Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

se plictisesc intradevar , dar stai sa-i vezi saptamana viitoare cand incepe l29 :rolleyes:
 

DeletedUser

razboaie mari,mon cher

vreti vreunul

306279 Lăncieri
221983 Luptători cu spada
641932 Arcaşi
4505 Spioni
31955 Cavalerie grea
85 Berbeci
10438 Catapulte

sau

604563 Luptatori cu toporul
1 Arcas
749 Spioni
295705 Cavalerie usoara
66763 Arcasi calareti
21 Cavalerie grea
59797 Berbeci
12000 Catapulte
PALADIN

:)
 

DeletedUser

asta e strategia celor din inq noua conducere dupa l11 sau de unde au venit aia =)) au zis ba odata cu noile misiuni de inceput al jocului ati vazut puteti ataca Woc si daca sunteti barbari=)) cat se batea dacus cu pumnii in piept pe forum:d
 

DeletedUser40858

Pfoai, eu sper sa nu fie urmatorul raduturcu, ca am un atac de la el cu La multi ani! si n-as vrea, pana sa ajunga la mine, sa se barbarizeze:)
 

DeletedUser15222

Papa, cristocea, papa dacus... cine urmeaza?:D

nu este meritul vostru in ceeace ce ma priveste ..
este doar alegerea mea .. care chiar nu are legatura cu acest razboi ....
eu am recunoscut inca de acum mai mult de o luna ca meritati respectul meu .. pt faptul ca ati cistigat lumea 23 .. nu stiu ce mai aveti de comentat pe aceasta tema ..

va doresc joc placut si toate cele bune ..


p.s. rautatile dauneaza grav sanatatii ....
 

DeletedUser15222

Da ANA..... insa mi-ar parea rau sa ti sa uriteasca sufletul .. de la cita rautate ai in tine .. sincer ,..... chiar crezi ca merita ?!!!!
 

DeletedUser40858

:) rautate?:)))) cul! intotdeauna ai interpretat gresit lucrurile, Dacus:) dar, in sfarsit suntem de acord - mustesc de rautate:))))) suflet n-am... deci nu e loc de... merite:) ce zici - sunt emblema perfecta a WoC-ului, nu?:)) kiss.:)))
 

DeletedUser40858

pfoai, se pare ca toti din inq au dat delete la conturi... nimeni nu mai misca nimic:))
 

DeletedUser40858

paul... pai la cat esti de departe de mine pe harta, ne atacam reciproc pentru distractie si pana ajung atacurile, luam satele parjolite de plictiseala ale inq-ului:) asta ca sa-ti satisfac nevoia de adrenalina:D vezi ce colega buna ti-s?:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus