Zig vs HT

  • Autor subiect DeletedUser46447
  • Data de început

DeletedUser48315

Bai persoana X...lasa-ne te rog cu replicile tale de coltul strazii.
Du-te si verifica budoarul daca mai ai fond de ten.
Te rog...inca o data...insistent...lasa-ne
"Bai" elite, te mai intreb o data, esti ok?
Daca tot ai chef de vorba fa alt topic, lasa ZIG ul si HT ul sa si vada de ale lor.
 

stou

member
Scor reacție
0
Mai lipseste sa ne faci patetici si borsul e gata ia vezi ca deja incepi cu arogantele si nu e bine ,daca ai ceva de demonstrat harta te asteapta.
Ps.Ht sau zig puneti si voi o statistica ceva sa vedem cum merge razboiul .
Mult spor
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Mai lipseste sa ne faci patetici si borsul e gata ia vezi ca deja incepi cu arogantele si nu e bine ,daca ai ceva de demonstrat harta te asteapta.
Ps.Ht sau zig puneti si voi o statistica ceva sa vedem cum merge razboiul .
Mult spor

Pai va cunoasteti caracterele :))
Bravo stou !
Ai un os !
GG !
Eu dau 5-6 spionaje...dau 3-4 fake, hop si un real si a bubuit un sat de atac. A desfacut lumea un ou kinder gresit :))
Va las sa va distrati in continuare. Voi nu meritati nimic. Sunteti useless
 

DeletedUser49018

Om fi cum zici tu dar esti 0 caracter de jucator.Cand te-ai lovit tu de noi de te-am facut sa crezi ca nu meritam nimic si ca suntem inutili?Esti doar un papagal si atat.


Banuiesc ca stii ce e un papagal.


.
Succes HT si Zig
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Om fi cum zici tu dar esti 0 caracter de jucator.Cand te-ai lovit tu de noi de te-am facut sa crezi ca nu meritam nimic si ca suntem inutili?Esti doar un papagal si atat.


Banuiesc ca stii ce e un papagal.


.
Succes HT si Zig

Eu sa am caracter 0 ? Ce te face sa spui asta despre mine ? Daca spui asta despre mine 3/4 din tribul tau este cu o treapta mai jos ca mine cred.
Eu am tradari in cv ?
Eu sunt cu gura cat bulevardul Unirii ?
Mai taceti ma ca va si crede lumea cand incercati sa etalati o astfel de atitudine.

Succes HT si Zig =)))

Ai ajuns sa cersesti si diplomatii mai mai sa iti asiguri o oarecare stabilitate.
V-ati speriat ?
Reprofilati-va satele alea de atac...aveti cam mult. E un sfat...
 
Scor reacție
0
Hmmm DK cerseste diplomatii?


Sa vedem , ai intrat pe lume cu 2 aliante ( HT si Zig) ca sa te poti bate doar cu noi , te-ai folosit de RP si i-ai prostit ca ii ajuti in razboiul contra noastra si cand au avut nevoie de ajutor i-ai lasat sa pice. Florine , acum cateva zile cereai pe facebook o rezolvare pentru o problema de matematica de clase 1-4 ca nu stiai ce-ti cere enuntul si spuneai ca e gresit de la editura si tu ai tupeu sa spui ca e cineva sub tine , tu care stai si iti furi jucatorii care ti-au fost aproape, de pp-uri?

Tu chiar crezi ca mai este cineva care sa nu stie cine e Just-Elite? =))
 

stou

member
Scor reacție
0
Pai va cunoasteti caracterele :))
Bravo stou !
Ai un os !
GG !
Eu dau 5-6 spionaje...dau 3-4 fake, hop si un real si a bubuit un sat de atac. A desfacut lumea un ou kinder gresit :))
Va las sa va distrati in continuare. Voi nu meritati nimic. Sunteti useless

Bai gigi tractor tu de mine ti-ai gasit sa vorbesti ma ????Stai in banca ta ca imediat te vad ca dispari in negura timpurilor si pe lumea asta cum ai obiceiul,vezi ca ajung usor usor langa tine si iar incepi cu mesaje pe fb. sa nu te mai atac si cand nu mai ai ce face cauti sa iti vinzi contul tau cat si cele pe care le ai in siter ,cat cereai? a da 12 k pp pe 4 conturi .Dute mai panseluta la tine in trib si profita acolo sa ceri pp pana la salar colegilor tai si grabestete pana nu se prind astia din aaa de figura cum a facut gentle si ai devenit interna .

Eu sa am caracter 0 ? Ce te face sa spui asta despre mine ? Daca spui asta despre mine 3/4 din tribul tau este cu o treapta mai jos ca mine cred.
Eu am tradari in cv ?
Eu sunt cu gura cat bulevardul Unirii ?
Mai taceti ma ca va si crede lumea cand incercati sa etalati o astfel de atitudine.

Succes HT si Zig =)))

Ai ajuns sa cersesti si diplomatii mai mai sa iti asiguri o oarecare stabilitate.
V-ati speriat ?
Reprofilati-va satele alea de atac...aveti cam mult. E un sfat...

Asa va prostiti voi acolo pe confele voastre ca sa va ridicati moralul ca noi am cersit diplomatii,la fel cum ati facut si pe baza afirmatiei ca nu conteaza ca ati pierdut sate important e ca ati rupt atac (95% din el dupa calculele tale proprii si personale ) mai vine o tura gigele stai linistit ca nici nu ai habar de ceea ce te asteapta ??? Tractoras asta e lumea 66.ro nu de alta dar am impresia ca tu joci pe 66.noob fa o mica difernta intre lumea ta iluzorie si cea reala.
Fii atent aici aveti 300 de sate inaintea noastra sa te vad pe unde ai sa scoti camasa in cateva luni !
Hai spor la joc si la condus tractorul !!!!!!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Hmmm DK cerseste diplomatii?


Sa vedem , ai intrat pe lume cu 2 aliante ( HT si Zig) ca sa te poti bate doar cu noi , te-ai folosit de RP si i-ai prostit ca ii ajuti in razboiul contra noastra si cand au avut nevoie de ajutor i-ai lasat sa pice. Florine , acum cateva zile cereai pe facebook o rezolvare pentru o problema de matematica de clase 1-4 ca nu stiai ce-ti cere enuntul si spuneai ca e gresit de la editura si tu ai tupeu sa spui ca e cineva sub tine , tu care stai si iti furi jucatorii care ti-au fost aproape, de pp-uri?

Tu chiar crezi ca mai este cineva care sa nu stie cine e Just-Elite? =))

Eu cred ca voi nu aveti habar de nimic. Eu nu cunosc conducerile HT sau Zig si nu am discutat absolut nimic referitor la diplomatii pe nici o lume. In al 2 lea rand, RP, nu ii cunosc, nu am treaba cu ei. Deci iarasi dezinformari de 2 lei...marca DK. Asa se intampla mereu cand esti slab.

stou...nu compara ipostazele deloc in care ti-am cerut sa nu ataci pe ro55
Nu face din tantar armasar. Ceea ce am demontat ca acuzatii nu trebuie sa-ti repet si tie. Ia-te de mana cu Gentle si plimbati-va prin parcul de la opera ca vad ca va place sa o ardeti impreuna.
Voi nu m-ati batut pe mine niciodata ca sa ajungeti sa vorbiti asa ceva. Eu nu am tradat niciodata, deci nici de aici nu aveti ce sa spuneti de mine ca am caracter 0.
Deci tot ce spuneti este de domeniul fantasticului.
Cine e DK ca sa ne fie frica de voi ?
Cine esti tu ca sa imi fie frica de tine sau de orice alt jucator de la voi ?
Stati dreaq cuminti in banca voastra ca s-a facut liniste cand am ajuns in granita cu voi. Atacati in zig-zag acum.
Atacati in continuare...va lasam. Surprize o sa aveti si voi curand...nu ai cu ce sa-ti ridici moralul tie sau celorlalti incat sa spuneti ca ce o sa faca DK in nu stiu cate luni. Poate o sa faceti...dar vedem ce o sa faceti :))
 

stou

member
Scor reacție
0
Vai de steaua ta de panseluta cum sa spui ma astfel de aberatii tu crezi ce scrii sau doar scrii ca sa scapi de singuratate ???
Si apropo voi credeti ca o sa va iasa manevra sa jucati 2 vs 1 contra noastra de asta o arzi asa cu parul in vant :)))) vai vai vai mai lasati prostiile si manevrele si treceti sa jucati pe harta .
 

DeletedUser48963

S-a impiedicat DK la organizat. E parastas mare acolo...sa le fie tarana usoara :)))
Duduie, da' ala de saptamana trecuta luni unde ati pierdut sate nu se pune? :)) Sau discutia asta este numai despre vineri unde ati pierdut o gramada de defensiva? Sper ca atacurile de acum o saptamana sa le fi omis din rautate, nu de alta dar esti prea tanara sa suferi de amnezie la varsta asta! :)))
 
Ultima editare de un moderator:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vai de steaua ta de panseluta cum sa spui ma astfel de aberatii tu crezi ce scrii sau doar scrii ca sa scapi de singuratate ???
Si apropo voi credeti ca o sa va iasa manevra sa jucati 2 vs 1 contra noastra de asta o arzi asa cu parul in vant :)))) vai vai vai mai lasati prostiile si manevrele si treceti sa jucati pe harta .

Bai tu te auzi ce vorbesti ?
Pai cand vreodata am fost eu singur ? Cand vreodata nu am avut langa mine prietenii ?
Voi v-ati stricat caracterele si acum incercati la fel ca multi altii de pe aici sa stricati si pe altii cu dezinformarile voastre gen PSD. Taci dreaq si stai in banca ta ca la joc oricum esti de locurile 2-300.
Prima discutie ce am avut-o cu cavalerul pe lumea asta te-a avut pe tine ca personaj principal. A spus, el cu cuvintele lui, ca te concediaza pentru ce ai facut...dar stie si el ca trebuie sa tina o echipa, nu un bufon ca tine de 2 lei la costum alb si si sosete roz :)))
Anuntati-ma cand va opriti voi cu schemele de 2 lei si apoi o sa incetam si noi. Cavalerul, conducerea DK m-a atentionat pe mine in mod gresit cand pisica neagra era sub patul vostru.
Tu, cel cu 2 fire de par in cap, nu mai veni pe aici sa comentezi aiurea in tramvai...cand te invatam sa joci si sa folosesti t-train ai uitat :))
Te rog eu seulica zi si mie cum sa dau si eu ca voi atacurile la secunda...te rog eu :)))))))
Si tu ai ajuns sa vorbesti de mine la jocul asta...e ca si cum tu, Mbappe de Romania, Coman, te compari cu mine, ceva gen Gennaro Gattuso cand e vorba de loialitate.
 
Scor reacție
0
Bai tu te auzi ce vorbesti ?
Pai cand vreodata am fost eu singur ? Cand vreodata nu am avut langa mine prietenii ?
Voi v-ati stricat caracterele si acum incercati la fel ca multi altii de pe aici sa stricati si pe altii cu dezinformarile voastre gen PSD. Taci dreaq si stai in banca ta ca la joc oricum esti de locurile 2-300.
Prima discutie ce am avut-o cu cavalerul pe lumea asta te-a avut pe tine ca personaj principal. A spus, el cu cuvintele lui, ca te concediaza pentru ce ai facut...dar stie si el ca trebuie sa tina o echipa, nu un bufon ca tine de 2 lei la costum alb si si sosete roz :)))
Anuntati-ma cand va opriti voi cu schemele de 2 lei si apoi o sa incetam si noi. Cavalerul, conducerea DK m-a atentionat pe mine in mod gresit cand pisica neagra era sub patul vostru.
Tu, cel cu 2 fire de par in cap, nu mai veni pe aici sa comentezi aiurea in tramvai...cand te invatam sa joci si sa folosesti t-train ai uitat :))
Te rog eu seulica zi si mie cum sa dau si eu ca voi atacurile la secunda...te rog eu :)))))))
Si tu ai ajuns sa vorbesti de mine la jocul asta...e ca si cum tu, Mbappe de Romania, Coman, te compari cu mine, ceva gen Gennaro Gattuso cand e vorba de loialitate.

Loialitate? Si pe 65 de ce ai vandut contul smechere?
 

DeletedUser24948

teslare, tu zeul zeilor, pe aici aveai altarul? :))))))))))))))
 

DeletedUser47495

Bai tu te auzi ce vorbesti ?
Pai cand vreodata am fost eu singur ? Cand vreodata nu am avut langa mine prietenii ?
Voi v-ati stricat caracterele si acum incercati la fel ca multi altii de pe aici sa stricati si pe altii cu dezinformarile voastre gen PSD. Taci dreaq si stai in banca ta ca la joc oricum esti de locurile 2-300.
Prima discutie ce am avut-o cu cavalerul pe lumea asta te-a avut pe tine ca personaj principal. A spus, el cu cuvintele lui, ca te concediaza pentru ce ai facut...dar stie si el ca trebuie sa tina o echipa, nu un bufon ca tine de 2 lei la costum alb si si sosete roz :)))
Anuntati-ma cand va opriti voi cu schemele de 2 lei si apoi o sa incetam si noi. Cavalerul, conducerea DK m-a atentionat pe mine in mod gresit cand pisica neagra era sub patul vostru.
Tu, cel cu 2 fire de par in cap, nu mai veni pe aici sa comentezi aiurea in tramvai...cand te invatam sa joci si sa folosesti t-train ai uitat :))
Te rog eu seulica zi si mie cum sa dau si eu ca voi atacurile la secunda...te rog eu :)))))))
Si tu ai ajuns sa vorbesti de mine la jocul asta...e ca si cum tu, Mbappe de Romania, Coman, te compari cu mine, ceva gen Gennaro Gattuso cand e vorba de loialitate.
Și pe 63 a fost loialitate când ai fugit de pe cont și nu mai dădea nimeni de tine ???
 
Sus