wwizz vs Shades

  • Autor subiect DeletedUser18996
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8307

Hai mai sa facem fuziune.

Sunt tare pericolosi. Sunt peste tot si sunt buni de gura. Daca ne demoralizeaza psihic cat sa cedem psihic si sa renuntam la acest joc? Mai bine fuzionam cu ei.

Shades, ne primiti?
 

DeletedUser18996

:))))) au fuzionat "mascarici" se vede ca le-a fost frica...acum incepe shoul :D
 

DeletedUser8802

Side 1:
Tribes: WWizz
Players:

Side 2:
Tribes: SGE
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,547
Tabăra 2: 3,298
Diferență: 751

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 258
Tabăra 2: 12
Diferență: 246

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 11,900,979
Tabăra 2: 7,125,577
Diferență: 4,775,402

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,259,103
Tabăra 2: 72,201
Diferență: 1,186,902

image.php
 

DeletedUser8802

nu suntem adeptii unor astfel de posturi insa faptul ca se muta din trib in trib prin fuziuni ma dezgusta nu va ajuta cu nimic!!! asta fiind al 3 lea sau al 4 lea trib format de ei impreuna cu altii ;
 

DeletedUser

apai wwizz e trib nu gluma,difereanta nu este chiar asa de mare pt valoarea wwizz:)
 

DeletedUser8802

diferenta ar fi mult mai mare avand in vedere ca am luptat cu acelasi trib sub diferite denumiri unele sau mai dizolvat au aparut altele si tot asa ceea ce am vrut eu sa zic este ca o fuziune nu te ajuta intodeauna pt a inclina balanta in favoarea ta;nu inteleg de ce unele triburi accepta fuziuni cu alte triburi aflate in razboaie in care pierd teren la ce te ajuta chiar singurul motiv sa fie membri multi,multi,multi sa aibe conducerea ce lua??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

diferenta ar fi mult mai mare avand in vedere ca am luptat cu acelasi trib sub diferite denumiri unele sau mai dizolvat au aparut altele si tot asa ceea ce am vrut eu sa zic este ca o fuziune nu te ajuta intodeauna pt a inclina balanta in favoarea ta;nu inteleg de ce unele triburi accepta fuziuni cu alte triburi aflate in razboaie in care pierd teren la ce te ajuta chiar singurul motiv sa fie membri multi,multi,multi sa aibe conducerea ce lua??

oricum diferenta sa vede si pe harta locul pe care il ocupati si nu aveti asa multe inobilari interne.

oricum asteptam din partea voastra un razboi mai serios;)
 

DeletedUser

Tocmai cand razboiul incepea sa devina serios, nu?

Acum sunteti multumiti, nu-i asa, domnilor din wwizz?

Coruptia in tara a ajuns in pragul nerusinarii! Cainii au ajuns mai oameni decat oamenii, domnilor!
 

DeletedUser8802

Tocmai cand razboiul incepea sa devina serios, nu?

Acum sunteti multumiti, nu-i asa, domnilor din wwizz?

Coruptia in tara a ajuns in pragul nerusinarii! Cainii au ajuns mai oameni decat oamenii, domnilor!

daca ai fi putin mai explicita poate am intelege si noi ce vrei sa zic:confused:
 

DeletedUser25931

au fost blocati multi din trib de la noi....fara niciun motiv...:(
 

DeletedUser8140

mda "fara nici un motiv" astea is povesti ca si alea, va rog nu atacati satele de barbari din zona ca mi-au fost luate de admini, saracutul era asa cuminte, vai ce nenorocire pe el! NU! Credeti ca adminii iau sate numa asa pe ochi frumosi? Cui i se iau sate i se iau pe buna dreptate...
 

DeletedUser25931

si atunci de ce marea majoritate din conducatorii tribului...au fost deblocati fara sa li se dea pedeapsa??
 

DeletedUser25931

vorbeste cu cei din AoN....au patit la fel ca noi....unii!...
 

DeletedUser

hai sa judecam ca niste oameni normali:)
Daca un admin vrea sa iti faca rau nu te baneaza fara sa iti ia sate,cum e o vorba "intodeauna profesorul are dreptate" asa e si aici daca adminul vrea iti gaseste ceva cu care sa te baneze si sa iti ia si sate:)
Nu imi spune mie ca a venit adminu tea banat deoarce vrea sa iti faca rau si nu tia luat sate:)
 

DeletedUser

doamne :)) cu ce afirmatii vin acum cei din sge...cum zice florinel daca era sa aiba ceva cu voi va luau si sate nu doar asa va inchideau degeaba..si nu vad ce legatura ar avea cu noi ca gresiti voi...noi vrem sa fiti deblocati sa va luam satele nu sa stati inchisi :))
 

DeletedUser

doamne :)) cu ce afirmatii vin acum cei din sge...cum zice florinel daca era sa aiba ceva cu voi va luau si sate nu doar asa va inchideau degeaba..si nu vad ce legatura ar avea cu noi ca gresiti voi...noi vrem sa fiti deblocati sa va luam satele nu sa stati inchisi :))

saiu daca nu ii banau atacabil si le lauti direct satele de atac..lasa corleone amice ca minciuni si bancurti destea o sa mai fie:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus