despre brandul MoD- fara comentarii....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

brandul mod impune goana disperata dupa puncte. liciouz. i-a tradat astazi rugandu-se de mine sa-l iau.l-am luat pentru 5 minute. dat afara din noobs s-a intors in mod. ce fel de om dai dovada ca esti cand la doua ore dupa ce ai tradat te intorci la cei pe care i-ai tradat? si ce fel de oameni sunt cei care te reprimesc inapoi la doar doua ore dupa ce ai tradat? fara indoiala acesta este brand-ul mod. fara comentarii... oare colegii pe care i-a tradat azi dimineata vor trimite sprijin spre el? in mod sigur vor trimite asa cum cum au trimis spre lordduffyduck care dupa aproape 1000 de fake-uri,, si cateva atacuri reale date prin sondaj care i-au dat zidurile jos si apoi i-au spart armata... chiar lorduffy, ai primit sprijin de la colegii tai? si care a primit praful de pe toba... si cand ma gandesc ca acesti oameni vorbesc de cinste si onoare...

offf,ai dovedit ink 1 data ca e numai gura de tine :-<
ti-am mai spus..daca nu stii care e treaba,nu mai vorbii...dar defapt tu stii despre ce e vorba,doar ca ... asa esti tu :|
 

DeletedUser

daca tot se poarta retragerea publica...m-am gandit sa postez si eu...

am incercat sa joc pe l8..dar mi-au inchis contul..mi-au bagat o pedeapsa care m-a atins la inima..si mi-a taiat tot cheful..recunosc ca am avut doua conturi..unul pt a spiona si a ma amuza pe seama tribului "infern"..


v-am salutat pe toti...cu care am fost prieten si cu care nu am fost( in special burn :)) )...
Bafta in continuare,
Sayonara!


hmm..pai meritai inseamna pedeapsa ;)...sper ca a meritat "amuzamentul" ;)
 

DeletedUser

MamaZmeilor astăzi la ora 16:04
In urma actiunilor ostile repetate ale MoD asupra membrilor familiei SITH incepand cu aceasta data ati fost trecuti la dusmani in TSA si TSL.

Scapa cine poate.

Aceasta este o circulara si nu ne intereseaza raspunsul vostru.


16:41 - MoD s-a desfintat.

:) LooooL =))
 

DeletedUser15142

MoD

Sa desfiintat MoD ...eu unu nu credeam ca se va intampla asa ceva ///=\\\ ce au patit MoD explicatine si noua:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Un trib se desfinteaza apasand Dizolvarea tribului .

Se refac ei si asta este bine .

Liderul lor s-a sinucis :D
 

DeletedUser

buei am ramas cu gura cascata cand am intrat azi pe L7..ce naiba s-a intamplat.. ??
 

DeletedUser

Chestia asta cu resetul e nasoala . Puneti repede backap-urile la restaurat si de data asta folositi si voi un antivirus ceva mai performant.

Matrix frate :confused:
 

DeletedUser

Sa desfiintat MoD ...eu unu nu credeam ca se va intampla asa ceva ///=\\\ ce au patit MoD explicatine si noua:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

eek s-a speriat ca a vazut ca vine noobs impotriva lor. asta a fost prima lovitura. cand a anuntat si tsl ca intra si el s-a scapat de frica... si a desfiintat tribul.
 

DeletedUser

Defapt de ce sa nu recunoastem. MoD nu au facut fata circularelor trimise de mine :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus