Discutii libere L75

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
de atata roma, sa nu tii se urce la cap :)))))
roma sus roma jos, dute sa te duci cu tot cu roma aia ai tai,
eu joc doar cat este bataie si atmosfera, nu joc ca un parlit doar sa ma bat cu colegii pe punctaj,
nu te mai da leu ca te bag in cusca
 

sebone2

member
Scor reacție
0
Sa găsit cine sa comenteze, te angajez femeie de servici sa ai și tu bani de pp? Poate mai evoluezi și tu pe harta, la nivelul tău și barbarele sunt mai dezvoltate că și tine, nu îmi bat capul cu toate rebuturile :)
Ba nene , scrie dreacu corect ca ma ustura ochii cand citesc mizeriile astea , daca iti arat pp-urile iti da inno stergere la cont , iesi de pe extern si du te da te cu capu de toate gardurile pana inveti sa vorbesti limba romana , apropo , se fac cursuri online , mai bine dai acolo refresh sa prinzi lectia cu "cratima" , incultu societatii . Nu ai cap ca sa il poti bate , in primul rand , in al doilea rand rebut vei fi tu pe orice lume unde joaca Roma . Zi la verme sa te ajute la replici , ca marius te face mai de cacao decat te faci tu .
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ba nene , scrie dreacu corect ca ma ustura ochii cand citesc mizeriile astea , daca iti arat pp-urile iti da inno stergere la cont , iesi de pe extern si du te da te cu capu de toate gardurile pana inveti sa vorbesti limba romana , apropo , se fac cursuri online , mai bine dai acolo refresh sa prinzi lectia cu "cratima" , incultu societatii . Nu ai cap ca sa il poti bate , in primul rand , in al doilea rand rebut vei fi tu pe orice lume unde joaca Roma . Zi la verme sa te ajute la replici , ca marius te face mai de cacat decat te faci tu .
taci in pnm ca nu joci abecedarul aici, daca vrei sa dai talente dinastea ai gresit jocul , dute invartindute cu tot cu limba ta, atat sti si tu sa spui, in rest esti un m... :))) ai mai dat duma asta, altele nu ai, expiratule
de kkt o sa ma fac cand o sa ai mai multe puncte decat mine, pana atunci esti doar un nimeni
 

sebone2

member
Scor reacție
0
taci in pnm ca nu joci abecedarul aici, daca vrei sa dai talente dinastea ai gresit jocul , dute invartindute cu tot cu limba ta, atat sti si tu sa spui, in rest esti un m... :))) ai mai dat duma asta, altele nu ai, expiratule
de kkt o sa ma fac cand o sa ai mai multe puncte decat mine, pana atunci esti doar un nimeni
Nici macar pe ala nu esti in stare sa l joci , esti o scursura a acestui joc , dai stergere , nu la cont ca e pacat de puncte , la viata , mizerie , fa arogante pe joc , nu pe forum ca toti "bombardierii" .
P.S Vezi ca te strang colantii si e deja tarziu , maine ai programare la epilat :)
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Varule noob esti dacă chiar crezi ce scrii.

Sa nu uităm că:

Ati încheiat o alianță pe ascuns sa bateti Roma formată din : Squad, Shield, SN, Aliens , CD, Scitii. Aproape 3 continente vs 1.

În contextul în care ați avut o dominanta absolută nu ați reușit să mentineti stabilitatea alianței si :

- CD-ul a pierdut zeci de sate la fiecare organizat, jucătorii activi au venit în Roma. CD-ul este desființat
-Scitii+Squad+shield dau pe Roma, ați luat 5-6 sate în 2 organizate
- Roma da pe Aliens, fara deff ramas fug în Scitii, Aliens se destramă
- Squad da organizate la demolări pe Roma, pagube minime.
-Shield da backstabb la Scitii si sunt recrutați de Squad
- Haita da constant pe SN, care sunt recrutati de Squad. SN se destramă
- Roma da pe Scitii, înnobilează zeci de sate.
Jucătorii care au demnitate iti fac trib separat, Scitii se destramă.

Concluzie : Squad recrutează 3 triburi Shield si SN
Roma recrutează 20 jucători din CD

Ati recrutat mult mai mult voi.
Cat despre jucat pe harta printul de mai jos spune tot
 

Atașamente

  • 20200602_020449.png
    20200602_020449.png
    394,9 KB · Vizualizări: 132

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Nici macar pe ala nu esti in stare sa l joci , esti o scursura a acestui joc , dai stergere , nu la cont ca e pacat de puncte , la viata , mizerie , fa arogante pe joc , nu pe forum ca toti "bombardierii" .
P.S Vezi ca te strang colantii si e deja tarziu , maine ai programare la epilat :)
ba ce am mai ras, deschideti geamul sa intre gluma, pff, ba sa mor la romanii au talent te duc, saracul cu glumele la el
 

sebone2

member
Scor reacție
0
ba ce am mai ras, deschideti geamul sa intre gluma, pff, ba sa mor la romanii au talent te duc, saracul cu glumele la el
Eu gandesc , nu caut pe google . Iara vi cu "glumite" de pe centura ... Fereasca ma Dumnezeu de asa specimene rare de incult cu studii superioare , esti efectiv penibil ... Ti as da ban ca esti extraordinar de incult ... ba da EXAGERAT , nu cred ca ai concurent .
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Eu gandesc , nu caut pe google . Iara vi cu "glumite" de pe centura ... Fereasca ma Dumnezeu de asa specimene rare de incult cu studii superioare , esti efectiv penibil ... Ti as da ban ca esti extraordinar de incult ... ba da EXAGERAT , nu cred ca ai concurent .
demonstreazane cat esti de smecher, da stergere cont, si asa esti degeaba pe harta
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Varule noob esti dacă chiar crezi ce scrii.

Sa nu uităm că:

Ati încheiat o alianță pe ascuns sa bateti Roma formată din : Squad, Shield, SN, Aliens , CD, Scitii. Aproape 3 continente vs 1.

În contextul în care ați avut o dominanta absolută nu ați reușit să mentineti stabilitatea alianței si :

- CD-ul a pierdut zeci de sate la fiecare organizat, jucătorii activi au venit în Roma. CD-ul este desființat
-Scitii+Squad+shield dau pe Roma, ați luat 5-6 sate în 2 organizate
- Roma da pe Aliens, fara deff ramas fug în Scitii, Aliens se destramă
- Squad da organizate la demolări pe Roma, pagube minime.
-Shield da backstabb la Scitii si sunt recrutați de Squad
- Haita da constant pe SN, care sunt recrutati de Squad. SN se destramă
- Roma da pe Scitii, înnobilează zeci de sate.
Jucătorii care au demnitate iti fac trib separat, Scitii se destramă.

Concluzie : Squad recrutează 3 triburi Shield si SN
Roma recrutează 20 jucători din CD

Ati recrutat mult mai mult voi.
Cat despre jucat pe harta printul de mai jos spune tot
nu trebuie sami dai nici o explicatie, am inteles ,roma cel mai bun trib de pe ro, de atata lauda nu va mai vedeti nici varful nasului :)
cei mai buni, cei mai corecti, bravo flacau,
 

sebone2

member
Scor reacție
0
demonstreazane cat esti de smecher, da stergere cont, si asa esti degeaba pe harta
Daca ai avea un sfert de neuron , ti ai da seama ca te umilesc si cu 10k puncte si tu cu 1 milion , esti ca un cal , vezi numa in fata . Gandeste prima data , stiu ca e muuuuuuuult prea mult pentru tine dar macar fa efectiv un efort , depaseste te pe tine insuti , stim ca poti , iti facem galerie asa pe silentios , stim ca poti sa te reabilitezi , speram de fapt
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
nu trebuie sami dai nici o explicatie, am inteles ,roma cel mai bun trib de pe ro, de atata lauda nu va mai vedeti nici varful nasului :)
cei mai buni, cei mai corecti, bravo flacau,

Suntem destul de obiectivi și realiști sa stiim ca nu e asa.
Însă pe l75, Squad doar a recrutat și a spart deff pentru Scitii, nu veni la noi cu arogante ieftine cu jucatul pe harta.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Suntem destul de obiectivi și realiști sa stiim ca nu e asa.
Însă pe l75, Squad doar a recrutat și a spart deff pentru Scitii, nu veni la noi cu arogante ieftine cu jucatul pe harta.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
merg sa beau o cafea ca deja ma doare capul de atata prostie,
sa nu mai spun ca nu se poate trimite sprijin in afara tribului,
ba ma omorati ma, in afara de latrat, pe harta sunteti degeaba ma, absolut degeaba, pana si ht joaca mai mult decat voi ma , mare trib ce sunteti, asa cum e squad slab si cum spuneti voi, inca e pe harta, si este pe autostrada langa voi, restul este doar un joc ieftin de culise, nici voi nu credeti toate minciunile de aici
 
Sus