Nimic vs Restu` Hartii!

Black Prince

member
Scor reacție
11
pai si ai de gand sa faci ceva ?:)
literalmente , nu as fi fost in stare sa iti raspund daca nu as fi fost constient , deci nu prea are sens :)
pe persoana fizica , nu-ti pot promite ca se va trezi pentru tine :)

Unde nu e, nici Dumnezeu nu cere. Adevarul e ca titulatura de NIMICURI te reprezinta de minune
 

DeletedUser43824

Ca bine zici :) , ma gandesc la ce parte se refera titulatura ta de "black prince"

[video=youtube;LPF-CF23QKw]https://www.youtube.com/watch?v=LPF-CF23QKw[/video]
 

DeletedUser44036

Fara el nu era asa animat forumul zilele astea. Colaie doarme, Darkul e sub Colaie [de abia respira], iar barosanul69 nu mai e tare-n clont.
 

DeletedUser44130

Acum, draga quizz, hai sa iti explic matematic, teoretic, si cum mai vrei tu...

Cand vezi ca aproximativ 43.500 de sate se bat impotriva 18.000 de sate...e clar ca pierde, matematic.
Teoretic, poate avansa doar pe o granita la asa numar mic de sate, practic pierde dublu satelor cucerite pe celelalte 2 granite.

Colegial, iti explic si faptul ca tu ai vreo 400 de sate, si colegii tai nu misca un deget, deci practic esti praf, talentul nu te recomanda, si tupeul pe care il ai il ai degeaba.

Teoretic, exista 2 mari categorii de oameni: 1. Cei care recunosc ca sunt invinsi. 2. Cei care cauta baliverne ca sa arate ca au pierdut datorita nu stiu ce factori inexistenti, adica oameni redusi. Din pacate la prima nu te pot incadra, sau mai bine zis, tu nu te incadrezi. Deci din nou, teoretic ti-am dovedit ca esti...asa cum zic colegii.

Practic, voi singur v-ati bagat in rahat, datorita miscarilor pe harta si diplomatiei, deci practic, toti sunteti niste NIMICURI!

Te-am pupat, bafta.
 

DeletedUser45644

Acum, draga quizz, hai sa iti explic matematic, teoretic, si cum mai vrei tu...

Practic, voi singur v-ati bagat in rahat, datorita miscarilor pe harta si diplomatiei, deci practic, toti sunteti niste NIMICURI!

Practic, decat sa jucam cu oameni ce nu au cuvant am preferat sa pierdem.
Te pupam si noi, bafta.

P.S. Sa stii ca nu am pierdut nimic:), ba din contra.. suntem mai castigati decat ai crede.
 

DeletedUser38518

Nu ma, si-au castigat viata inapoi... stii cat timp liber au acum?! hehe, atat de mult incat n-au ce face cu el.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Inteleg ca vine 1 mai si vreti sa plecati in vacanta, dar incetati cu atacurile la persoana si jignirile.
Va recomand o lectura a regulamentului (din nou) si o revenire la subiectul acestui topic.
 
Ultima editare:

DeletedUser45559

quizz a sters mihaela partea in care mi-am spus parerea despre tine...iti mai zic o data?:)
 

DeletedUser45559

ma tu te faci sau chiar esti?acum serios?
la voi e neagra ma :rolleyes:

eu nu prea stim ce culoare are ca noi jucam TRIBURILE si pe conferinte vorbim despre atacuri si altele nu despre cum arata,daca alba,neagra sau gri,get it?:D
mai baga niste ferme pe satul ala,15 nu sunt suficiente si vezi ca inca am satele in k34 :cool:
 

DeletedUser43824

Ce rau imi pare ca sunt limitat de bunul simt , si de regulament ca din 2 vorbe nu ti mai scoteai fata in lume . Tu incerci sa mi umplii paharul , dar nu ai nici tinta , nici cu ce (asta daca urma sa spui ca ai sa faci si ai sa dregi) gloante oarbe :rolleyes: , comprendre ?

si ce vrei sa ti le marchez asa cum o face patrupedul meu de la tara ? sa fi sanatos :)
chiar imi pare rau de tine , imi placea cum ma tineai de vorba pe joc , probabil pe extern vrei sa pari un Spermen , sau Supermen ca nu mai stiu cum era :rolleyes:
 

DeletedUser38518

am scapat de data asta :cool:

in sfarsit am scapat de quizz, urmeaza un moment de reculegere...
 
Sus