Adio SOF, adio triburi.

DeletedUser

Oricum in SOF au fost oameni la care tu nici sa le lustruiesti pantofii nu vei ajunge niciodata, pentru ca atat te duce capul atata faci. De numele tau se va auzi doar de spargator de conturi imi pare rau ca adminii in aceste cazuri nu isi fac treaba.

pai nici nu ma intereseze sa ma stie lumea de altcumva, mi se rupe total de jocul asta si ma pis pe server`u L1 cu bolta de la 5 metri
 

DeletedUser

pun pariu cu tine pe ce vrei tu :D
fara sa ma laud pot spune ca nu veti sti niciodata cate am avut pe jocul asta si cate mai am (ma refer la conturi proprii sate si alte magarii care le faceti toti)

Crezi ca intereseaza pe cineva?
 

DeletedUser

pai daca nu te intereseaza nu mai posta "provocari denastea" ca da iti garantez si eu si foarte multi actuali si fosti jucatori de pe L1 lucrurile care le`am spus in postul citat de tine ;)

Nu are nici o legatura cu jocul in sine, despre asta era vorba.
 

DeletedUser2154

lasa-ne frate ca ne plictisesti....du-te in alta parte ca nu avem chef de tine!!!
 

DeletedUser

@puyut Ai inceput sa spargi si tu conturi?? Oricum oamenii care fac asta sunt niste oameni de 2 lei care de fapt fac parte din categoria primatelor.
 

DeletedUser

@puyut Ai inceput sa spargi si tu conturi?? Oricum oamenii care fac asta sunt niste oameni de 2 lei care de fapt fac parte din categoria primatelor.

gresit, sunt oameni cu mult cap care fac bani din domeniul asta si spargerea de conturi pe L1 aici e doar o distractie cand te plictisesti, te-am lamurit? :D
Citeste pe net ca sunt destule, cand un fraier ca tine isi face o firma mai periculoasa si are nevoie de servere cine le instaleaza? cine le verifica si testeaza securitatea? oameni ca mine, da la cat de ingust esti tu stii sa fii nuami laborant probabil..miner sau ceva..denala conduci toata ziua , mergi la munca si o belesti in sus ca urla sefu la tine ba fraiere fa aia , fa aia si tot asa..la mine nu urla nimeni :D
 

DeletedUser

Crezi ca stie ce e aia prostie?? Inca primatele nu au ajuns asa evoluate.
 

DeletedUser2154

@nanmarius
nu ma ocup cu asa ceva...ti-am mai zis dar repet nah sa stie lumea...am jucat cu petzy in T.E. si m-i se pare un tip ok si **** care e problema...nu a facut el nimic la SOF asta pot garanta...doar ii cunosc stilul...daca va spargea el conturile RIP tipa acuma ca sunt atacati asta e stilul lui....
 

DeletedUser

ps: pt cei care tocmai incearca sa`mi afle ip`u prin intermediu mess si alte metode, va scutesc de efort : 172.158.30.141 spor ;)
 

DeletedUser

si da precizez, desi bubicul e pt mine un lake si as fi vrut sa fiu eu ala care`l fut si pe voi si pe el la conturi, nu am facut`o eu. vorba lui puyut, nu e stilul meu , mai ales sa fiu prins :D
 

DeletedUser

@nanmarius
nu ma ocup cu asa ceva...ti-am mai zis dar repet nah sa stie lumea...am jucat cu petzy in T.E. si m-i se pare un tip ok si **** care e problema...nu a facut el nimic la SOF asta pot garanta...doar ii cunosc stilul...daca va spargea el conturile RIP tipa acuma ca sunt atacati asta e stilul lui....

Daca tie petzy ti se pare un tip ok, inseamna ca ai si tu ceva probleme.
 

DeletedUser

Daca tie petzy ti se pare un tip ok, inseamna ca ai si tu ceva probleme.

pai mai idiotule ce esti, intai vorbeste cu un om cap coada calumea si dupaia judeca`l , nu pt ce face sau cum vorbeste intr`un amarat de joc, iti garantez ca ramai uimit..da tu esti mai namiloi de felu tau si judeci cartea dupa coperta..
 

DeletedUser

si da precizez, desi bubicul e pt mine un lake si as fi vrut sa fiu eu ala care`l fut si pe voi si pe el la conturi, nu am facut`o eu. vorba lui puyut, nu e stilul meu , mai ales sa fiu prins :D

va certati degeaba
lu' bubicu nu i-a spart nimeni contul insa nu i-a mai dat acces proprietarul contului pe el. atat si nimic altceva.

ca si in alta parte, in 99 la suta din topicuri va spalati rufe care nu au legatura cu noi

din cauza asta nivelul este atat de ridicat sau nu pe joc..
 
Sus