Mesageria Acv!lla Fraternitas

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pe mine nu ma intereseaza de ce a inceput razboiul cu voi, si nici nu ma va interesa, eu de mult astept asta.
Doar numai faceti atat pe nevinovatii, chiar ma bucur ca sunteti in situatia asta, sa vedeti si voi cum este.
Nu e bine deloc nu?

Cred ca am incheiat subiectul. Macar te rog numai faceti pe victimile.
 

DeletedUser

E regretabil cea ce se intampla.
Poate nimeni nu se astepta la asta.

Dar asa e viata.

@radu---Nu uita cine v-a mentinut pe harta.Nu uita cine va sprijinea in razboialele voastre.Daca nu era Acvila erati curatati de mult de coalita Hell-Circ-Leoni.

Ziceti ca va razboiati cu leonii.Culmea pe timpul razboiului cu voi Leonii cresteau in puncte(toate triburile)
Cum a intrat Acv!la in razboi cu ei cum s-au curatat,iar din n triburi deabia au mai strans de unul.

Erati la inceput,toata harta va erau impotriva Acv!la a fost singurul trib care v-a intins o mana de ajutor.Pentru ca existati ca trib spuneti "Multumesc frumos Acv!la"

Inca ceva.
Sefii GT stiu cum atacam.Daca era premeditat razboiul erau si actiuni organizate.Si nu cred ca esti in masura sa spui cine va castiga razboiul intre GT si Acv!la.

Te rog frumos sa nu terfelesti in noroi numele Acv!la.

Respect jucatorii din GT.Am toata stima pt o parte din ei,si cred ca ei stiu asta.
GT a fost tratat cu respect pe tot parcursul Aliantei,asa cum e tratat si acuma,adica cu RESPECT.



Stima,Bafta.
 

DeletedUser8416

@Pac -> e o diferenta intre "a face pe victima" si a fi tradat de cel mai de nadejde aliat! (subiect inchis)

@Sergiu:

1.
arianWest a spus:
Cum a intrat Acv!la in razboi cu ei cum s-au curatat,iar din n triburi deabia au mai strans de unul.

Mi se pare foarte normal, din moment ce voi ati stat la caldura, cu satele de atac pline, iar noi avand 3 razboaie!!!

2.
arianWest a spus:
Erati la inceput,toata harta va erau impotriva Acv!la a fost singurul trib care v-a intins o mana de ajutor.

Hmmm... ciudat, tin minte ca pe vremea cand era DiV-CO am vrut sa va atacam si datorita lui teddyboy v-am lasat in pace, pt ca v-a luat in familia CIRC! Deci nu stiu cine a ajutat pe cine... (sunt vorbe in vant ce ai spus tu)

3.
arianWest a spus:
Respect jucatorii din GT.Am toata stima pt o parte din ei,si cred ca ei stiu asta.

Si eu respect membrii Acv!la, si nu numai, respect toate persoanele din lumea 2... ceea ce nu respect este gestul vostru lipsit de onoare! Nu stiu cum o alianta de atat timp se poate termina FARA A ANUNTA INAINTE... ci ne-a fost adresata o circulara ca la ora 00:00 se incheie alianta iar cele 2 triburi se pot ataca!

Pt mine Acv!la este un subiect inchis! O seara buna!
 

DeletedUser4901

radu21 ca a fost totul pus la cale sau nu ce conteaza?e un joc de razboi si strategie...fiecare face cum stie ca sa supravietuiasca mai mult si mai bine;) acvila a stiut cum...bravo lor ii felicit...acuma sa vedem rezultatele razboiului
 

DeletedUser13259

lume noua in acvila!!! hai sa il primim pe cel mai important membru ;)
trebuie salutat in tribul acvila gangster ray :D...
 

DeletedUser4901

asa ceva surprinde...nu stiu cum de cei din GT au permis sa il lase pe ray sa se duca in acvila...asta demonstreaza ce fricos e ray=))fuge acolo unde ii e mai bine;))
 

DeletedUser

A facut un notepad cu tot forumu nostru si pe urma a plecat inapoi, data viitoare se intoarce sa ia si partea a 2'a :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

asa ceva surprinde...nu stiu cum de cei din GT au permis sa il lase pe ray sa se duca in acvila...asta demonstreaza ce fricos e ray=))fuge acolo unde ii e mai bine;))

taci mai, si dute de aspira prafu din casa.. ca nu stii nimic :)))
 

DeletedUser1647

A facut un notepad cu tot forumu nostru si pe urma a plecat inapoi, data viitoare se intoarce sa ia si partea a 2'a :)

As fi putut face de toate: concedia membrii, sterge forumul si multe altele. Dar nu am facut nimic. De ce? Pentru ca vroiam doar sa va demostrez ca nu sunt ca voi. Ce a demonstrat Lordofcarpatianforest prin decizia de a ma invita? (acceptand in acelasi timp conditiile mele - de a primi drepturi de conducere si de a-l innobila in continuare pe lucian21ro2001- si fiind constient ca voi fi considerat refugiat si atacat).. Ca punctele sunt singurele care conteaza pentru tribul Acv!la. Ne-ati atacat si ati inceput sa ne oferiti invitatii. Mie, Danutzei26, lui Aenayn si nu numai. Pt ce? Pt puncte:) De ce nu am fost atacat pana acum de cei din GT? Pentru ca ei stiu ce inseamna increderea. Ma bucur totusi ca sunt considerat de incredere. Tineti cont. Nu suntem ca marea conducere Acv!la. Daca eram la fel, acum erati afara din trib toti, concediati si fara forum. Oricat v-ati stradui nu ne puteti intrece aici. Fiti bucurosi, pt o ora-doua ati fost pe locul doi. Dar ca sa il pastrati mai aveti de lucru...


Gangster Ray, comandant GT




Atat am vrut sa spun, nu voi mai posta aici indiferent de raspunsuri. Respect!
 

DeletedUser

repet postul anterior, pentru ca nu are sens sa mai scriu alt text (ia prea mult timp)

reprezint tribul [B~W]

pana cum ca si un alt trib drag noua (atl) am lipsit din forumuri, pentru ca in afara de mine toti ceialalti din trib mai au si cate o viata, va rugam sa ne excludeti in continuare din discutii.

pentru cei care "mor de grija altuia" ii anuntam ca suntem majori, vaccinati, si chiar daca nu stim ce facem (in afara de mine si de vreo 2 minori cu acte in regula nu prea sunt oameni treji care joaca jocul asta in trib) ne asumam consecintele faptelor.

va multumim si speram ca dorinta noastra de a fi ignorati in forum va fi indeplinita.
 

DeletedUser4901

LordKaos
Puncte: 120
Rang: 10155
Trib: ~TLD~
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marcheză pe hartă
» Invitaţie în trib
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate Coordonate Puncte
satul lui LordKaos 118|496 120


chiar ca tea scapat cand erai mic..si ai uitat sa mai cresti=))
 

DeletedUser

Buturuga mica rastoarna carul mare ,Aspirator :) nu vorbi de lordkhaos daca nu stii cine e,aparentele inseala mereu :)
 

DeletedUser4901

vorbesc de el cum mi se scoala mie:D pt mine tot un fraier ca oricare altu din GT ramane:D
 

DeletedUser

vorbesc de el cum mi se scoala mie:D pt mine tot un fraier ca oricare altu din GT ramane:D

Rade ciob de oala sparta.






Doamnelor si domnilor se pare ca analfabetismul este din ce in ce mai des intalnit pe triburile.ro. Si nu ma refer la postul de mai sus pentru ca ala spre marea mea surprindere este scris corect, dar in rest, nu stiu daca are vreun post pe acest forum domnul aspirator in care sa scrie corect.
 

DeletedUser

eu mi-am facut datoria sa te anunt:)) cind o sa o simti pe pielea ta sa nu spui ca nu te-am avertizat :) mai vorbim mai incolo ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus