar nu au cu ce se mananca acest joc......

A.o.n ar fi ** sa taca ....am luat sate de la ei fara sa am prea mare bataie de cap , iar din asta reiese proasta org si lipsa cunoasterii.....

Intot deauna tribul wwizz a fost acuzat ca e ajutat de admini si asa mai departe ,oare nimeni sus pus nu se sesiza de aceste iregolaritati????

Sa fim seriosi ,,,,,

AAA si inca ceva domnul de mai sus care nu faci altceva decat sa ti versi amarul aici ,ADMINI nu au acces pe lumile unde joaca......Deci ei personal nu au ce face .......
 

DeletedUser4360

hai sa judecam ca niste oameni normali:)
Daca un admin vrea sa iti faca rau nu te baneaza fara sa iti ia sate,cum e o vorba "intodeauna profesorul are dreptate" asa e si aici daca adminul vrea iti gaseste ceva cu care sa te baneze si sa iti ia si sate:)
Nu imi spune mie ca a venit adminu tea banat deoarce vrea sa iti faca rau si nu tia luat sate:)

Vrei sa iti dau un caz concret pe aceasta lume in care adminul isi cere scuze ca a inchis un jucator fara nici un motiv ?

Acum ca te ajuta adminii sau nu de cateva ori e posibil ... dar nu o sa faca asta la nesfarsit ;)
 

DeletedUser8802

ca mai gresesc adminii asta e altceva (poate chiar si ajuta unele triburi nu stiu nu am dovezi doar din auzite ex boharu) dar cu ce ma ajuta pe mine ca inchide 20 de jucatori sau cati au fost din SGE fara sa le ia sate nu inteleg cumva ne iau sate pe band rulanta si aveam nevoie de un ragaz sau cum?
 

DeletedUser

a gresi e omoneste,din cate stiu eu admini sunt oameni si ei pot gresi:)
 

DeletedUser3627

ca mai gresesc adminii asta e altceva (poate chiar si ajuta unele triburi nu stiu nu am dovezi doar din auzite ex boharu) dar cu ce ma ajuta pe mine ca inchide 20 de jucatori sau cati au fost din SGE fara sa le ia sate nu inteleg cumva ne iau sate pe band rulanta si aveam nevoie de un ragaz sau cum?

te ajuta , asta daca reusesti sa vezi in perspectiva , pentru ca daca se face o lista sa fie atacate niste sate si surpriza cand vrei sa ataci , o treime din ele nu pot fi atacate . Daca reusesti sa analizezi la rece , atunci cand ataci de la 100 ore ,iar atacurile ajung la ora fixa acele sate nu mai pot fi atacate , de fapt userii respectivi , degeaba ii deblocheaza dupa 24 ore pentru ca nu se poate amana totul , se merge mai departe dar unii nu mai ataca si asa scade intensitatea atacului , sau ataca in alte zone . Dar trebuie sa vezi in ansamblu ca sa pricepi .
 

DeletedUser11852

de, shot, baietii se considera nedreptatiti de admini daca iau bataie...nai cu cine :D
 

DeletedUser

Oops uite-i cum se oftica!!!

Domnilor din A.o.n. ca eu pe voi "va iubesc" poftiti aici :

Side 1:
Tribes: A.o.N.
Players:

Side 2:
Tribes: WWizz
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,647
Tabăra 2: 1,870
Diferență: 223

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 243
Diferență: 210

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,485,213
Tabăra 2: 14,982,000
Diferență: 4,496,787

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 283,147
Tabăra 2: 2,068,702
Diferență: 1,785,555

image.php


Pentru domnii din SHADES (ca eu asa le zic), "e grele" mai baieti puneti mana si cititi putin regulamentul jocului, iar daca pierdeti un sat, asta e; asta e razboiul mai oameni.

Cum Dumnezeu pe 5 ianuarie 2009 ora 20:00 dominati K76 in proportie de 45 50 % iar astazi dupa razboiul cu wwizz si altii nu va mai vad aici? Asta da dovada de ce??? Va multumim insa ca ne-ati oferit 3 4 jucatori de valoare care au decis sa ni se alature nu de frica ci doar ca au simtit unde bate vantul mai puternic. Va multumesc si eu personal ptr Traianuss si altii care l`au urmat, s-a dovedit a fi un camarad pe cinste!
 

DeletedUser8802

shotgunbeginner crede ma ca banuisc care e motivul pt care au fost blocati eu doar am vrut sa i fac pe altii sa inteleaga ca nu a fost ceva pus la cale de WWizz ca nu noi i am blocat de altfel daca era asa precis cei care au fost blocati ieseau cu acuze dar dupa cum se vede stau in banca lor
 

DeletedUser

baieti mei din shades si din A.O.N.,voi ati incercat sa spuneti ca admini sunt contra voastra si prim mintiunile spuse de voi rezulta ca admini sunt cu voi.
Deci hai sa nu o mai lungim si sa acceptat crudul adevar nu aveti sanse impotriva celor din WWizz si acest razboi e pe bune
 

DeletedUser

te ajuta , asta daca reusesti sa vezi in perspectiva , pentru ca daca se face o lista sa fie atacate niste sate si surpriza cand vrei sa ataci , o treime din ele nu pot fi atacate . Daca reusesti sa analizezi la rece , atunci cand ataci de la 100 ore ,iar atacurile ajung la ora fixa acele sate nu mai pot fi atacate , de fapt userii respectivi , degeaba ii deblocheaza dupa 24 ore pentru ca nu se poate amana totul , se merge mai departe dar unii nu mai ataca si asa scade intensitatea atacului , sau ataca in alte zone . Dar trebuie sa vezi in ansamblu ca sa pricepi .


shotgun , aici ii ajuta pe sge nu pe noi :))..ca daca noi ii atacam si ii inchide nu cred ca noi suntem favorizati..noi ne refeream la ce zic ei acum ca degeaba zic ei ca ne ajuta adminii..
 

DeletedUser

sunt fan infocat florinel the lord of war si vreau sa ii transmit pe aceasta cale ca il iubim cu tontii si suntem fericiti ca ne este alaturi si ne lumineaza calea si drumul prin invataturile sale. iti multumim florinel si te iubim!!!


Side 1:
Tribes: WWizz
Players:

Side 2:
Tribes: SGE
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 7
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135,022
Tabăra 2: 68,940
Diferență: 66,082

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

minus nu te gasesc pe l9,imi pare rau sa te dejamagesc dar nu sunt gay,prefer fetele...:)!

On topic:
succes Wwizz
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus