KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Scor reacție
0
in aia 70% din harta? :))))

Oricum, ai demonstrat singur ce voiam sa demonstrez, habar n-ai ce inseamna diplomatie :)))

Lasa sa nu stiu eu ce este aia diplomatie :)

Cel putin micul meu tribulet cum il denumiti voi nu s a spart si nu m am trezit cu un razboi intern pe langa razboiul propriu zis :))

Gata Pompiliu, ajunge...Ati castigat, bravo ! Ne-am convins toti de tine :))

Cat despre tine , canta la alta masa
 

Centorag

member
Scor reacție
0
micul meu tribulet cum il denumiti voi
eu cred ca tu inghiti cam multe galusti scoate de persoane dubioase :))) Nu ar fi prima data cand aud prostii de genul :))) Jucatorii green nu au barfit sub nicio forma, nici pe forumul intern, nici pe alte conferinte, tribul NWO atata timp cat am fost aliati ;) Noi ne respectam aliatii, nu ca altii...

Lasa sa nu stiu eu ce este aia diplomatie :)

Pai nu stii, ai avut norocul sa poti face ce vrea din cauza conflictului pe care il are ursulet cu noi. Cum glory si green nu s-ar fi aliat niciodata, v-ati permis orice, oricat de josnic sau prost gandit ar fi fost :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
De ce tot manci rahat ? Ce conflicte am eu cu cine baiete ? Nu am vrut alianta cu voi pentru ca era lume de kkt daca se facea alianta aia, doar sticsie a vrut alianta si l-am lasat sa discute cu voi si daca rezolva alianta atunci aia e, dar a primit conditii care stiam ca se refuza si asa am continuat fara diplomatie plus ca green nu ii echipa de incredere sa faci aliante, la final daca era sa ramaneti cu nwo puneati niste conditii incat sa fie razboi.


Iar postarile pe aici cu numele meu in ele vad ca apar prea des fara sa fiti bagati in seama, nu ma intereseaza de voi ce faceti si pe unde luati bataie, deci bafta pe unde mai jucati si spor la vanatoare, sper sa va mai vad pe .ro ca sa nu fie amentintari pe burta goala din partea voastra, nu sunteti nici primii si nici ultimii care ameninta si ajung pe silent la final
 
Scor reacție
0
Sarbatori fericite
@AladinIBZ la tine e boala grea, ești cauza pierdută pentru mine.
Îți spun doar atât, ca datorită aroganțelor și acuzațiile de 2 bani o sa ma vezi jucând serios aici.
daca pierd, poate sa spuna watcher ca am 2 lumi pierdute unde joc serios.
Mai aduc aminte dicsiuleț.. Aprop am deja 2 0..dela 3 0 deja devine neprezentare..ajungi la fel de penibil ca un alt mare jucator al triburile.ro zis spartacus... El el tot 2 are pierdute vs noi:))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mai aduc aminte dicsiuleț.. Aprop am deja 2 0..dela 3 0 deja devine neprezentare..ajungi la fel de penibil ca un alt mare jucator al triburile.ro zis spartacus... El el tot 2 are pierdute vs noi:))
Daaa, fix de asta nu mai dorm eu noaptea.

Ce alte realizari sa aiba in papitoi ca tine, ca daca eram mai activ te intreceam la ODA si aici dupa ce am dat inceput nou =]]]

Tu esti un nimic pe jocul asta, afara de un tradator de ultima speta.

Poti sa ai si 10-0, ca doar prin manevre si tradari o sa fiti in stare, altfel intr-un razboi va fugaresc barbarele pe harta mai rau decat limba romana pe Aladin, esti fix pielea de pe calcai .

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48627

Daaa, fix de asta nu mai dorm eu noaptea.

Ce alte realizari sa aiba in papitoi ca tine, ca daca eram mai activ te intreceam la ODA si aici dupa ce am dat inceput nou =]]]

Tu esti un nimic pe jocul asta, afara de un tradator de ultima speta.

Poti sa ai si 10-0, ca doar prin manevre si tradari o sa fiti in stare, altfel intr-un razboi va fugaresc barbarele pe harta mai rau decat limba romana pe Aladin, esti fix pielea de pe calcai ( o mizerie de om si jucator ).
Trădări? Pe 61 nu a fost în stare sa rămână "pana la capăt în United" după ce rupea externul cu "cei mai corecți, cei mai drepți, cei mai uniți și cei mai buni" :))

Watcher, tot 0 pe harta??
 
Scor reacție
0
Daaa, fix de asta nu mai dorm eu noaptea.

Ce alte realizari sa aiba in papitoi ca tine, ca daca eram mai activ te intreceam la ODA si aici dupa ce am dat inceput nou =]]]

Tu esti un nimic pe jocul asta, afara de un tradator de ultima speta.

Poti sa ai si 10-0, ca doar prin manevre si tradari o sa fiti in stare, altfel intr-un razboi va fugaresc barbarele pe harta mai rau decat limba romana pe Aladin, esti fix pielea de pe calcai ( o mizerie de om si jucator ).
Tradari si etc.. Cand era 70% de harta vs Glory am ramas pe harta si jucam pana la ultimele sate..voi dupa 2 organizate ati dat stergere... Iar de acerstyle mai jos... Am tradat pe 61 si ce conteaza ca la final ati luat o pe coaja si tu si dicsi...macar tradarea mea a contat.. Dicsie a plecat si a ajuns sa ia barbare prin marginea hartii jucatoru lu peste:)))

Prin manevre sau nu, scopu e sa castigi nu sa ramai in arhive pe stats.. Adevarat dicsie are ceva lumi castigate dar se lauda ca joaca si deja il bat pe 2 lumi.. Cum am zis de la a treia in colo deveniti rutina
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Tradarea ta a contat? :]]]]=]]]]]]]]]]]]]]

N-a dat nimeni nici macar o flecma pe faptul ca tu ai tradat United si Roma, la fel cum nu dau nici eu pe tine.
Acolo alte tradari, de la cei care chiar se numesc jucatori au contat, nu mizerii ca tine.

Ca fapt divers, verifica tw stats pe 72 si vezi ca am mai multe sate neutre, nu barbare asa cum minti tu ca un milog, cucerite DUPA ce am dat inceput nou, decat ai tu luate de la inceput de lume, care ai doar interne si ce ai luat de la green pe timp de stergere :]]]]

Jucatoru lu' peste.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Al naibii scuzele astea cum apar mereu cand se pierde, cand facea green manevre era ok si toti erai in extaz aici, cand au pierdut gata au fost manevre si din cauza asta au pierdut (vezi ca centoragu a scris undeva mai sus ca din alte cauze au dat fail ca trib, deja va contraziceti unii pe altii) oricum a fost lume slaba si cu asa adversari slabi imi este rusine sa am la profil o lume castigata contra niste jucatori care dupa 2 organizate au intrat in stergere ... bravo si lui sticsie pentru jocul prestat aici, 40k in glory, 30k in green, pe extern nr 1... nu stiu cum mereu astia va gastiti sa vorbiti de altii cum sunt pe joc, ati fost cel mai slab adversar avut in ultimii 3-4 ani, pana si spartacus cu SCL-ul lor au rezistat mai mult de 2 organizate... vai si amar, dupa atatea aere si arogante, ati ajuns iar pe stergere.. nu va mai satura domnu de barbare (cu ele ati crescut, cu ele ati incheiat)


GAME OVER n00bilor
 
Scor reacție
0
Tradarea ta a contat? :]]]]=]]]]]]]]]]]]]]

N-a dat nimeni nici macar o flecma pe faptul ca tu ai tradat United si Roma, la fel cum nu dau nici eu pe tine.
Acolo alte tradari, de la cei care chiar se numesc jucatori au contat, nu mizerii ca tine.

Ca fapt divers, verifica tw stats pe 72 si vezi ca am mai multe sate neutre, nu barbare asa cum minti tu ca un milog, cucerite DUPA ce am dat inceput nou, decat ai tu luate de la inceput de lume, care ai doar interne si ce ai luat de la green pe timp de stergere :]]]]

Jucatoru lu' peste.

Stixie tata.. Eu am f multe chestii de facut in plan personal, dar chiar si asa am acordat cat timp s a putut jocului si daca as fi pierdut nu as fi dat vina pe asta.. Totusicu interne cu ce am luat nu v ati gasit unu breaz sa mi luati macar un sat.. Decat ce am luat eu si recuoerate.. Si as fi mers cu echipa asta pana la final, ale si ursu stiu asta.. Nu mai aduce tu aminte cu 61 ca intr un comentariu plangi ca am tradat si in altu zici ca degeaba, nici tu nu mai stii ce sa zici la cat te invarti pe aici.. Adevaru e ca tu, ca multi altii, esti un jucator de carton care stie sa joace doar in triburi gen mnk cu 70% din harta dupa primele 2 saptamani de joc. Atunci cand esti pus in situatia de a fi in inferioritate esti un 0 care dispare... Tot ce conteaza oe lumea asta e ca glory a atacat si s a aparat timp de vreo 7 8 organizate, intrati aici prima oara sub numele asta, si s au aoarat nu vs 2 triburi no name ci vs green si nwo fara sa se destrame, iar green cu toate lumile din spate dupa 2 organizate jumate au dat stergere si cealalta jumatate e sub alt nume. Asa ca dicsie fara pomeni n o sa fi niciodata in stare sa inchizi o lume, iar de manevrele noastre stii aia cu calu moare de drum lung, iar dicsi de grija altuia?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Prin manevre sau nu, scopu e sa castigi nu sa ramai in arhive pe stats.. Adevarat dicsie are ceva lumi castigate dar se lauda ca joaca si deja il bat pe 2 lumi.. Cum am zis de la a treia in colo deveniti rutina
Just my 2 cents, asta e scoasa din putul gandirii. Cand o majoritate de jucatori si conducatori de triburi gandesc astfel, se intampla ce se intampla (aproape) pe fiecare lume, i.e. o calitate extrem de indoielnica a jocului. Tot din aceasta gandire rezulta si conturile support, si multi-conturile, si scripturile ilegale, si platformele, si tradarile, ca doar pana la urma scopul e sa castigi, nu conteaza cum...Ca remarca generala, realitatea e ca, chiar conteaza, daca vrei sa ai o "cariera", altfel esti un nimeni, un parazit vremelnic care inevitabil isi va gasi sfarsitul.
Iar asta mai arata ceva...ceva ce nu tine neaparat de joc, dar nu voi intra in detalii.

Watcher, gandirea asta NU e ok, oricum o dai. Renunta la ea, nu va fi bine.
 
Scor reacție
0
Just my 2 cents, asta e scoasa din putul gandirii. Cand o majoritate de jucatori si conducatori de triburi gandesc astfel, se intampla ce se intampla (aproape) pe fiecare lume, i.e. o calitate extrem de indoielnica a jocului. Tot din aceasta gandire rezulta si conturile support, si multi-conturile, si scripturile ilegale, si platformele, si tradarile, ca doar pana la urma scopul e sa castigi, nu conteaza cum...Ca remarca generala, realitatea e ca, chiar conteaza, daca vrei sa ai o "cariera", altfel esti un nimeni, un parazit vremelnic care inevitabil isi va gasi sfarsitul.
Iar asta mai arata ceva...ceva ce nu tine neaparat de joc, dar nu voi intra in detalii.

Watcher, gandirea asta NU e ok, oricum o dai. Renunta la ea, nu va fi bine.
Ti as raspunde da tu poti sa faci oamenii paraziti si nimeni.. Eu daca zic ceva ma iei cu ban.. Iar cu platformele si astea, pe lumile astea de i am batut pe mai sus mentionatii am jucat 99% de pe telefon si cu atacuri trimise tot de pe telefon la fiecare organizat.. Stiu ca au incercat multi din rasputeri sa ma baneze dar din pacate eu joc 1000% legal.. Aprind pc doar cand am atacuri iar domnii de mai sus n au fost in stare sa ma atace asa ca L72 e castigata in totalitate de pe telefon si cu 0 conturi suport..legat de manevre ne ati tot zapacit, de parca e vina Glory ca green n a fost in stare sa cladeasca o alianta puternica.. Daca nwo nu acceptau puteam noi sa facem orice, dar ceva era subred acolo..
 
Sus