F.SOD vs. F.What??

DeletedUser40792

pai nu mai e...a tot iesit si a intrat de cateva ori, sau nu?..si twooh ce a zis in mesajul dat in what?
 

DeletedUser40792

ia arata mai jucatoru-le performata ta pe vre-un server strain?
acolo va adunau astia de pe jos cu forasul dreaq:)))))

nu stiam ca se scrie "jucatoru-le" :D

Nu am nicio performanta, ce sa faci?!stau si eu pe aici, poate impresionez/conving si eu pe cineva :rolleyes:
 

DeletedUser

scuze pentru ca am adaugat cratima acolo (am corectat)

daca nu ai nici-o performanta
atunci te rog sa canti pe la alte mese
 

DeletedUser

Mai nou,noua tehnica SoD de a castiga razboaie. :D

E greu intradevar sa bati un trib care se bate cu intreaga harta,mai tre sa si recrutezi de la ei :D
Oricum imi imaginez ca s-au clantanit putin intre ei ca de ce vechiul MoD a putut recruta din kegel insa ei nu pot recruta de la What?? :D

Cu toate astea,eu ma intreb oare cei din PICI cu ce se aleg?:-?....a da stiu...cu o mare bataie la *** din partea SoD dupa ce nu o sa mai fie What??-ul :D


dupa ce what nu vor mai fi, ne vom bate cu barbarele lasate in urma de what:D
e simplu
 

DeletedUser

Am vazut cum atacati,m-am aparat contra voastra si nu m-ati impresionat cu nimic.

Singurul avantaj care il aveti e ca sunteti mai multi activi decat noi,dar ca valoare nu depasiti jucatorii care chiar joaca din What??


Va depaseam numeric chiar si cand eram mai putini cam 80 si nu aveam decat vre-o 4 sau 5 razboaie simultan:)). Va depaseam numeric in sensul ca un jucator MoD= 3-4 jucatori What:D
 

DeletedUser20252

daca parsivenia este subiectul atunci e clar ca nu esti deloc informat...what este tribul care este acuzat de asta

daca un mesaj pe fata dat tuturor...nu magarie pe la spate este parsivenie atunci nu mai am ce replica sa iti dau


Am zis ca nu iti mai raspund dar vad ca vorbesti doar ca sa nu taci.

Cand What si T.L.S au facut impreuna armistitiul cu MoD l-au facut deoarece in momentul acela cei din Pici deveneau o problema mult mai mare decat ar fi reprezentat MoD-ul.Armistitiul a fost facut doar pentru a taia elanul celor din Pici si mai apoi si What?? si T.L.S urmau sa revina la vechile obiceiuri,si anume sa dea in cei din MoD.Voi ati spus ca asa ramane pana in momentul in care noi eram hotarati sa dam in MoD si voi ati venit la noi cu mesajul ca faceti fuziune cu aia in care vroiam noi sa dam.Tu sa nu vorbesti niciodata de parsivenie pentru ca tu o reprezinti in totalitate.


La cate certuri au fost intre noi si MoD era de asteptat sa se ajunga la un momentdat la razboi si mereu am avut vorbe de la conducatorii din T.L.S ca vor intra si ei alaturi de noi.Dar mna,a stiut adex si gerula unde sa linga si tu te-ai intimidat ca o domnisoara si ai cedat.

Hai da-i cu praf de mers.
 

DeletedUser

lol..iar ai vorbit..iar le intorci dupa cum ti se pare tie

nu ma indoiesc ca la un moment dat daca tot repeti niste prostii o sa ajungi sa le si crezi...si spre diferenta de tine care in sfarsit te hotarasei sa taci,eu am luat decizia opusa..nu o sa mai tac pt ca asta am facut pana acum si vad ca v-ati luato in cap...am ajuns sa ma jigneasca in mesaje si apoi sa ma blocheze toate brichetele de pe 24


sa va intre bine in cap...sunteti niste jucatori medii spre slabi..cu un spirit de organizare a tribului vostru mediocru..cu o diplomatie facuta cu picioarele si va meritati soarta
 

DeletedUser32873

Cand What si T.L.S au facut impreuna armistitiul cu MoD l-au facut deoarece in momentul acela cei din Pici deveneau o problema mult mai mare decat ar fi reprezentat MoD-ul.Armistitiul a fost facut doar pentru a taia elanul celor din Pici si mai apoi si What?? si T.L.S urmau sa revina la vechile obiceiuri,si anume sa dea in cei din MoD.

In sfarsit cineva care recunoaste politica what ...:cool:

La cate certuri au fost intre noi si MoD era de asteptat sa se ajunga la un momentdat la razboi

La cate certuri ati generat voi cu MoD poate vrei sa spui... noi va rugam sa nu mai luati barbare de 2 intre noi... voi batman, batman... si asa va luati catapultele...
Pe noi ne-ati lasat sa ne batem cu picii... voi ati facut 2200 barbare de 2k in 2 luni.... tot Mod-ul a fost vinovat...

Dar mna,a stiut adex si gerula unde sa linga si tu te-ai intimidat ca o domnisoara si ai cedat.
Si aici esti in afara subiectului... adex si gerula nu au lins nicaieri ... au vazut oamenii ce era de vazut ...:cool:

In concluzie : va meritati soarta !
 

DeletedUser13059

inca mai joci mah ? vezi ca prinzi radacini pe aici ...

salutari vechilor dusmani MOD si What?? :) si fie ca cel mai bun sa castige ca sa vedem dupa o batalie finala de 5 stele ..
 

DeletedUser13059

ciurooo vezi ca si io cam pe unde joc cum trebe sunt in top 20/10 dar in principal rang 1 la inamici invinsi ..


si daca tot ii ridici in slavi pe cativa de acolo nu stiu ce sa zic dar normal esti rang 1 cand intri cu 20 conturi din care 15 suport si 5 bash .. tu doar farmezi cu autoclikeru si faci rapid nobili pe urma iei satele moca .. de ce majoritatea din astia la inceput cuceresc 2-3-4 sate asa rapid si ei nu cresc nici 10.000 la inamici invinsi ... pentru ca ori sunt conturile crescute de ei ori le sparg de pe conturi bash ... asa ca porcaria asta de starter nu impresioneaza pe nimeni ... sa ii vad pe ei pe cont de la 2000 sate + cand au acolo 20.000 reale pe ei cum se descurca ca asa la inceput oricine poate sa fie in top daca practica acelasi joc ca si ei .. trofeele de jefuitoru zilei avea odata unu 26.000 sate atata am vazut cel mai mult da nu mai stiu numele exact .. nu imi spune ca ala la 5-6 sate cate avea , putea sa farmeze atata in 24 ore .. cred ca sunt multi care joaca de ceva timp si nu au ei nimic special fata de altii ... doar trucuri care sunt ilegale dar nu le vad adminii ca se pot ascunde foarte usor ..asa ca daca ii vezi asa de buni te rog sa vi si tu si pe toti cei care i-ai scris acolo si cereti conturi pe L1 in tribul UNITED care si asa saracii au prea multe conturi fara jucatori si vedem de ce sunt in stare..
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: SoD
Parte 2:
Triburi: What??

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,522
Tabăra 2: 24,387
Diferență: 15,865

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,126
Tabăra 2: 722
Diferență: 1,404

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 65,479,746
Tabăra 2: 152,007,775
Diferență: 86,528,029

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,109,130
Tabăra 2: 6,357,845
Diferență: 13,751,285

chart



e unu portile iadului
mare conducator
probabil ca e la stana, la triburi nu-l vad
e cam grava bataia totusi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gresit
eu sunt baiatul care iti spune ca what se va duce sa ne caute pe alte lumi!
 

DeletedUser20252

Daca erai langa mine pe harta nu te mai umflai tu in pene pe aici dar as putea face un efort sa vin langa tine pe harta.

Te astept...sunt la granita din k43 si joc cu nick-ul john the reaper.

Astept sa vii sa imi inchizi tu mie gura.
 

DeletedUser

Am zis eu ceva de starteri?vrei exemple?hai sa-ti dau exemple

Rhadookoo e starter?poate linistit sa fie rang 1 pe orice server....joaca linistit pe l10 si face furori
Zammolxe e starter?la fel,poate fi rang 1 pe orice server..candva preluase un cont in IMMO(nu stiu daca mai joaca)..innobilau cate 50-100 de sate in aceasi secunda
Illidan e starter?de nu stiu cate ori a jucat pana la cateva milioane de puncte,si tot pe locu 1 a fost pana s-a lasat
M&M e starter?astia 2 raman pe 1 pe orice server oricat timp s-ar juca
Mariolacatus e starter?top 5 pe l8 pana pe la 2 milioane cand s-o lasat..plus l17 unde a jucat pana pe la 5 milioane si era rang 1 fara probleme..

Si asa mai departe..

acuma arata-mi te rog frumos un singur jucator cu zeci de milioane de puncte pe o lume care e in stare sa fie in top la inceput,inafara de doeion..unu singur si am tacut din gura..oricum plec imediat

tryzspe, anne, Afurisitul(cristina), ramos(originalul), baobao... iam pus in ordine aleatorie... dar dintre toti, sincer baobao are determinarea si rabdarea sa se mentina deasupra oricui la orice nivel al jocului
 
Sus