Discutii L92 !

dormm

member
Scor reacție
0
Oblivion la mine pe cont? Cand vreodata? Ma confunzi..niciodata n a jucat oblivion cu mine pe cont:)..eu stiu ca voi il injurati pe 76 si acu vad ca l pupati:)))..ma confunzi cu tine cred

PS: toti sunteti zmei, eu sunt slab..dar pe toti v am batut:(
Cand nu joaca DK, aveti locuri prin triburi doar cu alde țepari si gunoaiele serverului..asta zice mult despre tine si altii:*. Bafta la joc, mai sus omu tocmai a recunoscut c a dat “n” tepe, eu nu vb cu nehaliti. Se stie deja ca tribul minorilor n are nici o sansa insiferent cine castiga;)) pop
Nu mai vorbi ma prostii ca nu sunt aceiasi jucatori,daca nu stii,macar taci naiba din gura-mananci rahat cu gura plina!
Inteligentule,nu ma priveste pe mine ce fac alti jucatori,ce tepe dau sau alte chestii..eu aici ma refeream la tine si la modul in care minti pe extern,nu am iesit sa iau apararea nimanui,am spus doar ca intre tine si oblivion(cel care joaca in prezent)e diferenta de la cer la pamant…
Btw:am spus ca cel care era pe contul lui te alimenta cu pp-uri,nu ca a fost coplayer la tine:)))nu incerca sa duci discutia in alta directie ca nu iti merge cu mine.
Joaca harta,castiga lumea si apoi crede-te barosan
 
Scor reacție
0
Nu mai vorbi ma prostii ca nu sunt aceiasi jucatori,daca nu stii,macar taci naiba din gura-mananci rahat cu gura plina!
Inteligentule,nu ma priveste pe mine ce fac alti jucatori,ce tepe dau sau alte chestii..eu aici ma refeream la tine si la modul in care minti pe extern,nu am iesit sa iau apararea nimanui,am spus doar ca intre tine si oblivion(cel care joaca in prezent)e diferenta de la cer la pamant…
Btw:am spus ca cel care era pe contul lui te alimenta cu pp-uri,nu ca a fost coplayer la tine:)))nu incerca sa duci discutia in alta directie ca nu iti merge cu mine.
Joaca harta,castiga lumea si apoi crede-te barosan
Ca pe 85?:( ..inca iti simt frustrarea, dar vad ca tot te bagi in seama si pe lumi pe care n ai treaba:(…vb de mine ca jucator, cate sate mi ati luat pe 85?:)..vb de triburi de acelasi nivel, n ai aratat nimic..
 

dormm

member
Scor reacție
0
Du-te ma si culca-te,ti-am zis sa joci harta si sa nu mai minti!
Cat despre l85,nu veni tu sa te lauzi cu ea,altii au tras acolo,tu bucura-te ca ai prins tribul final:)))
 
Scor reacție
0
Du-te ma si culca-te,ti-am zis sa joci harta si sa nu mai minti!
Cat despre l85,nu veni tu sa te lauzi cu ea,altii au tras acolo,tu bucura-te ca ai prins tribul final:)))
N am ce sa mint. Stie toata lumea ca Oblivion e Redemption. Pe 85 cand a tradat in mijlocu RS..oare cine ina stat pe cont..tu du te d aici ca dormeai pe 85 d aia au zburat satele tale hai sa fi sanatos macar trupeste ca mental nu mai ai scapare.
 

dormm

member
Scor reacție
0
N am ce sa mint. Stie toata lumea ca Oblivion e Redemption. Pe 85 cand a tradat in mijlocu RS..oare cine ina stat pe cont..tu du te d aici ca dormeai pe 85 d aia au zburat satele tale hai sa fi sanatos macar trupeste ca mental nu mai ai scapare.
Esti prea pr**t ca sa intelegi ceva,dar nici nu ma chinui sa iti explic:)))pana una alta,castiga lumea si apoi joaca rol de barosan.
 

Brook.

member
Scor reacție
0
N au trecut, e ziua 30:)
Eu cu tine vb de numarat pana la 30? Ziua 30 fu pana la 14:00, e grele watchere credema nu vreau sa vb cu tine,am inima prea mare,mi se face mila si aj sa te fac ucenicul meu fara sa vreau, da nu am timp acum,tu lasa tel deschis si cand o sa am timp iti dau un mesaj privat :*
 
Scor reacție
0
Eu cu tine vb de numarat pana la 30? Ziua 30 fu pana la 14:00, e grele watchere credema nu vreau sa vb cu tine,am inima prea mare,mi se face mila si aj sa te fac ucenicul meu fara sa vreau, da nu am timp acum,tu lasa tel deschis si cand o sa am timp iti dau un mesaj privat :*
Ziua 30 e pana maine la 14..nu inteleg ce te ofuschezi..doar ti am raspuns..daca nu stii sa numeri e problema ta..deci azi pana mai e e ziua 30, dupa care pica restrictia, pentru ca e specificat “DUPA”..scrie la varsta serverului ca esti in ziua 30.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Valentine's day a venit mai repede pe 92 ...
20230209_203453.jpg


In progress :
@Watcher on the wall. + @Brook.
Tom Hardy + toată familia Green

?
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Cred ca glumesti, nu ? Cate filme iti mai dai in continuare "batatorule de granite" ?
Pe bune ?


Cum sa spui asa ceva ?

Vezi atașament 5746

Se pare ca noi jucam. Si o facem bine. Legat de setarile lumii...ce pot sa iti mai spun decat ca sunteti mega ipocriti sa aratati cu degetul intr-o parte cand de fapt si voi ati avut sau aveti aceleasi practici. Are rost sa iti mai raspunda cineva tie ceva vreodata ? "batatorule de granite" ca pana la lumea asta nu auzisem de tine deloc. Iar cand am pus la cativa grei intrebari sa aflu despre tine mi-au zis sa intru pe extern ca-mi dau seama rapid. Nu stiu ce stii tu despre mine, nu stiu ce stiu altii despre mine, dar cine a jucat cu mine stie ca nu te apropii de ce joc eu niciodata si nici nu ai calitatea necesara ca sa arati tu cu degetul pe cineva vreodata.
Vezi ca twstats nu minte, nu a mintit niciodata. Trebuie doar sa te documentezi un pic. Poate si eu vorbesc despre tine acum gresit cu anumite chestii, nu am jucat cu tine ca sa stiu ce poti dar ma inclin sa cred ca greii stiu ce zic si merg pe mana lor.
Pastrati-va modestia, echilibru in ce spuneti si ganditi ca ajungeti ca altii internati de Hardy :)
Hai succesuri in continuare !
Iar ai prins glas ?crescătorul meu de sate:))
 
Scor reacție
0
Valentine's day a venit mai repede pe 92 ...
Vezi atașament 5747

In progress :
@Watcher on the wall. + @Brook.
Tom Hardy + toată familia Green

?
Si oamenii din dk de pe oblivion ca asa se lauda...sa fie dragoste…

In alta ordine de idei, mereu am vrut sa cred ca s obiectiv, asa ca din pct meu de vedere e o mare rusine ca joc alianta cu țepeș, acest brook care cica a invatat lumea sa joace ..plus alte specimene. Pot spune doar ca ma bucur ca joc in Green. Se pune?
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Si oamenii din dk de pe oblivion ca asa se lauda...sa fie dragoste…
Ești informat prost în legătură cu Oblivion ... iar referitor la restul discuției, sunt cazuri în care oameni care se înjurau pe alte lumi ,au fost colegi/aliati pe alte lumi și s-au injurat iar pe urma , dar sa faci asta pe aceeași lume , e un pic o_O ... mai ales ca nu cred că ai tai din (Green) nu au avut nimic de zis în aceasta " nouă relație " .

Legat de restul comentariului, apreciez că măcar ești sincer ... cu interpretarea situatiei/situațiilor nu prea stai tu bine ,dar asta e altă discuție :)
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Ești informat prost în legătură cu Oblivion ... iar referitor la restul discuției, sunt cazuri în care oameni care se înjurau pe alte lumi ,au fost colegi/aliati pe alte lumi și s-au injurat iar pe urma , dar sa faci asta pe aceeași lume , e un pic o_O ... mai ales ca nu cred că ai tai din (Green) nu au avut nimic de zis în aceasta " nouă relație " .

Legat de restul comentariului, apreciez că măcar ești sincer ... cu interpretarea situatiei/situațiilor nu prea stai tu bine ,dar asta e altă discuție :)

Oblivion=redemption= inception
Inception
phone.png
pe 05.02. la 01:16
ba watcher, daca ai știi tu cine a venit coplayer de azi aicea, ai lua sate în cealaltă parte a hârtii :)))
am mai adus chiar de astăzi vreo 4 prieteni din DK undercover :)
hai pup o pe magda

Dupa cum vezi , asa mi a scris omu..iar voi ii tot luati apararea pe aici..asa ca nu stiu de unde problemele mele de interpretare..daca el minte, nu e vina mea.
Nu mi ai raspuns si tu, sub ce conducere ai jucat pe 87? Si inca ceva: Green isi vede de treaba lor si de K54. Nu ar fi prima lume pierduta din cauza aliantelor..vorba aia, uneori pierzi, alteori nu castigi:)))))
 
Scor reacție
0
Panarama de jucator ce esti…daca nu stii,de ce tot vorbesti ma aiurea?
Stii cine a condus pe 87?:)))e clar ca esti prea pr**st ca sa te bagam in seama!
Se semna in circulare viata mea..:((( te a condus hardy si Ale pe care o injurati peste tot..pleaca de aici lakeule ..du te la somn ca pe o lume tare n ai prins o luna
 

dormm

member
Scor reacție
0
Se semna in circulare viata mea..:((( te a condus hardy si Ale pe care o injurati peste tot..pleaca de aici lakeule ..du te la somn ca pe o lume tare n ai prins o luna
ba inteligentule,nu a condus Ale tribul si nici Tom Hardy,mai incearca…nu mai manca …cu gura plina
Btw:nu te mai face de rusine p-aici,penibilul trebuie sa aiba limite!!intreaba-ti prietenii din green cine a condus ca stiu mai bine ca tine:))
 
Scor reacție
0
ba inteligentule,nu a condus Ale tribul si nici Tom Hardy,mai incearca…nu mai manca …cu gura plina
Btw:nu te mai face de rusine p-aici,penibilul trebuie sa aiba limite!!intreaba-ti prietenii din green cine a condus ca stiu mai bine ca tine:))
La somn lake . I am raspuns omului care cu tot dreptu m a atacat. Sunt convins ca e penibil ca dupa ce m am certat cu ei p aici acuma sa joace in alianta..mai penibil de atat m am simtit doar cand am ajuns in RS 12..dar mna, unele decizii nu tin de mine. Macar eu recunosc cand sunt unele situatii, pe cand unu ca tine n o sa recunoasca niciodata..poti zice ce vrei, stiu destul de bine ce a fost si pe 87..hai fugi la psihiatru .
 
Sus