Roma VS Gentle+ RS

Scor reacție
0
Daca joci undercover sau daca chiar nu joci, mergi te rog acolo unde joci si scrie :)
Lasa man ca am pus si eu o intrebare, pt binele comunitatii, e bine daca stim toti ce realizari sunt necesare pentru a te numii jucator "adevarat", cu valoare si lant de aur (sau haur?) bineinteles.
daca nu avea treaba nu mai latrai pe aici
Agresiv esti nene, calm ca nu se latra aici, esti pe forum nu in fata focului :))
 

DeletedUser48502

Lasa man ca am pus si eu o intrebare, pt binele comunitatii, e bine daca stim toti ce realizari sunt necesare pentru a te numii jucator "adevarat", cu valoare si lant de aur (sau haur?) bineinteles.

Agresiv esti nene, calm ca nu se latra aici, esti pe forum nu in fata focului :))

Deja o dai in patetic.
 

DeletedUser48502

Voi incercati sa va aparati intre voi pentru postarile banale pe care le faceti...Jucati pe harta daca jucati daca nu scutiti-ne de propaganda asta ieftina pe care o faceti, lasati-ne pe noi asa noobi,backstaberi cum ziceti voi ca suntem si vedeti-va de lungul nasului.. Sa nu va aduc aminte de lumea 42 si de faptul cum a reusit Magda sa se afiseze pe locul 1 in clasament, de felul cum s-a manipulat conducerea SH sa se de-a backstab la Ralf10.. stii vorba aia * nu imbraca un costum de oaie ca stie toata lumea de lupul viclean de sub el"
 

DeletedUser30525

cred ca voi de mine :)) cand scriu ceva intrati toti ca oitele :)) cred ca eu v-am dat cel mai bine,deasta ma iubiti asa de mult

Intram toti pentru ca suntem o echipa
Fii linistit ca nu moare nimeni de la noi de iubirea pentru tine
Cat despre restul e doar istorie
 

DeletedUser42954

Intram toti pentru ca suntem o echipa
Fii linistit ca nu moare nimeni de la noi de iubirea pentru tine
Cat despre restul e doar istorie
Apreciez perseverenta celor din Green, poate au dreptate sau nu ,daca se cred neindreptatiti mi se pare normal ce fac(chiar daca au dreptate sau nu),o zic asta fara sa ii cunosc.Gentle au si ei o echipa (ma refer la gentle de pe 53) si nu numai ,cred ca o mare parte din jucatori de acolo ii regasim si aici.
Dar am o intrebare pur teoretica,exista sanse ca jucatori din gentle(care au fost in mod special pe 53) sa joace in green pe o alta lume?(in cazul in care gentle nu joaca acolo)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

Apreciez perseverenta celor din Green, poate au dreptate sau nu ,daca se cred neindreptatiti mi se pare normal ce fac(chiar daca au dreptate sau nu),o zic asta fara sa ii cunosc.Gentle au si ei o echipa (ma refer la gentle de pe 53) si nu numai ,cred ca o mare parte din jucatori de acolo ii regasim si aici.
Dar am o intrebare pur teoretica,exista sanse ca jucatori din gentle(care au fost in mod special pe 53) sa joace in green pe o alta lume?(in cazul in care gentle nu joaca acolo)

Probabil ca unii da si unii nu
Cei cu nu se stiu
:D
 

DeletedUser42954

:)ok,la noi e mai simplu,chiar daca dispare Roma(sa nu mai intra ca trib) unde le vom prinde jucatori ii vom innobila(ma refer strict la echipa de baza)nu ce recruteaza de pe harta sau ajung prin conjuctura sa joace cu ei
Iar daca intra ca trib,indiferent ca jucam sau nu, cine va avea nevoie sa fim copleyeri sau sa intram sa ii ajutam impotriva Romei,poate sa apeleze la noi tot timpul
Singura curiozitate pe care o am pe harta pe lumea aceasta e sa vad,daca cei care au fost innobilati cu japca de roma,cei care li sau spart conturile .... vor fi dusi cu "zaharelu" de Enix
In rest tot ce conteaza e ca joaca sa fie frumoasa.
 
Ultima editare de un moderator:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Dar am o intrebare pur teoretica,exista sanse ca jucatori din gentle(care au fost in mod special pe 53) sa joace in green pe o alta lume?(in cazul in care gentle nu joaca acolo)

Raspunsul este pe lumea 60, unde nu a fost acceptat nimeni in green dupa ce s-a desfiintat gentle (ma refer la jucatorii de pe lumea 53), desi foarte multi doreau sa continue alaturi de noi (dar pana la urma si-au dat inceput nou sa joace tot contra noastra).
Cum a spus si krius, cei care au un "nu" categoric se cunosc
 

DeletedUser42954

Raspunsul este pe lumea 60, unde nu a fost acceptat nimeni in green dupa ce s-a desfiintat gentle (ma refer la jucatorii de pe lumea 53), desi foarte multi doreau sa continue alaturi de noi (dar pana la urma si-au dat inceput nou sa joace tot contra noastra).
Cum a spus si krius, cei care au un "nu" categoric se cunosc
:) Multumesc de raspuns,inseamna ca mai gandesc si alti ca noi ,referitor la parteneri eterni de concurs
 

DeletedUser30525

:) Multumesc de raspuns,inseamna ca mai gandesc si alti ca noi ,referitor la parteneri eterni de concurs

Voi sunteti mai rai decat noi
:D
Noi am intrat pe 60 dupa ei pentru ca ne-au provocat.
Voi ii urmariti peste tot.
Nu neg insa ca nu mai exista nici macar 0.00001 sansa ca in viitor pe unde ne intalnim triburile green si gentle sa joace
impreuna sau macar sa aiba un pna zonal sau temporar.
E bine intr-un fel ca macar stim ce avem de facut chiar si atunci cand jucam la pp

:D
 

DeletedUser42954

Roma a devenit febletea noastra de cand au inceput sa cumpere conturi,sa sparga conturi...nu ne intereseaza altceva decat sa ii incurcam,mai e in top si Dt-ul dar din pacate nu mai joaca.
1solist ca Roma nu castiga lumea asta.
 

DeletedUser42559

Cota de 1.01 ca Roma ii vor sparge pe Gentle si cota de 1.1 ca Fame vor castiga lumea :oops:
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Roma a devenit febletea noastra de cand au inceput sa cumpere conturi,sa sparga conturi...nu ne intereseaza altceva decat sa ii incurcam,mai e in top si Dt-ul dar din pacate nu mai joaca.
1solist ca Roma nu castiga lumea asta.

Roma a devenit febletea ta de cand nu ti-a acceptat alianta pe 51 si din mandrie, te-ai lasat de joc pentru ca iti stiai sansele acolo. Si fata de L61, Roma e in formatie completa
 

DeletedUser42954

Roma a devenit febletea ta de cand nu ti-a acceptat alianta pe 51 si din mandrie, te-ai lasat de joc pentru ca iti stiai sansele acolo. Si fata de L61, Roma e in formatie completa
Cauta forumul lui 51 ,am zis ca dau afara woc si plec,cauta forumul lui 61 am zis ca bat roma si plec( cedez satele acolo),uitate pe forumul lui 64 am zis ca nu va castiga lumea Roma si resul nu ma intereseaza+ indiferent de lume ,vom ajuta pe toti care au nevoie de ajutorul nostru sa bata roma
Asa ca e simplu ,dar nu conteaza ce zic eu,un jucator poate incurca legiunile romane si sa influenteze o lume?!
Asa de culisele lui 51,woc ne-a zis de alianta la un moment dat si i-am refuzat
Iar pe 61 a cerut Enix un pna cu tenta de alianta ,iar legend la refuzat.
P.S-sa nu uiti conturile sparte de voi,conturile cumparate de voi ...iar in plus va credeti buni,asa ca e simplu,aveti peste tot parteneri de concurs
:)) Daca castiga de exemplu fame lumea,recunoasteti ca sunteti noobi?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus