Zig vs HT

  • Autor subiect DeletedUser46447
  • Data de început
Scor reacție
0
Cum sa fii atat de penibil sa comentezi de cavaler , bai Florine? Incerci sa iesi din umbra luandu-te la tranta cu "cei mari" ? Tot nulitate ramai Elite
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
upload_2018-12-22_4-44-41.png
doar interne poate el/ea ? ( sexul nu pare a fi definit inca ) Nusha = just elite = special key = Mis James Koziah Dalenay.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ti-ai asigurat un loc in DK cu postarea asta.
Cavalerul aduna astfel de jucatori care il idolatrizeaza :))


Daca vreau sa joc cu dk intreb cand intra si daca au loc liber nu trebuie sa il asigur cu mesaje de genu :) l32 am inchis impreuna cu dk iar dupa am fost tot dusmani pe 2 lumi dar nu are importanta treaba asta, doar ca jucatorii de categoria ta nu vor intelege niciodata cum sta treaba cu jocu asta :) voi va vedeti doar pe voi nr1, altii vad tot grup cu care joaca ... hai ca pentru tine facem aroganta sa luam cateva conturi aici sa vezi a nu stiu cata oara ca esti pufulete, o sa iti multumeasca colegii pentru tot la final :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Cred ca sunteti intr-o directie irecuperabila.
Am vazut cine este DK. Am vazut ce poate dezvolta DK la conducere impreuna cu cavalerul vostru.
DK este un trib de duzina in momentul acesta pentru ca au adunat jucatori care mai de care mai slabi precum si voi cei care comentati pe aici.
Madaline...nu ai ce sa comentezi tu despre mine in viata ta, daramite sa faci glume la adresa mea. Ai grija la tirul tau acolo si lasa-ma pe mine.
DK impreuna cu 70% din jucatorii de pe ro66 a devenit un trib de duzina pentru ca a ales sa aduca in echipa jucatori precum stou, antonia cea mica, muppets si altii care nu au pic de acel plus care sa iti aduca ceva benefic.
Nu am niciun idol la jocul asta. Niciodata nu am avut. Am doar prieteni vechi, buni si de incredere cu care ma pot bate cu orice echipa la orice ora.
Echipa DK este sub HT in momentul acesta. V-ati folosit de HT ca sa va mentineti pe linia de plutire. Intr-un razboi HT vs Zig, -aAa vs DK se stiu castigatorii dinainte sa se fi inceput razboaiele doar daca te uiti la componenta echipelor.
Dar acum fiind 2 vs 2 va jucati si voi sansa. Sansa e mare dupa increderea ce o aveti si care o detaliati pe aici.
Voi nu va bateti cu mine, voi va bateti cu o echipa.
Cam asta este cavalerul vostru...in raportul de mai jos. Un conducator ar trebui sa inspire incredere, sa arate ceea ce poate face prin organizare si mai ales prin actiunile lui. Dar cand vedem astfel de lucruri, ajungem si ne gandim daca e in stare sa faca un split...poate chiar lucruri elementare. Ce daca are lumi castigate ? Le are castigate cu echipa DT alaturi...nu DK a castigat pe merit.

Agresor: cavalerul mort
Origine: Dark (485|457) K44

Număr: 0 0 0 0 474 0 0 1316 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 474 0 0 1262 0 0 0 0
Bonusuri: Catapultă: +25% daune clădiri
Cavalerie grea: +20% putere de apărare și atac

Hai fugiti la somn ca aveti realizari si azi...realizari notabile chiar :)))
 

DeletedUser49018

Cred ca sunteti intr-o directie irecuperabila.
Am vazut cine este DK. Am vazut ce poate dezvolta DK la conducere impreuna cu cavalerul vostru.
DK este un trib de duzina in momentul acesta pentru ca au adunat jucatori care mai de care mai slabi precum si voi cei care comentati pe aici.
Madaline...nu ai ce sa comentezi tu despre mine in viata ta, daramite sa faci glume la adresa mea. Ai grija la tirul tau acolo si lasa-ma pe mine.
DK impreuna cu 70% din jucatorii de pe ro66 a devenit un trib de duzina pentru ca a ales sa aduca in echipa jucatori precum stou, antonia cea mica, muppets si altii care nu au pic de acel plus care sa iti aduca ceva benefic.
Nu am niciun idol la jocul asta. Niciodata nu am avut. Am doar prieteni vechi, buni si de incredere cu care ma pot bate cu orice echipa la orice ora.
Echipa DK este sub HT in momentul acesta. V-ati folosit de HT ca sa va mentineti pe linia de plutire. Intr-un razboi HT vs Zig, -aAa vs DK se stiu castigatorii dinainte sa se fi inceput razboaiele doar daca te uiti la componenta echipelor.
Dar acum fiind 2 vs 2 va jucati si voi sansa. Sansa e mare dupa increderea ce o aveti si care o detaliati pe aici.
Voi nu va bateti cu mine, voi va bateti cu o echipa.
Cam asta este cavalerul vostru...in raportul de mai jos. Un conducator ar trebui sa inspire incredere, sa arate ceea ce poate face prin organizare si mai ales prin actiunile lui. Dar cand vedem astfel de lucruri, ajungem si ne gandim daca e in stare sa faca un split...poate chiar lucruri elementare. Ce daca are lumi castigate ? Le are castigate cu echipa DT alaturi...nu DK a castigat pe merit.

Agresor: cavalerul mort
Origine: Dark (485|457) K44

Număr: 0 0 0 0 474 0 0 1316 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 474 0 0 1262 0 0 0 0
Bonusuri: Catapultă: +25% daune clădiri
Cavalerie grea: +20% putere de apărare și atac

Hai fugiti la somn ca aveti realizari si azi...realizari notabile chiar :)))



Puiule eu zic sa taci din gura si sa nu mai postezi aici cuvinte grele ca se vor intoarce impotriva ta.Si daca tot ai pus raportul ala pune si ce trupe am rupt.


Sarbatori fericite!!!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ai rupt 700 grei :))
Ce ai rupt ?
Esti mare jucator si strateg.
Posteaza si celelalte rapoarte jucatorule
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
sa nu dispari de pe extern daca te bate un trib de duzina, ok?

Eu nu am disparut niciodata de nicaieri. Unde am pierdut am recunoscut pe merit. Gen pe speciale unde am intrat fara echipa si am luat bataie sau pe alte lumi la fel unde nu s-a putut tine un anumit ritm de joc si asta a dus la esec.
Dar voi ma uimiti pe zi ce trece. Va bateti cu pumnul in piept atat cu DK asta de zici ca cine stie ce echipa sunteti. Va zic eu cine sunteti.
Sunteti nimic fara DT. Iar HT nu poate suplini DT in veci...pentru ca voi sunteti sub HT iar HT este sub DT.
Asa ca vorba unora...jet oceanic si Sarbatori Fericite !
 

DeletedUser48315

Eu nu am disparut niciodata de nicaieri. Unde am pierdut am recunoscut pe merit. Gen pe speciale unde am intrat fara echipa si am luat bataie sau pe alte lumi la fel unde nu s-a putut tine un anumit ritm de joc si asta a dus la esec.
Dar voi ma uimiti pe zi ce trece. Va bateti cu pumnul in piept atat cu DK asta de zici ca cine stie ce echipa sunteti. Va zic eu cine sunteti.
Sunteti nimic fara DT. Iar HT nu poate suplini DT in veci...pentru ca voi sunteti sub HT iar HT este sub DT.
Asa ca vorba unora...jet oceanic si Sarbatori Fericite !
S-a vazut cine a fost DT fara noi pe continent, mai vorbim peste cateva luni cand cauti sa vinzi contul ;)
 

DeletedUser49018

Gaby stii vb aia...Cand te pui cu prostu.Lasa sa se agite singur ca nu il vezi ca nici macar un pic de adevar nu are in el.
 
Ultima editare de un moderator:

Crystallis

member
Scor reacție
0
Eu nu am disparut niciodata de nicaieri. Unde am pierdut am recunoscut pe merit. Gen pe speciale unde am intrat fara echipa si am luat bataie sau pe alte lumi la fel unde nu s-a putut tine un anumit ritm de joc si asta a dus la esec.
Dar voi ma uimiti pe zi ce trece. Va bateti cu pumnul in piept atat cu DK asta de zici ca cine stie ce echipa sunteti. Va zic eu cine sunteti.
Sunteti nimic fara DT. Iar HT nu poate suplini DT in veci...pentru ca voi sunteti sub HT iar HT este sub DT.
Asa ca vorba unora...jet oceanic si Sarbatori Fericite !

HT nu a intrat ca echipa, doar cativa care ne cunosteam restul i-am strans, este greu sa iti faci o echipa inchegata dar in timp scapam de lichene, problema pentru voi este ca noi ne unim din ce in ce mai mult, iar razboiul va ramane cel care este. Asa ca privind comentariul tau ca noi suntem sub DT, poate ca suntem pe moment dar vezi ca astia slabi asa cum suntem s-ar putea sa va dam "jet oceanic" cum zici tu.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
HT nu a intrat ca echipa, doar cativa care ne cunosteam restul i-am strans, este greu sa iti faci o echipa inchegata dar in timp scapam de lichene, problema pentru voi este ca noi ne unim din ce in ce mai mult, iar razboiul va ramane cel care este. Asa ca privind comentariul tau ca noi suntem sub DT, poate ca suntem pe moment dar vezi ca astia slabi asa cum suntem s-ar putea sa va dam "jet oceanic" cum zici tu.

O sa vedem inceputul lui 2019 ce a unit HT :)))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: -aAa-, -aAa-., -aAa-1, -aAa-2, -aAa-4, -aAa-3
Parte 2:
Triburi: -DK-, DK, DK A, - DK -, =SLK=

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,902
Tabăra 2: 1,356
Diferență: 546

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 37
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,560,144
Tabăra 2: 3,418,176
Diferență: 2,141,968

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 156,020
Tabăra 2: 164,553
Diferență: 8,533

chart
 
Sus