diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11501

Oricum, din ce am constatat pana acum nu ii intereseaza decat punctele
Cum credeti ca a crescut atat de mult in puncte martzian? Prin innobilari interne, va spun eu. Cine nu ma crede sa verifice si va vedea ca in ultima vreme a luat satele lui Darklordduffy.

Se vede treaba ca esti novice in joc...sa-mi fie cu iertare.
Nu sunt adeptul innobilarilor interne dar sunt situatii in care e musai s-o faca cineva. Permanent sunt jucatori care se lasa sau poate au alte planuri decat tribul.;) Nu-si doreste nimeni ca in locul unui coleg, cu care a colaborat permanent, sa apara sate de barbari si mai apoi vecini pe care nu-i cunoaste.;)

Lasă să fie surpriză, deocamdată am străbătut aproape jumătate de continent întro lună. Mai am vreo 2-3 şi ajung la ţintă.
M-am făcut bine, dar nu de tot(revelu' îl fac în spital probabil).

Putem face un PNA personal de pe acum?:D

Scuze utilizatorilor si moderatoilor forumului pentru postarea consecutiva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Buei nu te mai lua de colegul meu. Ce dacă e nou? Ştie mai multe ca tine :D

Şi nu, Death From Above nu va face alianţe şi pna-uri.
 

DeletedUser

Sunt curios pe cine vor mai ataca noobs acum cand au cam terminat cu fostii mod de la granita.

Din cate am auzit cauta motive sa ii faca pe aliatii lor sa dea afara din membri ca sa aiba si ei ce sa atace :D

Si asta pentru motive puerile.

Oricum, din ce am constatat pana acum nu ii intereseaza decat punctele
Cum credeti ca a crescut atat de mult in puncte martzian? Prin innobilari interne, va spun eu. Cine nu ma crede sa verifice si va vedea ca in ultima vreme a luat satele lui Darklordduffy.

daca te-ai fi uitat pe www.ro.twstats.ro la lumea a 7 martzian ai fi vazut ca eu nu am mai nobilat din luna noiembrie. ca nu am nobilat niciun sat nici de la nik cel viteaz si nici de la darckofhaos sau altii nobilati intern. am cam fost in sitter aproape permanent, din cauza unor probleme din real life... in ceea ce priveste nobilarea interna te asigur, ca orice noobs stie perfect ca daca nu executa un ordin, sau daca are atitudine ostile fata de echipa, poate fi si cel mai tare jucator al noobs ca tot va fi nobilat intern. iar cele de mai sus sunt exemple ale acestui fapt pe care noi il punem in practica, nu doar spunem ca-l facem.


in ceea ce priveste intrebarea ta despre ce va face noobs pe viitor, iti multumim pentru grija ce o porti strategiei noastre si de craciun ti-as face un cadou o carte cu proverbe. cum nu stiu unde sa iti trimit cartea cu proverbe, iti transmit un fragment de proverb chiar acum sperand ca stii continuarea: "cainele moare de drum lung...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

in ceea ce priveste intrebarea ta despre ce va face noobs pe viitor, iti multumim pentru grija ce o porti strategiei noastre si de craciun ti-as face un cadou o carte cu proverbe. cum nu stiu unde sa iti trimit cartea cu proverbe, iti transmit un fragment de proverb chiar acum sperand ca stii continuarea: "cainele moare de drum lung...

Recitind primul post al acestui thread (si nu numai), constat ca porverbul respectiv ti se potriveste tie foarte bine... probabil de asta il si stii atat de bine :p
 

DeletedUser

daca te-ai fi uitat pe www.ro.twstats.ro la lumea a 7 martzian ai fi vazut ca eu nu am mai nobilat din luna noiembrie. ca nu am nobilat niciun sat nici de la nik cel viteaz si nici de la darckofhaos sau altii nobilati intern. am cam fost in sitter aproape permanent, din cauza unor probleme din real life... in ceea ce priveste nobilarea interna te asigur, ca orice noobs stie perfect ca daca nu executa un ordin, sau daca are atitudine ostile fata de echipa, poate fi si cel mai tare jucator al noobs ca tot va fi nobilat intern. iar cele de mai sus sunt exemple ale acestui fapt pe care noi il punem in practica, nu doar spunem ca-l facem.


in ceea ce priveste intrebarea ta despre ce va face noobs pe viitor, iti multumim pentru grija ce o porti strategiei noastre si de craciun ti-as face un cadou o carte cu proverbe. cum nu stiu unde sa iti trimit cartea cu proverbe, iti transmit un fragment de proverb chiar acum sperand ca stii continuarea: "cainele moare de drum lung...

Just curios :D

Nu de altceva, dar daca ai studia harta in zona de granita cu TSA si TSL cred ca ai observa ca acolo nu mai ai pe cine sa ataci decat aliati. Nu cumva pregatiti o rupere da alianta?

Vorba lui nenea Iancu: " Tradare sa fie, dar sa o stim si noi! " ;)

Cat legat de proverbe, pot sa iti spun si eu destule, nu am nevoie de o carte. :D

Oricum, vad ca ocolesti raspunsul la intrebarea mea ceea ce ar trebui sa dea de gandit aliatilor din zona voastra de nord.

Se vede treaba ca esti novice in joc...sa-mi fie cu iertare.
Nu sunt adeptul innobilarilor interne dar sunt situatii in care e musai s-o faca cineva. Permanent sunt jucatori care se lasa sau poate au alte planuri decat tribul.;) Nu-si doreste nimeni ca in locul unui coleg, cu care a colaborat permanent, sa apara sate de barbari si mai apoi vecini pe care nu-i cunoaste.;)

Poate ca doar vreau sa par novice ;)

Inainte de a face astfel de afirmatii te rog verifica pe L3 ce experienta am eu. Ca sa iti fie usor, ma vei gasi acolo cu acelasi user ca aici.

Chiar daca pe L7 abia am intrat asta nu inseamna ca nu stiu ce se petrece aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11501

Poate ca doar vreau sa par novice ;)

Inainte de a face astfel de afirmatii te rog verifica pe L3 ce experienta am eu. Ca sa iti fie usor, ma vei gasi acolo cu acelasi user ca aici.

Chiar daca pe L7 abia am intrat asta nu inseamna ca nu stiu ce se petrece aici.

Aici vorbim de lumea 7:confused:
Am observat ca de fiecare data cand cineva se afla in dificultate pe vre-o lume, vine imediat si intareste cat de experimentat e de fapt pe alte lumi:D
Din pacate eu nu pot face asta...sunt un biet noob:eek:

Dar sa revenim on topic...
Vad ca Diablo se mentine in top in ciuda loviturilor care-i sunt administrate din plin.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Just curios :D

Nu de altceva, dar daca ai studia harta in zona de granita cu TSA si TSL cred ca ai observa ca acolo nu mai ai pe cine sa ataci decat aliati. Nu cumva pregatiti o rupere da alianta?

imi place ca tot te incapatanezi sa pari inteligent. mai incerca, poate la un moment dat iti iese. pentru cultura ta: noobs nu a renuntat la nicio alianta pe L7. este adevarat, am avut negocieri dure, impinse uneori pana la extrem pentru a ne apara interesele intacte in fata aliatilor, dar de aici pana la razboi e cale lunga...

cand am facut alianta cu die si tsl stiam foarte bine ca ne vom intalni la un moment dat...
 

DeletedUser

mai bine zis familia noob die tsl :),chiar....e tare faza...locurile 1 2 3 familie :d wow..ce tari suntem noi
 

DeletedUser

mai bine zis familia noob die tsl :),chiar....e tare faza...locurile 1 2 3 familie :d wow..ce tari suntem noi

pe 1 e TSL,pe 2 e Die. iar pe 3 e DIABLO..asa ca n00bs e pe 4..oricum de aceasta "famile" stiam de mult..eu unu cred ca aceasta famile va avea un cuvant greu de spus pe l7,il cunosc bine pe martian(nu stiu daca el mai am cunoaste) de pe lumea 5 iar acest lider e unu extraordinar si intodeauna face pacte diplomatice pt viitor asa ca wizard nu avea treaba noobs..

PS.Am jucat,joc pe l3 si sincer nu am auzit de tine..nu conteaza ca ai 10 milioane de puncte poti fi un n00b si la multe puncte!
 

DeletedUser

scuza-ma am zis eu ca joc pe 3? sunt jucator dupa lumea 7 dar cu alt nume
 

DeletedUser

pe 1 e TSL,pe 2 e Die. iar pe 3 e DIABLO..asa ca n00bs e pe 4..oricum de aceasta "familie" stiam de mult..eu unu cred ca aceasta familie va avea un cuvant greu de spus pe l7,il cunosc bine pe martian(nu stiu daca el mai am cunoaste)


nu te-am uitat. ai fost in legion of doom l.o.d era precurtarea tribului... aliati apoi adversari, atrasi impotriva noastra de niste smecheri care de buni ce se dadeau nu mai stiau pe unde sa scoata camasa... pana la urma lod s-a spart pentru ca erau prea multe voci care dadeau ordine acolo...si stiu ca am negociat si cu tine... salutari, si un an nou fericit iti doresc.

in ceea ce priveste diablo... au avut cativa jucatori buni, nemesys, o alta cunostinta veche, a facut in granita noastra o figura foarte frumoasa, asa cum a facut si pe L5...un trib relativ compact si bun. dar de cand au decis sa-i ia pe refugiatii din mod, diablo din adversarul tare care era a devenit sac de box... dar in fine, fiecare isi ia masurile pe care le crede cele mai bune pentru echipa sa...

oricum la multi ani tuturor celor care joaca!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

va place sa scormoniti in...

orice ati spune tot acest forum nu isi mai are rostul!
70% din "jucatorii" care au construit MoD nu mai joaca pe 7
asa ca nu faceti altceva decat sa va bateti cu ce a mai ramas din acel trib si cu sitteri si amici de-ai maestrilor care v-au aratat timp de aproape 5 luni ce inseamna sa joci cu adevarat ofensiv!
MoD v-a fost exemplu...este normal sa il criticati din moment ce nu ati reusit sa ucideti un sebica, un eek, un waler, un zizitop...si lista continua
 

DeletedUser15358

Te-ai trezit si tu acuma sa ii idolatrizez,daca te grabesti poate ii mai prinz pe l7 sa iti dea autografe.
Plmiba ursu ma copile.
 

DeletedUser

orice ati spune tot acest forum nu isi mai are rostul!
70% din "jucatorii" care au construit MoD nu mai joaca pe 7
asa ca nu faceti altceva decat sa va bateti cu ce a mai ramas din acel trib si cu sitteri si amici de-ai maestrilor care v-au aratat timp de aproape 5 luni ce inseamna sa joci cu adevarat ofensiv!
MoD v-a fost exemplu...este normal sa il criticati din moment ce nu ati reusit sa ucideti un sebica, un eek, un waler, un zizitop...si lista continua

maestri:))) idolii tai nu mai exista prietene ;)
 

DeletedUser7708

Maestru = MASTER
Zeii = MoD
Rog nu confundaţi :D
Şi cine a zis că am dispărut?
 

DeletedUser15358

adevaru ii ca a mai ramas ceva din fostii dinozauri...cateva fosile prin diablo si cativa care au supravietuit dar s-au transformat in mamifere pe continente indepartate.
 

DeletedUser

Maestru = MASTER
Zeii = MoD
Rog nu confundaţi :D
Şi cine a zis că am dispărut?

uite-l pe domu' frustrat...de unde le scoti ma nu te-ai saturat sa te faci de ras:eek: si da mai sunt cativa jucatori din fostul mod pe harta dar dfa tu nu esti printre ei ultima data cand am verificat aveai un singur sat si faceai galagie pe forum pentru cine nu stie sa dea la paginile mai de inceput a acestui topic;)
 

DeletedUser8715

@dfa1: serios vorbind, tu nu ai constientizat inca? MoD-ul a disparut, gata. Asa cum am mai spus, au mai fost triburi care au dominat o lume in primele 2-3 luni ale acesteia. In niciun caz, MoD nu a fost vreun fenomen, iar vad ca tu esti absolut singura persoana care mai pomeneste "brand"-ul MoD.
no offence...:)
 

DeletedUser7708

@dfa1: serios vorbind, tu nu ai constientizat inca? MoD-ul a disparut, gata. Asa cum am mai spus, au mai fost triburi care au dominat o lume in primele 2-3 luni ale acesteia. In niciun caz, MoD nu a fost vreun fenomen, iar vad ca tu esti absolut singura persoana care mai pomeneste "brand"-ul MoD.
no offence...:)

Serios vorbind, ştiu şi eu asta, dar când văd câte un pokemon/ponei/etc.etc. că iar vorbeşte de MoD, când a dispărut de vreo 2 luni, chiar nu mă pot abţine :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus