Discutii libere SP19 !

Vndhl

member
Scor reacție
2
Ce au facut ma ?
Iar vorbeste gura fara voi ?
Va arunca unu o pastila si hop o haliti toti.

Asa e ,am uitat ,tu ai fost unu din principalii beneficiari a intamplarii din dimineata aia ...."nimeni " a intrat pe cont , a intrerupt sitterul , a trimis tot sprijinul inapoi din sate , atacul l-a trimis pe colegi , iar defensiva a fost trimisa ca atac pe un sat blindat de-al tau (ca nah trebuia sa faci si tu un pic de ODD ) . La nici 5 minute de la intreupere - TU (James Snow), Noobster si papaya lansati deja nobili pe satele colegului ... astea au fost faptele ,nu vorbe sau pastile aruncate in vant ..... stii foarte bine ca sunt colegi de-ai tai care daca ar avea coloana vertebrala , ar putea confirma acest lucru , nu ?
 

DeletedUser48577

Cred ca este suficient bișnițaru , daca vrei mai mult poti avea :)
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Asa e ,am uitat ,tu ai fost unu din principalii beneficiari a intamplarii din dimineata aia ...."nimeni " a intrat pe cont , a intrerupt sitterul , a trimis tot sprijinul inapoi din sate , atacul l-a trimis pe colegi , iar defensiva a fost trimisa ca atac pe un sat blindat de-al tau (ca nah trebuia sa faci si tu un pic de ODD ) . La nici 5 minute de la intreupere - TU (James Snow), Noobster si papaya lansati deja nobili pe satele colegului ... astea au fost faptele ,nu vorbe sau pastile aruncate in vant ..... stii foarte bine ca sunt colegi de-ai tai care daca ar avea coloana vertebrala , ar putea confirma acest lucru , nu ?

Bai baiatule. Ai o imaginatie fantastica. Chiar nu-mi vine sa cred ce scoti pe gurita aia. Sa va detalieze un admin cazul daca vreti sa va fie constiinta impacata si sa intelegeti ca 90% din ce etalati pe aici este un SF de Bollywood. Stai in banca ta ca oricum n-ai o treaba cu jocul. Am inteles ca va bateti in piept ca aveti atatia ani pe jocul asta, dar o evolutie fata de primii ani nu se arata deloc.
E speciala aici...discuta on topic daca esti in stare si tu si guralivii din tabara jderilor.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Deci cum ramane cu pepsi ? Cum ramane cu celelalte conturi blocate din tabara voastra ? Tocmai pe Lizu ma ? La ce ati ajuns sa va pretati doar ca sa aveti un sat in plus. Niste mizerii de nedescris. Si voi va bateti cu pumnul in piept ca sunteti basma curata de la A-Z. Cata ipocrizie :)))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Bai baiatule. Ai o imaginatie fantastica. Chiar nu-mi vine sa cred ce scoti pe gurita aia. Sa va detalieze un admin cazul daca vreti sa va fie constiinta impacata si sa intelegeti ca 90% din ce etalati pe aici este un SF de Bollywood. Stai in banca ta ca oricum n-ai o treaba cu jocul. Am inteles ca va bateti in piept ca aveti atatia ani pe jocul asta, dar o evolutie fata de primii ani nu se arata deloc.
E speciala aici...discuta on topic daca esti in stare si tu si guralivii din tabara jderilor.

Da ,e speciala ,dar vorbim de aceleasi persoane care erau si pe 70 si mai exact ce ati facut acolo si nu e nici un pic de imaginatie cele expuse de mine mai sus ,ti-am zis , daca unii colegi de-ai tai ar avea coloana vertebrala ,ar confirma cele spuse ... singura problema e ca tie iti place sa expui o informatie sau o intamplare asa cum iti convine tie , 1% adevar ,restul flori de mar ....
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
P.S. : Incep si eu s
Da ,e speciala ,dar vorbim de aceleasi persoane care erau si pe 70 si mai exact ce ati facut acolo si nu e nici un pic de imaginatie cele expuse de mine mai sus ,ti-am zis , daca unii colegi de-ai tai ar avea coloana vertebrala ,ar confirma cele spuse ... singura problema e ca tie iti place sa expui o informatie sau o intamplare asa cum iti convine tie , 1% adevar ,restul flori de mar ....

Ok.
Fugi la ******* in gradina lui cavaler :))
Eu nu expun nimic. Eu am reactii la ceea ce comentati voi. E cu totul altceva.

Deci cum ramane cu pepsi ? Cum ramane cu celelalte conturi blocate din tabara voastra ? Tocmai pe Lizu ma ? La ce ati ajuns sa va pretati doar ca sa aveti un sat in plus. Niste mizerii de nedescris. Si voi va bateti cu pumnul in piept ca sunteti basma curata de la A-Z. Cata ipocrizie :)))

Apara colegii aici. Explica ce s-a intamplat daca tot esti asa bine informat.

A inviat Nushulica, acest Pinocchio al triburilor!

Hai noroc ! Daca eram cum spune fiecare din tabara voastra de aici cu siguranta nu mai juca nimeni cu mine, nu ma mai chema nimeni sa joc cu ei sau pentru ei sau sa fiu prin conduceri.
Te rog...vezi cate zeci, sute sau mii de actiuni si mesaje mincinoase a intreprins lumea din echipa ta de-a lungul timpului si apoi sa compari cu mine. Vorbeste despre ei, ca sunt in curtea ta, nu de mine.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49325

Pune tu mana pe tastatura,telefon sau orice alta metoda de comunicare si intreaba-i pe ai tai din NIP ce au facut pe Ro70 cu un anumit cont , pe la 4 dimineata , dar acum ne facem ca nu vedem , pentru ca sunt ai tai ,nu ?

va goliti conturile de trupe si dati vina pe noi.. tipic voua

Pietricică, iar ai schimbat dealer-ul băiatu meu ? Las-o mai încet că te prăjești de tot.

hai fugi cumpara niste conturi poate poate

ba elite tu cu pietricica aveti acelasi dealer mai nou ?

nu-ti mai promova prajelile p-aici ca nu e nimeni interesat
 

DeletedUser48809

Specific românesc, vorba multă... fapte puține... Daca faceți o acuzație, veniți și cu dovezi si atunci nu se mai ajunge la vorba aceasta fara rost..
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Specific românesc, vorba multă... fapte puține... Daca faceți o acuzație, veniți și cu dovezi si atunci nu se mai ajunge la vorba aceasta fara rost..

Pai vezi cate conturi sunt blocate la voi. Ce dovezi mai vrei ?
Vezi si motivele...intreaba-ti colegii.
 

DeletedUser48809

Pai vezi cate conturi sunt blocate la voi. Ce dovezi mai vrei ?
Vezi si motivele...intreaba-ti colegii.
Mai analizează puțin cei care au fost blocați, sau cine sunt in spatele conturilor blocate.. Eu nu vad ceia ce zici tu..
 
Sus