Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40858

pe perioada Pastilor nu functioneaza:D nu ziceati voi ca trei sferturi din inq dau stergere dupa Pasti? Hm... poate s-au razgandit:D

Sper doar sa nu fie si raduturcu, altfel la cine ii mai uram La multi ani?!:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

s-au razgandit probabil sa revina pe joc, si-au zis in sinea lor ma daca renunta nordu si castigam razbelul? :D:D:D
 

DeletedUser40858

Rook, te pliiiiz iu, pe cand ajung si eu pe granitza, se muta granitza... lasa-ma sa ajung si eu:))
 

DeletedUser40858

pai sunteti voi prea rapizi si cand ajung in granitza, hopa... s-a mutat cu un continent:D
 

DeletedUser40858

Tribul =INQUIZITORS= (dizolvat) a fost învins.
incet-incet, cate-un jucator, cate-un trib... :)
 

DeletedUser2821

Bai INQ, nu v-am respectat niciodata pentru ca nu meritati, la primul razboi real ( asta cu noi si deo ) o luati tare, dar chiar asa ma :))?

Chiar sa ajungeti sa recrutati toate rebuturile de la noi =))? ( nynutzu dar mai ales wizarrd )

Acuma inteleg de ce va merge asa de bine, ca habar nu aveti sa va recrutati playeri =))
 

DeletedUser

Crezi ca lor le este usor) deci noua reorganizare a zis baieti luati tot ce woc arunca asa dam bine in statistici si poate anulam stergere in masa
 

DeletedUser

pana la urma au luat ceva la ultimul organizat?
sau a fost un foc de paie si iar au iesit pe minus?
eu nu stiu cum vine asta ... e prima oara cand aud asa ceva sa organizezi atacuri si nu numai sa nu iei nici un sat dar sa mai si pierzi?! :eek:
 

DeletedUser16966

pana la urma au luat ceva la ultimul organizat?
sau a fost un foc de paie si iar au iesit pe minus?
eu nu stiu cum vine asta ... e prima oara cand aud asa ceva sa organizezi atacuri si nu numai sa nu iei nici un sat dar sa mai si pierzi?! :eek:

chiar ca a fost foc de paie... a disparut omul de paie :)))))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus