Zen&Zezeni Vs Coalitia

  • Autor subiect DeletedUser12877
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18865

Cavalleras:Tin sa te anunt ca nu fac parte din triburile in cauza.
Nu sunt un impatimit triburile (spre exemplu nu joc cu p.p.), nu sunt una din vedetele triburilor,nu sunt pe nici o lume rang 1 (la ODA;ODD;sau clasamanet general) dar omul cat joaca triburile tot invata.Am timp sa invat sa joc si sa devin un jucator bun, slava cerului, daca as vrea asta.
P.S.:Am plecat, ca imi ingheata degetele pe tastatura (sunt undeva afara) si la multi ani inca odata,asta in speranta ca un noob cronic ca mine nu a reusit sa iti strice ziua :).
 

DeletedUser

Multumesc pentru urari!
Stai linistit, nu imi ies din fire asa usor.. :)
 

DeletedUser12439

Cavalleras:Tin sa te anunt ca nu fac parte din triburile in cauza.
Nu sunt un impatimit triburile (spre exemplu nu joc cu p.p.), nu sunt una din vedetele triburilor,nu sunt pe nici o lume rang 1 (la ODA;ODD;sau clasamanet general) dar omul cat joaca triburile tot invata.Am timp sa invat sa joc si sa devin un jucator bun, slava cerului, daca as vrea asta.
P.S.:Am plecat, ca imi ingheata degetele pe tastatura (sunt undeva afara) si la multi ani inca odata,asta in speranta ca un noob cronic ca mine nu a reusit sa iti strice ziua :).

o iesire acceptabila dupa citeva posturi memorabile.

o seara placuta sa ai.
 

DeletedUser

Cavalleras:Tin sa te anunt ca nu fac parte din triburile in cauza.
Nu sunt un impatimit triburile (spre exemplu nu joc cu p.p.), nu sunt una din vedetele triburilor,nu sunt pe nici o lume rang 1 (la ODA;ODD;sau clasamanet general) dar omul cat joaca triburile tot invata.Am timp sa invat sa joc si sa devin un jucator bun, slava cerului, daca as vrea asta.
P.S.:Am plecat, ca imi ingheata degetele pe tastatura (sunt undeva afara) si la multi ani inca odata,asta in speranta ca un noob cronic ca mine nu a reusit sa iti strice ziua :).

war is my destiny :D:D:D

Limba folosită pe forum este limba română.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1 ZEN : 3
Tabăra 2 LoD: 1
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1 ZEN: 6,575
Tabăra 2 LoD: 1,979
Diferență: 4,596

chart
 

DeletedUser10145

Ideea e ca nu stiu dusmanii despre ce se vorbeste :))). Ar fi cam grav sa afle =))
 

DeletedUser

LE:felicitari zezenilor pt cum se descurca :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Se poate inchide; toti cei cu care am fost in razboi fie s-au desfiinat, fie se desfiinteaza.
 

DeletedUser

De ce m-ati dat ba afara din ZEN?!?!?! Eu nu aveam puncte , aveam armata!!!
 

DeletedUser

Ingerasa e de vina sigur pentru umilitoarea noastra izgonire ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus