Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser44650

"Vaaai! Da' ce-avem noi aici?" Doamna Geta a iesit pe extern si are un "papagal" mare cat China, mai Geta da ce sa intamplat, ca inainte erai mai tacuta ca un mut, ai prins grai? Defapt stai ca grai aveai si cand curgeau atacurile din H.V si urlai in Time dupa sprijin mai ceva ca Cita in jungla.

Vii si ne zici nou de pupat talpi, ai uitat cine pupa talipile Time-ului cand vi sa cerut sa va intoarceti impotriva lor? Ca doar na, eram ALIATI de la inceputul lumii...aaaa da voi nu pupati, voi jucati cu cap... App ce gust aveau?

Stii ce ma amuza cel mai tare? Ca voi sunteti in tribul cu numele perfect, NIMIC, asta reprezentati voi, sunteti niste NIMICI care vin si abereaza pe forumul extern.
 

DeletedUser35811

"Vaaai! Da' ce-avem noi aici?" Doamna Geta a iesit pe extern si are un "papagal" mare cat China, mai Geta da ce sa intamplat, ca inainte erai mai tacuta ca un mut, ai prins grai? Defapt stai ca grai aveai si cand curgeau atacurile din H.V si urlai in Time dupa sprijin mai ceva ca Cita in jungla.

Vii si ne zici nou de pupat talpi, ai uitat cine pupa talipile Time-ului cand vi sa cerut sa va intoarceti impotriva lor? Ca doar na, eram ALIATI de la inceputul lumii...aaaa da voi nu pupati, voi jucati cu cap... App ce gust aveau?

Stii ce ma amuza cel mai tare? Ca voi sunteti in tribul cu numele perfect, NIMIC, asta reprezentati voi, sunteti niste NIMICI care vin si abereaza pe forumul extern.

Din cate stiu nu mai joci pe 34,dar e bine ca ai aparut.
Eu ceream sprijin in Time???ce mica e lumea:)
Suntem Nimic si suntem un trib cu oameni care nu injura care stiu ce inseamna respectul si ptr. mine asta conteaza.

Nu are rost sa pun aici si circulara lui Lord Catau..cum se dezlantuie..si a multora care uita ce inseamna bunul simt.
 

corli

member
Scor reacție
38
Apai tu dai cu zaru, crezi ca joci table ? Daca vezi contul, inseamna ca joaca.

Il corectez eu pe LyzeOfKiel, imi cer scuze in numele lui ca si-a permis sa spuna ceva gresit despre o zeita, doar nu il pedepesii :(. Nu ai cerut tu personal, a facut-o dark eternal pentru tine, tu doar ai dat mesaj de multumire si te-ai mai si plans, ca daca pierzi (10?) sate dai stergere :rolleyes:

Ee, ce sa facem. Noi semanam mult cu animalele, doar nu degeaba avem ursi, capricorni printre noi. Am crescut in padure, de acolo ni se trage.
 

DeletedUser44650

Da, nu mai joc pentru ca nu-mi place sa ling unde am scuipat, cum ai facut tu si tribul tau care sustinea sus si tare ca vrea Styx la margine ca sa se bata cu Time si acum au in trib membri din Styx, unde este acel orgoliu prostesc ce il aveati si atunci? Aaaa da acum o furati pe cocoasa si aveti nevoie de jucatori, acum nu mai sunteti buni?
H.V a rezistat mult si bine in razboi cu toata harta, is curios cat o sa puteti duce voi...
A si inca ceva, zii lu nenea Goloie ca sahul va fi materie optionala in scoli in invatamantul primar, poate merge sa mai invete si el cate ceva ca nu prea iau iesit mutarile...
 

DeletedUser35811

Apai tu dai cu zaru, crezi ca joci table ? Daca vezi contul, inseamna ca joaca.

Il corectez eu pe LyzeOfKiel, imi cer scuze in numele lui ca si-a permis sa spuna ceva gresit despre o zeita, doar nu il pedepesii :(. Nu ai cerut tu personal, a facut-o dark eternal pentru tine, tu doar ai dat mesaj de multumire si te-ai mai si plans, ca daca pierzi (10?) sate dai stergere :rolleyes:

Ee, ce sa facem. Noi semanam mult cu animalele, doar nu degeaba avem ursi, capricorni printre noi. Am crescut in padure, de acolo ni se trage.

Era treaba mea cu tribul meu,te deranjeaza???

Apropo,spune-i Printesei ca ii aduc aminte ca am avut 6 ferme sprijin din Time..de la un amic pe care-l ajutasem la inceputul jocului,si i-am multumit .
 

DeletedUser35811

Da, nu mai joc pentru ca nu-mi place sa ling unde am scuipat, cum ai facut tu si tribul tau care sustinea sus si tare ca vrea Styx la margine ca sa se bata cu Time si acum au in trib membri din Styx, unde este acel orgoliu prostesc ce il aveati si atunci? Aaaa da acum o furati pe cocoasa si aveti nevoie de jucatori, acum nu mai sunteti buni?
H.V a rezistat mult si bine in razboi cu toata harta, is curios cat o sa puteti duce voi...
A si inca ceva, zii lu nenea Goloie ca sahul va fi materie optionala in scoli in invatamantul primar, poate merge sa mai invete si el cate ceva ca nu prea iau iesit mutarile...


Nu stiu cine ti-a zis tie ca vrea sa se bata cu Time,iar cu membrii Styx sa spuna cineva ca eu am avut ceva impotriva lor..era vorba de 2 jucatori,iar unul il lausesi voi sa fiti Rang 1,cat a stat in trib la voi???
 

DeletedUser44650

Apai tu dai cu zaru, crezi ca joci table ? Daca vezi contul, inseamna ca joaca.

Il corectez eu pe LyzeOfKiel, imi cer scuze in numele lui ca si-a permis sa spuna ceva gresit despre o zeita, doar nu il pedepesii :(. Nu ai cerut tu personal, a facut-o dark eternal pentru tine, tu doar ai dat mesaj de multumire si te-ai mai si plans, ca daca pierzi (10?) sate dai stergere :rolleyes:

Ee, ce sa facem. Noi semanam mult cu animalele, doar nu degeaba avem ursi, capricorni printre noi. Am crescut in padure, de acolo ni se trage.


Sa stii ca ma simt marginalizat....urat din partea ta...
Ezylryb, or Lyze of Kiel, was an old whiskered screech owl, or Megascops trichopsis, and a legendary warrior, scholar, poet, and ryb at the Great Ga'Hoole Tree
 

corli

member
Scor reacție
38
[video=youtube;wbX4oyO3yY8]http://www.youtube.com/watch?v=wbX4oyO3yY8[/video]

Doar te rog sa nu dai stergere , chiar m-ar deranja sa faci asta :( .
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Apropo,spune-i Printesei ca ii aduc aminte ca am avut 6 ferme sprijin din Time..de la un amic pe care-l ajutasem la inceputul jocului,si i-am multumit .

Vad ca azi ti s-a pus pata pe mine, ba chiar te-au coplesit si amintirile. N-ai cerut personal, au facut-o altii pt tine. Erai atacata si te tot plangeai. Nu stiu cate ferme ai primit tu , dar stiu ca atunci v-am trimis in jur de 300. Habar n-am despre ce amic vorbesti, eu discut strict despre defful trimis sub supravegherea mea
 
Ultima editare:

DeletedUser44650

Ai fost prost informata:)))
Nu l-am luat pentru a fi numarul 1 in rang, altele au fost motivele...
Stii ce ma amuza? Ca ne tot scoti ochi noua pentru locul 1 cand defapt tu iei numa interne si mai duci si satele la maxim (nu ai apucat sa le duci pe toate banuiesc) pentru a fi pe 1! Deci? Rade ciob de oala sparta?
 

DeletedUser35811

Vad ca azi ti s-a pus pata pe mine, ba chiar te-au coplesit si amintirile. N-ai cerut personal, au facut-o altii pt tine. Erai atacata si te tot plangeai. Nu stiu cate ferme ai primit tu , dar stiu ca atunci v-am trimis in jur de 300. Habar n-am despre ce amic vorbesti, eu discut strict despre defful trimis sub supravegherea mea


Daca tu nu stii,eu stiu..am primit 6 ferme deff de la voi.
 

DeletedUser44036

[3/28/2014 1:07:27 AM] Calin Cristian: eu ti-am zis
[3/28/2014 1:07:32 AM] Calin Cristian: pot da si stergere linistit
[3/28/2014 1:07:39 AM] Calin Cristian: sau sa cedez contul
[3/28/2014 1:07:44 AM] Calin Cristian: sau eu sa nu fiu invitat in trib
[3/28/2014 1:08:27 AM] Calin Cristian: daca prin asta ei o sa fie "in siguranta" atunci fac orice
[3/28/2014 1:08:30 AM] Calin Cristian: dau si stergere

[3/28/2014 1:14:16 AM] Calin Cristian: ti-am spus, daca ai tai sunt in regula sa facem trib nou fara ca noi sa avem conducere e ok
[3/28/2014 1:14:21 AM] Calin Cristian: fara ca eu sa fiu in trib e ok
[3/28/2014 1:14:33 AM] Calin Cristian: ca eu sa dau stergere/cedez satele e ok

[video=youtube;hKdJnfePPZ0]https://www.youtube.com/watch?v=hKdJnfePPZ0[/video]
 

DeletedUser35811

Ai fost prost informata:)))
Nu l-am luat pentru a fi numarul 1 in rang, altele au fost motivele...
Stii ce ma amuza? Ca ne tot scoti ochi noua pentru locul 1 cand defapt tu iei numa interne si mai duci si satele la maxim (nu ai apucat sa le duci pe toate banuiesc) pentru a fi pe 1! Deci? Rade ciob de oala sparta?


Eu ma refeream la voi ca trib..nu ca jucator..
Imi fac satele cum vreau,am optiunea asta.

Se pare ca am trezit lumea din somn,va urez somnik pufos si vise ciufulite.

Am terminat cu externul,ca se pare ca lumea e ciufuta,nu poti discuta cu nimeni relaxat.

Bafta tuturor si spor la sate.
 

DeletedUser44650

Eu ma refeream la voi ca trib..nu ca jucator..
Imi fac satele cum vreau,am optiunea asta.

Se pare ca am trezit lumea din somn,va urez somnik pufos si vise ciufulite.

Am terminat cu externul,ca se pare ca lumea e ciufuta,nu poti discuta cu nimeni relaxat.

Bafta tuturor si spor la sate.


Lumea nu e ciufuta, lumea vine cu argumente solide incat sa te faca sa taci, nu cu aberatii ca tine.
Si inainte de a arata cu degetu uite-te la tine prima data.
 

DeletedUser43824

Mai si semnalizezi. Nu sunt colectionar de rapoarte, as fi avut ce sa arat, lasa-i pe altii sa se laude cu meritele pe joc si mai invata de la ai tai asa cum si eu mai am de invatat. Felicitari colegilor si 'fostilor colegi' pentru efortul depus.

nici eu nu sunt colectionar de rapoarte si nici nu sunt laudaros , nici nu as avea cu ce si de ce :) ,a fost o dovada la spusele aliatului tau cum ca , sunt deja in granita

p.s toti mai avem de invatat stai linistit :)


edit : in acel raport pe tine te-am laudat ca ai fost singurul din zona care s-a mobilizat , semn ca ceilalti stau la coada la inno sa primeasca pp urile pentru castigarea lumii :)

yanys86 în data de 02.04. la ora 11:26
cat o sa rezistati:))) deja suntem peste voi
quizz. în data de 02.04. la ora 11:24
la ce te referi ?
yanys86 în data de 02.04. la ora 11:23
:)) o sa vedem noi cn castiga:p
quizz. în data de 02.04. la ora 11:18
ii trimit da nu cand vrei tu :)

nu ti-a ajuns cat ti-am dat ?:)
yanys86 în data de 02.04. la ora 11:17
sa ii trimiti
quizz. în data de 02.04. la ora 11:10
tu ce ma sfatuiesti ?:)
yanys86 în data de 02.04. la ora 11:08
oare ce ai sa faci?:p
 

DeletedUser44048

nici eu nu sunt colectionar de rapoarte si nici nu sunt laudaros , nici nu as avea cu ce si de ce :) ,a fost o dovada la spusele aliatului tau cum ca , sunt deja in granita

p.s toti mai avem de invatat stai linistit :)


edit : in acel raport pe tine te-am laudat ca ai fost singurul din zona care s-a mobilizat , semn ca ceilalti stau la coada la inno sa primeasca pp urile pentru castigarea lumii :)

Acum 2-3 luni erai spaima pe extern... ca vai ca dreg ca nu stiu ce... erai tare in gura ia uitati unde va condus cel care ma dat pe apa sambetei....
 

DeletedUser43824

da copy paste unde am zis ca dreg sau ce zici tu :)



p.s vad ca spirit a parasit corabia :D
ce denota asta ? va e frica de statistici ?

diferenta clara de mentalitate :p...succese !


edit : demy iti inteleg rautatea , dar noi nu suntem suparati ca nu am inchis lumea ..era plictisitor pentru toti
cred ca se vede faptul ca nu suntem adeptii statisticilor , tinem toti jucatorii indiferent daca pierd cate 50-100 de sate pe zi gen diez , sau mai era unu in sud vest ... si asta datorita pozitionarii
conteaza sa ne distram ..si nu te distrezi in marea albastra crede-ma ca a fost ceva pana am iesit de acolo :))
 

DeletedUser44036

p.s vad ca spirit a parasit corabia :D
ce denota asta ? va e frica de statistici ?


spirit br s-a milogit de black prince sa fie reprimit. Cum asta nu se mai poate, i-a cerut sitter. Black prince a stat sitter aproximativ 10 zile la spirit br, timp in care el era in Nimic. Dupa 5-6 zile de sitter, colaie [sau unul din maretii lideri din Nimic]a observat ca e Black Prince sitter si ghici ce?
De frica sa nu piarda jucatorul l-a lasat in continuare in Nimic, cu sitter din Time. In ziua a 10 a primit invitatie in Time ca sa fie carne de tun si scut pentru cei care nu au primit inca sprijin din spate.

Spirit br a fost primul jucator din Nimic care a facut ceva util, a stat sa incaseze atacurile colegilor.:))
 
Sus