Zig vs HT

  • Autor subiect DeletedUser46447
  • Data de început

DeletedUser49056

Domule Lau19 sau mai bine vladmihai2010 tin a va trage atentia ca Mihai Eminescu v-ar impusca daca ar mai fi in viata. Nu zic sa nu faceti greseli de ortografie ca toata lumea mai face dar in cazul dumneavoastra este prea exagerat, si din cate am inteles aveti in jur de 40 de ani deci este clar ....
 

DeletedUser48814

-----....,,,, aranjeazale unde trebe .. apropo esti total dezinformat
 

DeletedUser49056

Eu le-am aranjat unde "trebe" ... dar nu vad acelasi lucru din partea dumneavoastra ....
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E
Parte 2:
Triburi: Zig!!!, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75
Tabăra 2: 23
Diferență: 52

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 361,549
Tabăra 2: 96,831
Diferență: 264,718

chart
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Posteaza asta statistici pozitive pentru HT de zici ca a castigat cine stie ce razboi.
Greul de abia acum incepe.
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Mno, pana acuma se cerea actualizarea statisticilor. Dar na., nu poti multumi pe toata lumea. Inteleg ca sunteti aliati cu Zig si ei pierd sate, stricandu-va voua planurile, dar totusi...
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Posteaza asta statistici pozitive pentru HT de zici ca a castigat cine stie ce razboi.
Greul de abia acum incepe.
Si pt IQ-ul tau "ca postez statistici pozitive", dar ce ti se pare ca pot fi modificate? Datele vorbesc...

P.S. Il citez pe capon3 care ti-a mai transmis acest mesaj "Te asteptam cu chiloti pe cap sa nu-ti transpire ochii" la o ieseala.
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E, DK, DK A, - DK -, -DK-
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-3, Zig!!!, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 52
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 496,854
Tabăra 2: 255,814
Diferență: 241,040

chart
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
=)))))))))))))))))))))))))))). Soarece , iar ai iesit pe extern , baga-te-n gaura in care traiesti si nu-ti mai arata IQ-ul

Nu stiu care dintre noi isi traieste visul online :)
Eu sunt pe la munte la o mica distractie si la acte caritabile. Ceea ce putini dintre voi fac in 2018.
In alta ordine de idei...Crystallis, eu nu am refuzat niciodata o intalnire, de orice fel. Daca vrei sa ne vedem ma anunti. La fel le-am zis tuturor. Putem dezvolta strategii viitoare impreuna, cine stie. Poate am eu de invatat de la tine ceva, sau tu de la mine. Nu stiu cine este capone, nici nu stiu cine esti tu macar ca sa vorbiti despre mine doar din auzite :)
Pana una alta statutul social cred ca mi-este favorabil din toate punctele de vedere si jocul este joc si il tratez ca atare.
Fugiti pe joc ca aveti de adunat statistici sa le puneti aici.
 

DeletedUser48401

Nu stiu care dintre noi isi traieste visul online :)
Eu sunt pe la munte la o mica distractie si la acte caritabile. Ceea ce putini dintre voi fac in 2018.
In alta ordine de idei...Crystallis, eu nu am refuzat niciodata o intalnire, de orice fel. Daca vrei sa ne vedem ma anunti. La fel le-am zis tuturor. Putem dezvolta strategii viitoare impreuna, cine stie. Poate am eu de invatat de la tine ceva, sau tu de la mine. Nu stiu cine este capone, nici nu stiu cine esti tu macar ca sa vorbiti despre mine doar din auzite :)
Pana una alta statutul social cred ca mi-este favorabil din toate punctele de vedere si jocul este joc si il tratez ca atare.
Fugiti pe joc ca aveti de adunat statistici sa le puneti aici.

Oooo suflete .......
Ce vorbești tu aici ma de stabilitate financiară si alte porcarii .......
Ai terminat de mâncat pământul de sub unghii sa îți permiți tu vorbe din astea
Bă te rog eu mult, nu mai ieși pe extern sa faci tu afirmații din astea , te rog eu frumos stai acolo in anonimat si joaca cum ai fost dispărut de pe forum câteva luni ....dispari din nou ca așa bine îți era .......
 

DeletedUser48315

Nutz ce zici acolo? Elite e cea mai de treaba persoana pe care o cunosc
 
Scor reacție
0
Ce intalnire nutz? Stai linistit ... ca n-are cum sa greseasca Elite in halul asta. N-are cum sa vina cu tastatura dupa el sa fie tare-n gura. Florine , la ce acte caritabile mergi tu ma? Ai vrut sa intri la WC ca te c*c** pe tine pe strada si ai dat peste o strangere de fonduri?
 

DeletedUser46447

Parte 1:
Triburi: HT, HT-A, HT-B, HT-C, HT-D, HT-E, DK, DK A, - DK -, -DK-
Parte 2:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-3, Zig!!!, Zig!?!, Zig?!?, Zig???

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 52
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 496,854
Tabăra 2: 255,814
Diferență: 241,040

chart


Crystalis din cate stiu eu topicul este despre razboiul Zig vs HT ce cauta aAa in statistica?Dati mai bine? Baga si internele luate de voi ca sa dati si mai bine :)

In alta ordine de idei, este abia inceputul razboiului, atac nu mai aveti....ne vedem pe harta!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Oooo suflete .......
Ce vorbești tu aici ma de stabilitate financiară si alte porcarii .......
Ai terminat de mâncat pământul de sub unghii sa îți permiți tu vorbe din astea
Bă te rog eu mult, nu mai ieși pe extern sa faci tu afirmații din astea , te rog eu frumos stai acolo in anonimat si joaca cum ai fost dispărut de pe forum câteva luni ....dispari din nou ca așa bine îți era .......

Am disparut si am sa mai dispar cand e nevoie sa renunt la joc. Nu de altceva.
Nu mai suferi aiurea cu mine de mare jucator ca nu e bine. Uiti de unde ai plecat gogosare...

Ce intalnire nutz? Stai linistit ... ca n-are cum sa greseasca Elite in halul asta. N-are cum sa vina cu tastatura dupa el sa fie tare-n gura. Florine , la ce acte caritabile mergi tu ma? Ai vrut sa intri la WC ca te c*c** pe tine pe strada si ai dat peste o strangere de fonduri?

:)))
Tu nu poti dezvolta nimic mai mult. La fel ca la multi altii de pe aici iti arati limitele.
Cu nutz ma intalnesc cand vrea el...o are promisa de la mine. Si nu in modul negativ. Poate interpreta cum vrea el si sa mai povesteasca lumii inca de 1000 de ori ce varianta are el, pana nu asculta de la mine varianta mea nu are ce adevar sa graiasca. Sa puna lucrurile cap la cap dupa ce discuta cu mine si pe urma sa mai iasa pe aici sa comenteze in fel si chip.
Muppetsule...cand eram eu tovaras cu nutz si dadeam tot pentru el peste tot unde am jucat, nu se bagau prea multe OB-uri in seama aiurea in tramvai. Stai potol tu ca esti un nimeni pe langa noi.
 

DeletedUser48315

Te ai nesimtit si tu ca stou? Ai uitat cine te a invatat sa joci triburile ?:))))))))

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Sus