Nimic vs Restu` Hartii!

DeletedUser44712

Nu mai abera atata, tu te auzi ce minciuni spui?:))
De aia ai parasit ca m-am luat eu de tine ca ai venit dupa 2 luni de pauza si ne ziceai noua ce si cum sa facem in "fuziunea" cu nimic:))) si ai mers la Dana si ai zis ca "Cum mi-am permis eu sa tip la tine" ca ce stiu eu de istoria H.V:))
Mai ai si alte aberatii?


Edit: Mergi si cauta discutiile cu Dana din data de 10 Ianuarie..."BARBATULE"!!!
Edit2:A si i-ai spus Danei ca nu te deranja daca tipam la tine in privat, dar nu sa tip de fata cu altii! :-q
Edit3: Sa fii DOMN e o-intamplare, sa fii OM...e lucru mare;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29130

si acum ceva tare :)))

teodor popa în data de 09.05. la ora 21:27
ma invitasera cei din time da mau dat afara ca sa faca loc altora mai mari
Capric0rn în data de 09.05. la ora 21:13
cand ai iesit la ce te gandeai ?
teodor popa în data de 09.05. la ora 21:02
as dori sa intruin trib la voi
hv pana la moarte cu toate ca nu mai vem drum lung aici

l-au dat afara ca sa intre aia cu conturile umflate de interne mwuahahahahaha . ce calitate dom-le in jocul asta ::)
 

Magie Noire

member
Scor reacție
3
Probabil ca nu stiu :)

In schimb, tu nu esti in stare o zi intreaga sa iei niste sate goale; nu ma obliga sa pun rapoarte aici ;)
 

DeletedUser45388


Lasa ca ai fost tu mare jucatoare cand ai dat stergere si ai rugat pe toata lumea sa nu iti ia din sate pana te barbarizezi ... ati fugit tot STYXU la primu organizat pe voi si toata granita sitter la wise ca voi nu erati capabili sa faceti niste splituri si acuma ai venit pe un cont in HV unde ai facut 1 split si gata esti mare si tare .... Dar cum imi place sa va spun tuturor , FINALUL CONTEAZA , vreau sa vad peste 1-2 luni ca mai imi apari cu rapoarte de genu


Probabil ca nu stiu :)

In schimb, tu nu esti in stare o zi intreaga sa iei niste sate goale; nu ma obliga sa pun rapoarte aici ;)

Sate goale sunt cele fara nici 1 lance , in ziua de azi orice jucator daca are 100 cav grea stie sa faca split pentru 4-5 sate asa ca nu o arde aiurea ca oricum o sa dispari la fel ca prima oara

Spor la joc si cum zicea si Corli , ne vedem pe alte lumi



http://ro34.triburile.ro/public_report/45e1cba231d595141fd196bd51a4ee78
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44079

Hopa :| ce slate goale. Iti mai dau rapoarte.

As putea sa le pun chiar pe toate sa se vada ca nu ai facut un split:D daca tot te umfli in pene. Si app eu ieri nam stat mai mult de 2 ore online pana la ora 23:) abia atunci am stat si eu la laptop. Intre timp te batean de pe telefon.
 

DeletedUser29130

da' ce spor ai la sate moca de la lyze , ba deja deodata ai devenit si super activ , stai si noaptea, numa de la dusmani nu ti-a placut sa iei , ai frecat menta luni intregi in granita
 

DeletedUser45303

Cine stie unde este prea finutta cristina?... Ca pe mine ma ignora, nu vrea sa-mi raspunda.
 

DeletedUser44048

Poate ne strangem pe 40 toti.... georgeta 206cc si ceilalti care au fost nedreptatiti....
 

DeletedUser45664

ma demyplay01 cine satan esti?:))))
cu ce pnm a fost nedreptatita georgeta?206?ai dracu drepti ma...vedeti sa nu ma doar caracterul :))))))
 

corli

member
Scor reacție
38
=)) hai ca ma amuzi . si vorbesti prosti :)

1. l-am atacat doar le lyze cu care sti prea bine ca aveam ceva de mult
2. hai sa ne uitam un pic la satele care le-ai luat tu de la doliu (ex nimic )


Hmmmm... barbare si de la kerberos inactivul. Interesant . Foarte!

Spre deosebire de alti eu nu am ajuns sa ma injosesc sa ies pe extern cu comentarii jumatete neadevarate. Dar te inteleg , ai pierdut comanda HV-ului. Nu acuza pe nimeni , ti-am spus si eu acum cateva zile sau chiar o saptamana ca nu e bine ce iti zice 206 peugeot, dar vorba aia cu 206 peugeot ai jucat 2 luni.
Ai lasat-o la conducere , am plecat simplu. Nu te mai agita atat ca nu e asa mare scofala :)

Pupi din nou acolo unde trebuie, doar pentru a inchide o lume, doar tu nu joci decat daca ai sansa sa inchizi lumea, altfel nu stai sa iti pierzi timpul. Asa ai facut si cand aveam razboaie cu toata harta, iar dupa mutarea cu Oita (cand au fost recrutati de noi) ti-ai amintit si tu ca joci triburile si ai venit sa mai umflii cateva interne. Pana atunci nu mai exista vreo sansa , asa ca nu ti-ai mai batut capul. Sa iti aduc aminte ce ai facut la ultimul organizat al celor din Time , cand pur si simplu ti-ai batut joc de contul unui fost coleg ? De stiam, nici macar nu mai incercam sa te sun in ziua respectiva pentru a intra, macar nu ma faceam si eu de rusine cu jucatorii ce ii aveam in trib (nu toti).

Vorbesc prostii zici ? Deaia se plangea lumea, ca ai iesit pe granita, ca ai tot dat din gura si ca ai ramas doar cu atat ?! :rolleyes:

Doua luni ? :O . Am jucat chiar de la inceput, doar ca nu ai stiut tu.

Nu stiam ca si barbarele se pun la statistici, facand parte dintr-un trib dusman. Multumesc ca m-ai anuntat de asta, sa stiu pe viitor.

P.S: Nu stiu care din noi a castigat intr-adevar pe lumea asta.
 

DeletedUser45388

Pupi din nou acolo unde trebuie, doar pentru a inchide o lume, doar tu nu joci decat daca ai sansa sa inchizi lumea, altfel nu stai sa iti pierzi timpul. Asa ai facut si cand aveam razboaie cu toata harta, iar dupa mutarea cu Oita (cand au fost recrutati de noi) ti-ai amintit si tu ca joci triburile si ai venit sa mai umflii cateva interne. Pana atunci nu mai exista vreo sansa , asa ca nu ti-ai mai batut capul. Sa iti aduc aminte ce ai facut la ultimul organizat al celor din Time , cand pur si simplu ti-ai batut joc de contul unui fost coleg ? De stiam, nici macar nu mai incercam sa te sun in ziua respectiva pentru a intra, macar nu ma faceam si eu de rusine cu jucatorii ce ii aveam in trib (nu toti).

Vorbesc prostii zici ? Deaia se plangea lumea, ca ai iesit pe granita, ca ai tot dat din gura si ca ai ramas doar cu atat ?! :rolleyes:

Doua luni ? :O . Am jucat chiar de la inceput, doar ca nu ai stiut tu.

Nu stiam ca si barbarele se pun la statistici, facand parte dintr-un trib dusman. Multumesc ca m-ai anuntat de asta, sa stiu pe viitor.

P.S: Nu stiu care din noi a castigat intr-adevar pe lumea asta.

Sa imi zici si mie cate sittere v-am tinut cand au fost atacate si a fost ceva in neregula si saptamanile alea in care nu aveam timp de contu wise ca eram pe zeci de conturi in toate granitele ... dar acuma apar ca ciupercile dupa ploaie jucatori gen 206 (care a dat stergere) capricorn (care imi zice ca sunt la coada cu sate luate de la dusmani cand el nu a stat sitter niciodata la nimeni si si-a vazut linistit de jocu lui) ... vedeti acolo de jocu vostru ca nu am timp de dat explicatii unor oameni care vad ca au fost si vor ramane o pierdere de vreme a acestui joc incepand de la marele nosugar care la fel a lasat tribu cand a dat de greu si acuma vine sa zica tare si raspicat ca el inseamna HV ca el a facut .. el a facut ce ? nici macar nu a intemeiat el tribu ca a fost eucristian cel care a infiintat tribu si dupa a primit dreptu de intemietor , iar pe restu lumilor a fost si a ramas doar in istoricul lor fiind inobilat intre timp si la fel triburile conduse de e au ajuns ca cetatea de la Dezna , adica o ruina cu 3 pereti de piatra

Ne vedem pe alte lumi , sper sa fiti in formula completa ca sa nu intru degeaba pentru 2-3
 

Magie Noire

member
Scor reacție
3
... ati fugit tot STYXU la primu organizat pe voi si toata granita sitter la wise ca voi nu erati capabili sa faceti niste splituri si acuma ai venit pe un cont in HV unde ai facut 1 split si gata esti mare si tare .... Dar cum imi place sa va spun tuturor , FINALUL CONTEAZA , vreau sa vad peste 1-2 luni ca mai imi apari cu rapoarte de genu




Sate goale sunt cele fara nici 1 lance , in ziua de azi orice jucator daca are 100 cav grea stie sa faca split pentru 4-5 sate asa ca nu o arde aiurea ca oricum o sa dispari la fel ca prima oara

Se pare ca nu stii multe despre fostul Styx! Oamenii au ales sa stearga conturile din cauza problemelor INTERNE (repet: INTERNE !), nu din alte considerente.
Decizia de a sterge contul s-a datorat acestor probleme (si pe L26 la fel am procedat si eram in top 3). Cat am jucat, nu am pierdut sate la dusmani si nici la organizate (se pot vedea statisticile).

Faptul ca am acceptat sa revin pe 34 si sa-l ajut pe Silviu nu cred ca reprezinta o crima. Efectiv, raman stupefiata la cate acuzatii, total gratuite si aberatii vad pe-aici :|

Din tot acest episod, Time-ul nu a castigat NIMIC, atat pot spune. Doar niste personaje care au ales sa arunce cu noroi si acum sa-l atace pe cel care s-a straduit sa-i aduca pana in punctul asta. Pe de-o parte, este mai bine ca s-a intamplat ACUM. Pe viitor, vom sti de cine sa ne ferim, pe cine sa evitam si cu cine sa facem o echipa pe alte servere.

Cei care au ales FUGA, isi vor da seama mai tarziu unde s-au dus. Atunci cand se va "imparti cascavalul" si cand doar 60 vor termina lumea.

Dar, e greu sa gandesti cateva "mutari" inainte ;)
 

corli

member
Scor reacție
38
Mai ursache, daca vedeai si intelegeai comentariile, era vorba strict de Ionut. Eu am si specificat faptul ca de cand n-ai mai fost intrat tu, el a facut fix 0 pentru ca atata poate si atata stie. Sau nu iti mai aduci aminte cand te plangeai pana si tu de asta ? :rolleyes:
 

DeletedUser44712

Ioi cine isi facut aparitia, ursu pacalit de vulpe:))
Ma ursule ai ramas la fel de .... naiv ca si pana acuma, tu chiar nu vezi ca toata lumea se foloseste de tine si apoi iti da cu picioru in fund?:))
Chiar asa orb sa fii? Fiecare te pune pe ce cont vrea si face din tine ce vrea, esti mai ceva ca o marioneta (MARIONÉTĂ, marionete, s. f. Păpușă sau figurină acționată de o persoană (cu ajutorul unor sfori) spre a interpreta diferite roluri în teatrul de păpuși; fantoșă. ♦ Fig. Persoană care execută orbește ceea ce i se cere. ◊ (Adjectival) Guvernul-marionetă. [Pr.: -ri-o-] – Din fr. marionette. ), off nu te inveti minte niciodata...
Acum iti e prieten Wise nu? Ai uitat cand te plangeai si il injurai pe la spate ca nu ti-a lasat puncte premium, ca nu intra, ca numa tu stai la organizate, ca el nu stie sa joace...etc.
 

DeletedUser45388

Ca ii sa sa se duca in ... sau deastea nu inseamna ca il injur pe la spate ca asa vorbesc cu toata lumea ii bag si ii scot la fel de rapid , de folosit se pare ca sa folosit strict HV ca dupa sa imi zica ca nu am facut nimic ca sunt la coada statisticilor , etc :)) dar vine personaje gen 206 de comenteaza ca x a facut **** ce ... stii macar cine a facut tiket sa ii tina contu la silviu cand era in spital ? sti cine a vorbit sa revina in HV cand erau toti prin nimic ? sti o laie sti sa distrugi conturi si tribu pe unde joci , hai spor la aparat sate .. vad ca te pricepi


Apărător: LyzeOfKiel
Ţel(direcţie): 64:07:84 (474|608) K64

Număr: 0 3 8758 0 89 4451 0 0 400 35 0 0 0
Pierderi: 0 3 8758 0 89 4451 0 0 400 35 0 0 0

Steag: +6% putere de apărare


Mai ursache, daca vedeai si intelegeai comentariile, era vorba strict de Ionut. Eu am si specificat faptul ca de cand n-ai mai fost intrat tu, el a facut fix 0 pentru ca atata poate si atata stie. Sau nu iti mai aduci aminte cand te plangeai pana si tu de asta ? :rolleyes:

Daca ii sa il critice cineva de cum joaca si cum face o fac doar eu ca eu joc cu el pe cont nu voi , la fel si el despre mine si cu pp-uri era cand am bagat doar eu , acum in ultimele 2-3 luni de cand a revenit a bagat doar el , asta ca sa lamuresc si problema pp-urilor

Faptul ca am acceptat sa revin pe 34 si sa-l ajut pe Silviu nu cred ca reprezinta o crima. Efectiv, raman stupefiata la cate acuzatii, total gratuite si aberatii vad pe-aici :|


1 - Pana sa apari tu totul a mers perfect (nu certuri , nu jignri , nu conferinte cu dusmanu separare , etc) se stie clar ca si noi faceam voce cu NIMIC la caterinca si doar au fost inregistrati dar stia toata lumea , acuma insa ai venit tu si pac ti-a venit doru de fostii colegi si ai facut separat pe la spate sa nu afle nimeni dar tot sa aflat ...

2 - Cand HV avea nevoie de voi unde ai fost ? ai dat stergere , colegii tai au zis ca merg in NIMIC si ca erau pe val atunci

3 - Cand sa rupt TIME si ai tai colegi si tu se putea sa vorbesti sa iasa din NIMIC ca sa isi plateasca datoria fata de HV ca doar erau datori .. nu ai facut nimic , nici tu nici colegii tai magnifici ...


4 - Acuma cand era finalul lumii te-ai gandit sa il ajuti pe silviu cand NIMIC deja era la pamant si inca este


Asa ca sunt sau nu gratuite se invart in jurul tau toate pentru ca ii o coincidenta prea mare totul bine si frumos pana apare 206 si atunci incepe calvaru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44712

Adu chat si daca e asa nu mai ies pe extern. daca nu vezi ca a zis capricornu o gluma mai sus , continuarea e pt tine


Domnule Ionut, ai aberat destul si ai zis destule prostii pe extern, a vazut lumea cine esti si cat poti minti, acum a venit momentul sa te tii de cuvant si sa nu mai iesi pe extern(sau cum a zis Capricorn, nu mai scriu eu ca nu vreau ban). Si sa inveti ceva, EU, da EU, NICIODATA NU O SA IES PE EXTERN SA MA LEG DE CINEVA DACA NU AM DOVEZI, NU SUNT GENUL.

Pai sa incepem cu inceputul nu?

Prima data ai fost si te-ai plans la domnul Vasile(Titanhell) ca apoi sa vina asta la mine si sa zica:
[21:51:20] TitanHell: bogdane hai sa cedam noi de la noi pt ca suntem in conducere...trimite-i pt mine si pt silviu un mesaj lui ionut si cere-ti scuze...e pacat sa stricam ceea ce am construit in atata timp...lasa de la tine si impacati-va ;)
[21:51:54] Bogdan [LyzeOfKiel]: Nu-mi cer scuze,daca el nu accepta adevarul nu am ce sa-i fac
[21:52:16] TitanHell: ma lasa de la tine
[21:52:18] TitanHell: ce te iei?
[21:52:31] TitanHell: nu poti sa taci din gura si tu?
[21:52:36] TitanHell: lasa-o asa
[21:53:27] TitanHell: e pacat sa ajungem la conturi sterse si etc..
[21:59:03] Bogdan [LyzeOfKiel]: Vasile eu nu-mi cer scz pentru ca am zis un adevar,v-am zis nu va convine?Luati-mi drepturile si gata
[21:59:27] TitanHell: nu vreau sa ajung la drepturi
[21:59:33] TitanHell: vreau sa-ti ceri scuze
[21:59:40] TitanHell: nu schimba subiectul
[21:59:45] Bogdan [LyzeOfKiel]: Nu-mi cer scz nu insista
[21:59:50] Bogdan [LyzeOfKiel]: Am zis ca nu,nu ramane
[22:00:09] TitanHell: chiar iti place sa ma superi?



Apoi, tu marele "BARBAT" ce nu esti in stare sa recunosti ceva cand faci, ai mers la Dana si ai mai varsat si acolo cateva lacrimi de crocodil:
[12:08:54 AM] WiseAssKid .: Dana*
[12:09:26 AM] WiseAssKid .: Doar ca eu cand am plecat am plecat din conducere si eu nu cred ca am incercat sa ma impun in fata cuiva doar ca am drepturi
[12:09:31 AM] Dana: pai zi ce te deranjeaza la cei din conducere si cu cine ai treaba, cine te-a suparat?
[12:09:39 AM] Dana: exact
[12:09:45 AM] Dana: nu ai facut asta niciodata
[12:10:20 AM] WiseAssKid .: Asta mi sa intamplat azi
[12:10:32 AM] Dana: iar in fata mea nu conteaza cine a fost in conducere , mereu am respectat-o dar am si zis mereu ce ma derenjeaza
[12:10:50 AM] WiseAssKid .: Si eu daca nu ma implic sa ajung in organizare sa discut cu conducerea sau jucatorii altor triburi iti spun sincer pt mn nu mai e triburile
[12:10:53 AM] Dana: pai spune-mi ca-i dau in cap daca nu are dreptate!!!!!
[12:11:20 AM] Dana: cine te-a suparat? si care a fost motivul?
[12:11:22 AM] WiseAssKid .: Nu conteaza cine faza e ca nu se face asa
[12:11:38 AM] Dana: ma omori cu zileee
[12:11:49 AM] WiseAssKid .: Ca protest o sa joc cu satele in fundul gol
[12:12:02 AM] Dana: ionut, nu fii nebun :(
[12:12:04 AM] WiseAssKid .: Ce motiv?
[12:12:11 AM] WiseAssKid .: :)))
[12:12:24 AM] WiseAssKid .: Ori sunt jucator ori nu mai sunt
[12:12:26 AM] WiseAssKid .: :)))
[12:13:42 AM] WiseAssKid .: Motivul e simplu am revenit pe cont pt k sibcer mierea dor de hv . Si cred ca unori lea fost frica ca vin sa le iau locul in conducere
[12:14:19 AM] Dana: cui????????????????
[12:15:07 AM] WiseAssKid .: :))) aluia care la crescut catalin
[12:15:28 AM] Dana: (facepalm)
[12:15:31 AM] Dana: bogdan?
[12:15:59 AM] WiseAssKid .: (y)
[12:16:31 AM] Dana: te rog frumos spune-mi ce a zis?
[12:16:44 AM] WiseAssKid .: Eh :D
[12:16:48 AM] WiseAssKid .: Stai mai lin
[12:16:55 AM] Dana: nu o sa stau
[12:16:56 AM] WiseAssKid .: Uite ce puncte putine ai :O
[12:17:00 AM] WiseAssKid .: 1.8m
[12:17:02 AM] Dana: pai si?
[12:17:07 AM] Dana: nu am jucat pt puncte VEAC:)
[12:17:13 AM] WiseAssKid .: Cu 1.5m de la mn faci si tu acolo frumos 3.3m
[12:17:17 AM] Dana: fac sprijin continuu pt trib
[12:17:26 AM] Dana: mai tu esti beat?
[12:17:29 AM] Dana: nu vreau sateeee
[12:17:39 AM] Dana: te vreau aici pe joc:p
[12:17:42 AM] WiseAssKid .: Nu abia am venit din oras
[12:17:44 AM] Dana: asa ca...lasa prostiile
[12:17:45 AM] WiseAssKid .: Cu masina
[12:17:47 AM] WiseAssKid .: Deci nu
[12:18:03 AM] WiseAssKid .: Eu nu mai joc decat ca puppet master
[12:18:10 AM] WiseAssKid .: Sa mai trag niste sfori
[12:18:11 AM] WiseAssKid .: :p
[12:18:17 AM] Dana: (facepalm)
[12:18:24 AM] Dana: asa incapatanat esti mereu?
[12:18:43 AM] WiseAssKid .: Decat cand ma calca cineva pe coada
[12:18:48 AM] Dana: ionut
[12:19:09 AM] Dana: daca zici ca tii la HV si mai ales la jucatorii vechi, te rog joaca mai departe asa cum stiu ca o faceai inainte
[12:19:21 AM] Dana: macar pt mine si pt cei dragi tie :)
[12:19:49 AM] Dana: iar cu bogdan....o sa discut maine cu

Si ai aberat la faza cu "[12:15:07 AM] WiseAssKid .: :))) aluia care la crescut catalin", mai intra odata pe twstats si vezi cine a fost umflat de interne. Si la primul organizat al celor din RUN marelui jucator i-au fost luate "o galagie" de sate gasind ca scuza faptul ca are facultate, ca si-a dat si el seama defapt ca are "real life".

Tu marele jucator dupa ai mers la restul conducerii si ai cerut sa fiu bagat la interne, sa mi se ia drepturile, copilarii de genul....

Sper ca acuma sa nu vii cu texte gen "Un chat d-asta puteam sa fac si eu si sa zic ca e o conversatie dintre X si Y"

Macar acum tine-te de cuvant, fii barbat...si ca sa nu zici ca-s baiat rau te las sa mai minti odata, ai dreptul asta.
gsbdsnd.jpg
 

DeletedUser44130

Sunt de acord cu fainosu...mi-a parut rau cand mi-a zis corli ca da stergere daca nu mai joaca 206cc, mai mult din motivul asta l-am sustinut in acea conferinta, cu toate ca i-am spus ca nu sunt de acord
 

DeletedUser44079

Ia uimeste-ma amicile lyze unde plangeam eu?

Am zis ca dau contu' . Am zis ca-l dau de zeci de ori. Asta fac cand ma enervez. :)) numai ursu a intrerupt vreo doua cereri de sterger cont. asta nu inseamna proetenas ca plang. Si chatul ala exista doar ca ma tot stresa dana nu e ca si cum m-as fi dus eu la ea.
Lasa-ma sa ajung acasa sa verific si cat de adevarat e chati :) stai sa mai plang putin intre timp.

App o chestie sa sti o chestie , daca te aprinzi pe skype sau pe extern nu te face din baietel barbat :*
 
Sus