despre brandul MoD- fara comentarii....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)))...hai gata cu atacurile la adresa MoD...l3 1st place....l7 idem...Mai ** salutati cu respect si atat..O seara buna!
 

DeletedUser

:)))...hai gata cu atacurile la adresa MoD...l3 1st place....l7 idem...Mai ** salutati cu respect si atat..O seara buna!

Fara suparare, dar adevarata proba de foc a fortei unui trib, a puterii liderilor si membrilor sai este mentinerea pe primul loc...

De ajuns multe triburi pot ajunge pe locul 1, dar de mentinut...:rolleyes:
 

DeletedUser7708

Fara suparare, dar adevarata proba de foc a fortei unui trib, a puterii liderilor si membrilor sai este mentinerea pe primul loc...

De ajuns multe triburi pot ajunge pe locul 1, dar de mentinut...:rolleyes:

Eu am probleme de sănătate, altfel lumea 7 aş fi dus-o până la capăt. Nu vreau să risc.
 

DeletedUser7708

Faci foarte bine. E un joc totusi...:)

Ştiu, tocmai d-aia fac diferenţa între joc şi real life. Nu mai pun stresul şi oboseala care se adună de la joc, în 5 ani de zile. Poate voi mai reveni, când voi fi pregătit la capacitate maximă.

M-am distrat la greu, poate cel mai mult şi mai bine pe L7(am ieşit cu duşmanul la bere azi, MamaZmeilor, deşi nu mai suntem duşmani de ceva timp). Am cules o grămadă de prieteni, dar e timpul pentru un final.

Faceţi ceva deştept şi dacă vreţi să continuaţi să jucaţi, nu jucaţi singuri pe cont, dependenţa şi tentaţiile sunt mari.

Cu bine, forumişti. Aţi fost o familie atâţia ani. ;)
 

DeletedUser

Fara suparare, dar adevarata proba de foc a fortei unui trib, a puterii liderilor si membrilor sai este mentinerea pe primul loc...

De ajuns multe triburi pot ajunge pe locul 1, dar de mentinut...:rolleyes:


multe triburi vin si pleaca...
dar noi am avut un avans considerabil in pcte pana sa ne lasam...
acuma sa nu ma luati cu "pctele nu conteaza"..ca sunt plictisit de comentarii de genu...cn stie a juca ma va intelege..
deci am dovedit k am fost puternici...cei kre raman mult timp pe server sunt (dupa cum le zic eu) "obsedatii", "maniacii"..

irelevant totul acuma...ca vad ca MoD a reinviat...dar nu il vad prea puternic..
sunt sigur ca acum vor ataca dusmanii si se vor fali cu realizarile lor...dar..stim cu totii...mod-ul de acum e o imitatie...contu meu zace in Mod-ul cel nou...oare cati mai sunt ca mN?...pt k eu numai joc...intru un min pe zi..sebica la fel, illidan idem
 

DeletedUser9103

dfa1 iti doresc si eu bafta in real life si sanatate ca asta-i cel mai important, sincer!!!
 

DeletedUser11051

nu inteleg dc tot incercati sa va scoateti si nu recunoaste-ti ca nu ati mai facut fata razboaielor, si ca mai devreme sau mai tarziu tot ati fi fost scosi de pe harta ..fie cu voia voastra fie fara ..
 

DeletedUser11501

Unii oameni nu stiu sa piarda si apeleaza la tertipuri ieftine pentru a scapa cu fata curata.
Dupa ce au batut toba ca ei sunt ZEII triburilor si au simtit pe pielea lor ce inseamna aroganta dusa la extrem vor acum sa iasa basma curata.
Niste aventurieri care au reusit sa-si descarce frustrarile si aici pe lumea 7.
....era odata un trib MoD?!?!?!?
 

DeletedUser

nu inteleg dc tot incercati sa va scoateti si nu recunoaste-ti ca nu ati mai facut fata razboaielor, si ca mai devreme sau mai tarziu tot ati fi fost scosi de pe harta ..fie cu voia voastra fie fara ..
:)))...numai zic nimic...e doar un joc...
desi orgoliul meu ma tot impinge de la spate sa zic ceva...
dar pana la urma voi sta chill:)..fie cum zici tu "il maestro"...


Unii oameni nu stiu sa piarda si apeleaza la tertipuri ieftine pentru a scapa cu fata curata.
Dupa ce au batut toba ca ei sunt ZEII triburilor si au simtit pe pielea lor ce inseamna aroganta dusa la extrem vor acum sa iasa basma curata.
Niste aventurieri care au reusit sa-si descarce frustrarile si aici pe lumea 7.
....era odata un trib MoD?!?!?!?


tu de unde ai aparut ma??..din celebra pestera cred...la cum filozofezi ;)) ( daca stii la ce ma refer)
ciocu mic..pt ca eu unul simt o mica invidie din partea ta...
si tineti complimentele de genu frustrati , aroganti si etc pt tn...ti le facem cadou :*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bafta in viata reala celor care au renuntat la joc.

MoD a fost locul 1 si pe L3 si pe L7, dar nu inseamna ca sunt cei mai buni. Trecand peste asta, cel mai trist e ceva ce spunea cineva mai devreme "contul meu zace..." Au existat jucatori cu caracter in MoD, dar conturile lor au ajuns la alte persoane, alte caractere, si multi nu le merita. Pacat de munca lor...Cei de mai tarziu vor tine minte contul, nu jucatorul care a purtat acest nick pana la retragere. Si nu mereu vor fi chestii frumoase...
 

DeletedUser

multe triburi vin si pleaca...
dar noi am avut un avans considerabil in pcte pana sa ne lasam...
acuma sa nu ma luati cu "pctele nu conteaza"..ca sunt plictisit de comentarii de genu...cn stie a juca ma va intelege..
deci am dovedit k am fost puternici...cei kre raman mult timp pe server sunt (dupa cum le zic eu) "obsedatii", "maniacii"..

Am avut, am fost, am dovedit.. totul e la trecut... odata ce s-a dat disband la trib atunci nu mai poti vorbi ca acel trib a fost cel mai bun. cel mai bun e cel care ramane in picioare la final... restul sunt doar povesti, fabulatii...

Jocul asta e si unul de anduranta. Gasirea acestor useri inseamna si ea sa fii cel mai bun.

irelevant totul acuma...ca vad ca MoD a reinviat...dar nu il vad prea puternic..
sunt sigur ca acum vor ataca dusmanii si se vor fali cu realizarile lor...dar..stim cu totii...mod-ul de acum e o imitatie...contu meu zace in Mod-ul cel nou...oare cati mai sunt ca mN?...pt k eu numai joc...intru un min pe zi..sebica la fel, illidan idem

De ce consideri ca noul MoD e o imitatie?
 

DeletedUser

nu inteleg dc tot incercati sa va scoateti si nu recunoaste-ti ca nu ati mai facut fata razboaielor, si ca mai devreme sau mai tarziu tot ati fi fost scosi de pe harta ..fie cu voia voastra fie fara ..

deci sincer m-ai scos si pe mine din sarite...care razboaie mai baiatule zi-mi si mie...cred ca de 2-3 saptamani Eek! a vrut sa dea dizolvare la trib pentru ca multi jucatori s-au lasat sau doresc sa se lase din cauza ca exista si o viata reala...si de asta sa infiintat iarasi MoD ca sa va demonstram ca suntem printre cei mai buni,dar nu stiu cat va rezista pentru ca din ce in ce mai multi se lasa!!!
Asa ca va rog eu nu mai vorbiti aiurea ca Mod pe aceasta lume si-a dovedit suprematia(nu cred ca a fost vreun trib care sa ne puna probleme,indiferent de alte triburi care se dau mari sau nu neaparat,asa inteleg eu,referire noobs sau alte triburi care ne declara razboi acuma,sa fim seriosi numai lasii si noobii pot sa faca acest lucru,va asigur ca ne poate declara si un trib de pe ultimul loc razboi pentr ca stiu ca suntem pe cale de disparitie,si nu din cauza altor jucatori ci din cauza noastra!)
daca sunteti prea invidiosi ca nu aveti cu ce va lauda asta e poate pe alta lume sau cu alta ocazie!!!!

Bafta in viata reala celor care au renuntat la joc.

MoD a fost locul 1 si pe L3 si pe L7, dar nu inseamna ca sunt cei mai buni. Trecand peste asta, cel mai trist e ceva ce spunea cineva mai devreme "contul meu zace..." Au existat jucatori cu caracter in MoD, dar conturile lor au ajuns la alte persoane, alte caractere, si multi nu le merita. Pacat de munca lor...Cei de mai tarziu vor tine minte contul, nu jucatorul care a purtat acest nick pana la retragere. Si nu mereu vor fi chestii frumoase...

Mare dreptate ai....dar nu avem ce face!

Faci foarte bine. E un joc totusi...:)

Am avut, am fost, am dovedit.. totul e la trecut... odata ce s-a dat disband la trib atunci nu mai poti vorbi ca acel trib a fost cel mai bun. cel mai bun e cel care ramane in picioare la final... restul sunt doar povesti, fabulatii...

tu nu vezi ca te contrazici de unul singur...sincer iti zic mai bine stai calm(adica fara comentarii la adresa MoD-ului)continua sa joci triburile si bucura-te de jocul asta!!!!
 

DeletedUser

Eu nu inteleg un lucru.. :) de unde atata invidie.. Fratilor.. ce a-ti vrea sa va mai arete MoD??? sa joace 3 ani in continuare??? Va dat clasa din august pana acum, asta am vazut eu, si asta vede orice vizitator care a intrat pe L7 sa vada cum stau lucrurile. In loc sa va vedeti de treaba si sa ziceti respect pentru niste jucatori, care au pierdut timpul in fata pc-ului voi va umflati in pene argumentand ca voi sunteti mai tari.. ca voi sunteti mai puternici.., insa lista de pozitionare indica altceva.
 

DeletedUser7708

dfa1 iti doresc si eu bafta in real life si sanatate ca asta-i cel mai important, sincer!!!

Pentru mesajul ăsta te respect. Deşi am fost duşmani pe hartă, un om care ştie că în spatele monitorului se mai află un om. Mersi de urări şi baftă şi sănătate multă şi ţie şi celorlalţi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu am cunoscut niciun membru din MoD si nici nu ne-am intalnit pe harta . Dar pentru faptul ca au putut sa reziste pana acum ii respect si le urez bafta in continuare pe alte lumi sau in viata reala . Acum probabil este timpul unui alt trib sa faca senzatie . Din cate vad TSL este pe 1 acum ( am lipsit un timp ) si cred ca o sa faca si ei o treaba buna . Ar fi cam urat ca un trib sa domine lumea X de la inceput pana la sfarsit .
 

DeletedUser

Still here...still fighting...for MoD...!!!

Inca nu e terminata partida...:))

Mai sintem citiva in MoD care nu am depus armele...**, Waler, nu am cunoscut infringerea pe nici o lume...

Nu exista jucator care sa se poata lauda ca mi-a luat fie si un sat si sa-l fi si pastrat !!!

Si cit sint eu in viata (ca jucator pe Lumea asta)...si inca citiva...MoD va exista...

Vreti sa va convingeti...?!??...veniti si invingeti-ma !!!
 

DeletedUser

...hahahhaha...

nu inteleg dc tot incercati sa va scoateti si nu recunoaste-ti ca nu ati mai facut fata razboaielor, si ca mai devreme sau mai tarziu tot ati fi fost scosi de pe harta ..fie cu voia voastra fie fara ..

ce glumet esti tu...si ce filozof...

Pina la urma fiecare om moare...cam asta e lema ta...:)))

Amice, conteaza ca nu ne-a scos nimeni...asta e important !!!

VIVA LA MUERTE !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus