Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Iluziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser40689

Da mai DarthAnahita am vrut sa le dau contul,si care e problema? probabil ca ar fi trebuit sa o fac (voi ati vrut sa faceti mai multe) ,dar eu am bun simt,ceva ce lipseste multora.
Te cam contrazici de una singura :))
 

DeletedUser40858

neinteresant! parerea lor oricum nu conteaza. :)))))))) deci de ce sa ne batem capul cu probreme de 2 lei? scump domne scump! dincolo era mai ieftin!

incercam si eu sa te motivez.... sa te autodepasesti ca in ultima vreme ai lasat-o mai moale:D
 

DeletedUser40858

Da mai DarthAnahita am vrut sa le dau contul,si care e problema? probabil ca ar fi trebuit sa o fac (voi ati vrut sa faceti mai multe) ,dar eu am bun simt,ceva ce lipseste multora.
Te cam contrazici de una singura :))

Ione, ce n-ai inteles tu niciodata e ca ai fost interesant pentru noi, ca trib, numai prin faptul ca shadowcat nu venea in mason6 fara tine:) imi pare rau ca-ti spulber iluziile, dar intrarea ta in mason6 a fost negociata cu shadow.... si tot pentru shadow i s-a solicitat lui bric sa nu te inobileze. trist... dar pentru cat ai jucat pe L213 trebuie sa-i multumesti getei :)
 

DeletedUser

Deci nu da nimeni stergere?
Cine a organizat atacul?
Dupa cate am auzit a fost un fiasco total
Era previzibil inca de la inceput.
Prima greseala a fost inca din start cu alegerea tintelor.
Dovada de mai jos este graitoare.

Dată Jucător Trib Rang Puncte Sate OD ODA ODD
2012-04-13 auluu WoC 52. +4,791,283 =483 +164,233,618 +28,806,635 +135,426,983
2012-04-12 auluu WoC 53. -4,787,997 =483 +159,898,963 +28,795,084 +131,103,879
2012-04-11 auluu WoC 49. +4,806,587 =483 +77,092,912 +28,762,082 +48,330,830
2012-04-10 auluu WoC 48. +4,806,323 =483 +76,653,135 +28,762,016 +47,891,119

83 de milioane intr-o singura zi fara sa ia macar un sat????!!!!
La mai mare.

1x Apărătorul zilei
Ai învins în 11.04.2012, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (11.700.240 de trupe)!
 

DeletedUser40689

Mai DarthAnahita,penibilitatile astea pentru cine le debitezi? asa o fi,shadow a fost si este o jucatoare foarte buna si importanta,tot timpul am depins de ea :))
Nu stiam ca am jucat in viitor pe L213...interesant.
Daca tot ai adus aminte de multumiri,nu mi-ai multumit nici acum ca nu am fost de acord sa te bage Dr.H4os la interne (cu asa prieteni...) am pus conversatia pe skype si Dr.H4os nu a mai avut nimic de comentat,desii inainte ma facuse mincinos :))
Cat despre Georgeta...ii multumesc fiindca datorita ei am jucat pe L23 si deasemenea ca ma lasa sa joc si pe L28 :))

Imi cer scuze pentru postare,dar nu m-am putut abtine cand am vazut ce minciuni sfruntate se spun,oricum nu am sa ii mai raspund Anei, n-ai cu cine domle`...
 

DeletedUser40858

Ione, adevarul doare:) am mai spus - daca erai bun, ramaneai pe harta:) dr.haos - il ador, il las sa ma inobileze cand vrea el... asta nu intelegi tu - prietenii se cearta, se impaca, se injura, se adora, dar raman impreuna. ti se pare ca dr. haos nu mai e pe joc?:) nu o sa fii niciodata nici macar la un sfert din valoarea lui ca jucator, desi are jumatate din anii tai. poate ar trebui sa iei lectii de la el. ti-ar folosi:)

adenauer, nu e spam... si-a oferit contul celor din inq... deci e la sujet:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai DarthAnahita,penibilitatile astea pentru cine le debitezi? asa o fi,shadow a fost si este o jucatoare foarte buna si importanta,tot timpul am depins de ea :))
Nu stiam ca am jucat in viitor pe L213...interesant.
Daca tot ai adus aminte de multumiri,nu mi-ai multumit nici acum ca nu am fost de acord sa te bage Dr.H4os la interne (cu asa prieteni...) am pus conversatia pe skype si Dr.H4os nu a mai avut nimic de comentat,desii inainte ma facuse mincinos :))
Cat despre Georgeta...ii multumesc fiindca datorita ei am jucat pe L23 si deasemenea ca ma lasa sa joc si pe L28 :))

Imi cer scuze pentru postare,dar nu m-am putut abtine cand am vazut ce minciuni sfruntate se spun,oricum nu am sa ii mai raspund Anei, n-ai cu cine domle`...

Cine s-a gasit sa scrie cuvantul "penibil"...nu am mai spus nimic, pentru ca am explicat de mai multe ori, dar cu unii iti racesti gura degeaba:)
In primul rand, mesajul tau aratat ca dovada era acela ca tu sau smarta(nu mai tin minte exact) scria ca a inteles ca eu am vrut sa o pun pe Ana la interne...nu stiu ce dovada ai ca eu am vrut sa fac asta, atata timp cat nu ai un mesaj in care eu sa fi scris asemenea lucru(sau cel putin nu mi-ai aratat unul in care eu sa spun asa ceva)...Ex: daca eu arat un mesaj in care ii spuneam Anei ca ione.gunner a spus ca se impusca maine..asta e dovada ca ai spus-o tu?
In al doilea rand, stimate fost jucator al L23, am discutat cu tine problema legata de contul Anei si nu numai, cand ea a spus ca se lasa(pe langa alti doi jucatori importanti din trib) si noi doi ne ocupam de trib, in nici un caz cand ea juca pe contul DarthAnahita...
Poti pune daca vrei, discutia mea cu tine in care eu iti spuneam tie sa punem contul DarthAnahita la innobilari interne, DAR CAND ACEASTA JUCA PE CONT(deci nu in perioada 6-10 noiembrie 2011)...adica atunci cand Bataushul juca, si era intemeietor in Mason6...a pus cineva la interne vreun jucator activ din Mason6, sau mai bine zis, a pus cineva vreun jucator la interne, fara sa stie Bataushul, sau fara ca acesta sa fie de acord?...ricautza stie situatia din perioada 6-10 noiembrie cand s-a discutat intrarea in WoC, si poate confirma caci cu mine a vorbit la telefon

Mai ai nevoie de alte lamuriri?...sau nu gasesti acuze, si scrii sa te afli in treaba?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40858

hai, mai, dr. haos, chiar asa, ai vrut sa ma inobilezi?:)) cand mai repetam figura?:)) ca 1 aprilie a trecut:D
 

DeletedUser16966

Cei care au dat stergere nu eu decat o varaianta: ciocul mic si la cotet!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus