Zig vs HT

  • Autor subiect DeletedUser46447
  • Data de început
Scor reacție
0
Sunt pe drum cu treaba. Dar revin putin mai incolo ca sa va explic totul pe indelete pentru ca nu la mine sunt probleme de genul.



Daca te las la 10 seara in Ferentari pe strazi secundare cred ca nu-ti raman nici unghiile de la picioare intregi Muppetsule
Eu sunt eu...si sunt considerat asa de catre cine ? De catre echipe sau jucatori care nu au o treaba...stiu doar sa dezinformeze sau sa scoata in evidenta niste lucruri total deformate.
Nu stiu cati dintre voi cred ceea ce spun...sau poate cred :))) pentru ca la ce nivel scazut s-a ajuns in ultima vreme mi-e rusine de postarile voastre.

Si acum sa inchei...
Singurul lucru notabil pe ziua de astazi este altul...nicidecum organizatul HT :)
Cavalerul isi face bine jocul psihologic pentru ca inca o data repet...dk este mult mai slab ca Ht si depinde de alianta asta ca de nimic altceva.
Sa iesiti in continuare pe extern la nerealizarile voastre ca si acum va rog.
Unde e ala cu statisticile?
Cine a imblanzit lupii azi?
Cine are iarasi conturile blocate pentru nerespectarea regulilor de joc? Conturi importante ca si pana acum

Seara usoara la lansari dk...


Pai sa vedem , 5 banuri ati avut doar saptamana trecuta :D

Statisticile? Pai din ce am vazut la HT au luat 19 sate din alianta voastra de "artificii". Asa slab e DK-ul incat umblati cu mesaje stanga si dreapta la recrutare? Asa slab e DK-ul incat va provoaca frica? Asa slab e DK-ul ca inca stati capra cand atacam? Hehehe , se termina defful "nobilule" de Ferentari si vedem atunci cum te lasi de joc. Ah , nasol de restrictia aia de sittere , acum trebuie sa va impartiti la mai multi conturile suport. E ok , va descurcati voi.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Tu nu esti DK. Tu esti o piesa chinezeasca ca sa zic asa care e buna peste tot si este ieftina...de aici pleaca si frustrarile tale ori de cate ori ai ocazia sa le etalezi.
DK nu a aratat nimic pana acum, nu stiu de ce nu ai iesit saptamana trecuta cu postari pe aici dupa ce ati vazut rezultatul organizatului vostru.
Nu ne este noua frica de nimeni, niciodata ! Sa-ti scoti asta din minte. Frica este in fiecare miscare, circulara si mesaj pe care micul vostru cavaler il pune in aplicare pe joc, aici sau pe grupurile voastre :)
Este un razboi. Normal ca se toaca defensiva si ofensiva, dar la mintea ta care nu intelege ca 3-2=2-1 este ceva foarte greu de priceput.
Apropo...nu stau in Ferentari, nu bate toba pe asta cand tu mergi cu caruta de zici ca e metrou si bei si acum TEC de la bodegile din sat.
Stai potol...ca e greu cu mine Muppetsule...
 
Scor reacție
0
"Greu cu mine". Adevarul e ca doar aici stii sa te "bati" pe extern , vorba vine , ca 99% din oamenii care inca mai joaca acest joc nu mai pun botu' la prostiile tale, dar pe joc..tot capra stai. :eek::eek:
 

DeletedUser45883

jet oceanic
Nu apare nimeni din HT sa va felicite pentru organizatul de ieri ? :)))
Ahahhahahahha
dc?ca nu stii cum sa te afirmi si asteptai poate poate?ai vazut ca nu te mai baga nimeni in seama si ai iesit tu ca iti este foame si sa manci un pic de rahat turcesc
 
Scor reacție
0
Stie sa se afirme , baga interne fortat. Avem exemplu pe Mr. CybeRAthlete care desi avea fermele pe mau in granita cu HT , l-au bagat de dimineata la interne sa creasca topu' lor.

Pai ma caracterelor , macar "realizarile" astea de pe parcurs de lume sa le faceti , ca la final , nu va va aparea 66'ele pe profil.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
dc?ca nu stii cum sa te afirmi si asteptai poate poate?ai vazut ca nu te mai baga nimeni in seama si ai iesit tu ca iti este foame si sa manci un pic de rahat turcesc

Dar nu are nimeni nevoie de atentia ta sau a altcuiva. Stai fara grija ca nu ne intereseaza o comunicare directa pe aici pe extern.

Stie sa se afirme , baga interne fortat. Avem exemplu pe Mr. CybeRAthlete care desi avea fermele pe mau in granita cu HT , l-au bagat de dimineata la interne sa creasca topu' lor.

Pai ma caracterelor , macar "realizarile" astea de pe parcurs de lume sa le faceti , ca la final , nu va va aparea 66'ele pe profil.

La interne zboara rand pe rand jucatorii tip leguma, sifoanele si inactivii.
Degeaba trimiti defensiva in granite sau pe unde mai era daca tu raspunzi la mesaje cand ai chef, cum ai chef si ce ai chef.
Vedeti-va de internele voastre...ca acolo e buba mare.
Cum se face ca HT e cea mai buna echipa dupa ce atletul a fost bagat la interne ?
Cum se face ca atletul citea tot, nu raspundea nimic, apoi dupa ce a fost bagat la interne, hop activitate maxima, siter din HT, circulara data pro HT si toate cele ?
Mi-ar fi rusine sa apar pe aici in locul vostru sa detaliez astfel de chestii care sunt incriminatoare tot pentru voi. Noi ne facem treaba, jucam ca o echipa.
Unde sunt statisticile organizatului DK ? Ma repet cu intrebarea...sau nu vreti sa raspundeti ?
Unde sunt felicitarile HT pt organizatul DK ? :))))
Pffff....
 

DeletedUser48562

Stai linistit ca imediat o sa mai bage 2 3 interne ca nu o sa faca fata =))
 

DeletedUser46566

Dar nu are nimeni nevoie de atentia ta sau a altcuiva. Stai fara grija ca nu ne intereseaza o comunicare directa pe aici pe extern.

Nu s-ar spune ca nu ai nevoie de atentie, doar esti cel mai activ mancator de ... de pe extern. Dar nu te mai saturi? Pofticios mic... :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu s-ar spune ca nu ai nevoie de atentie, doar esti cel mai activ mancator de ... de pe extern. Dar nu te mai saturi? Pofticios mic... :))

Are rost sa ma cobor la mintea voastra si sa va raspund cu vreo jignire ? Nu...Nu stiu cine mananca ceea ce spui tu pe acolo. Va injositi pe zi ce trece mai mult si mai mult si nu stiu ce vedeti gresit in jocul si atitudinea altora fata de voi pentru ca nu la noi sunt probleme de genul, ci la voi...
Asa ca presati in continuare...vad ca va tin balamalele la un meniu complet cu desert bonus :)
Succesuri :))

Toate ca toate...dar unde sunt felicitarile HT pentru organizatul DK ? :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30241

deciziile interne ale tribului aaa nu privesc jucatorii din alte triburi aflate pe harta.

bft
 

DeletedUser45883

Are rost sa ma cobor la mintea voastra si sa va raspund cu vreo jignire ? Nu...Nu stiu cine mananca ceea ce spui tu pe acolo. Va injositi pe zi ce trece mai mult si mai mult si nu stiu ce vedeti gresit in jocul si atitudinea altora fata de voi pentru ca nu la noi sunt probleme de genul, ci la voi...
Asa ca presati in continuare...vad ca va tin balamalele la un meniu complet cu desert bonus :)
Succesuri :))
macar noi suntem masculi feroce nu ca tine o "fetita" ce se ascunde dupa o alta poza de fufa.....si numele ?fii barbat mai fetita draga
 
Scor reacție
0
Ohohoh.. Elite , noroc ca te-au banat si ti-au dat ocazia sa faci inamici invinsi pe barbarele tale , ca altfel nici acum n-aveai 500k inamici ca agresor . Asa vorbesti tu pe harta? Esti pasiv?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Muppets...tu stai sub pres te rog ca esti gen Dancila. Replicile tale nu au o noima, nu au o tinta anume, sunt doar frustrari adunate in timp de tine etalate aici in ochii tuturor. Fugi si pupa tu HT, ca daca nu erau ei, tu erai pa de mult impreuna cu tot DK-ul vostru care nu il mai recunosc nici cei mai apropiati jucatori care au fost acestei echipe si nici nu mai vor o colaborare niciodata.
Si de ce spun asta ? Pentru ca din lipsa de efectiv, cavalerul si marea conducere din DK a adunat de pe unde a apucat jucatorii ca sa faca o echipa. Si uite ce a recrutat...jucatori ca tine care vor sa se afirme prin orice mijloace care nu au o treaba. Si ca tine mai sunt multi.
Stiri pe surse mai spun ca au venit aia de si-au furat-o pe speciala si au intrat pe conturi pe la voi, prin HT...si culmea, acceptati de jucatori care i-au batut acolo :)) Ce ipocrizie ! Sa joci alaturi de unul care te-a injunghiat pe la spate. Patetic...
 
Scor reacție
0
"Sursele" tale cred ca au aceeasi minte ca a ta. Cam tindeti spre 0 , dar e amuzant , de asta jocul asta mai are oameni. E amuzant sa bati ofticati de'al de tine , altfel probabil ar fi fost un alt joc plictisitor pe browser
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
"Sursele" tale cred ca au aceeasi minte ca a ta. Cam tindeti spre 0 , dar e amuzant , de asta jocul asta mai are oameni. E amuzant sa bati ofticati de'al de tine , altfel probabil ar fi fost un alt joc plictisitor pe browser

Inca o data iti repet ca tu nu ai o treaba cu DK-ul. Daca tu, un neica nimeni a ajuns sa vorbeasca asa de jucatori DT care au pus umarul la fiecare realizare a DK-ului, pai scuza-ma, ori esti infantil ori chiar nu ai habar ce vorbesti si postezi pe aici in fel si chip. Relatii de joc sunt de ani de zile intre jucatorii ce se respecta, fie ca am fost dusmani sau am facut echipa pe diverse lumi. Sau vrei sa atingi vreun record pe aici la postari de toata jena ?
Oricum o dai, oricum nu o dai...tu esti sub papuc s.r.l.
Hai fugi la somn...maine sa-ti iei temele pentru luni de la colegi ca iar ramai corigent.
 
Sus