diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@ poney ramai cu parerea ta ...
stiu mai mult decat crezi cum e in TSL TSA ;)

nustii nimic esti doar un jucator care nu a stiut sa joace si acum incearca sa faca pe marele jucator...nu ma intereseaza pe ce alte lumi joci unde ai jucat pe lumea 7 si unde joci acum eu nu imi schimb parerea si despre tsl/tsa ce spui sunt doar aberatii si tampenii pe care sincer nustiu de unde le scoti. ex eu am dost atacat de goronnimo(din clg) asta cu ceva timp inainte de inceperea razboiului(cu aceasta cale mentionez geronnimo nustie sa atace a trimit toate satele de atac care le avea la diferente de 1-2 ore) eu am primit sprijin si de pe k55 si satul era pe k57 si sunt un simplu jucator, nu am vreo functie sau ceva, dar in tsl/tsa colegii sunt foarte importanti si din putinul nostru dam si colegului(sau daca avem mai mult dam mai mult=)) ) si nimeni care a cerut sprijin nu a fost lasat de izbeliste. Eu am avut momente cand nu aveam trupe de aparare in sate deloc pentru ca le aveam trimise unde colegii aveau nevoie de apararea mea mai mult ca mine asa ca eu zic sa nu mai bati campii:cool:...succes in continuare si te rog lasa toate prostiile astea ca poate te vede Mos Craciun si nu iti mai aduce cadou:p
 

DeletedUser

@poney ok asta e parerea ta ...
sunt multe grupe de jucatori care se ajuta intre ei si nu au treaba cu restu ..

si dc nu stiu sa joc pt ca an renuntat din cauza conducatorului vostru ??care nu stie sa recunoasca cand greseste ?? :D

oricum voi nu ati face niciodata fata unui war cu ex : noobs(cu care aveti aly) alt trib mai mare nu aveti pe langa voi ...
 

DeletedUser

@poney ok asta e parerea ta ...
sunt multe grupe de jucatori care se ajuta intre ei si nu au treaba cu restu ..

si dc nu stiu sa joc pt ca an renuntat din cauza conducatorului vostru ??care nu stie sa recunoasca cand greseste ?? :D

oricum voi nu ati face niciodata fata unui war cu ex : noobs(cu care aveti aly) alt trib mai mare nu aveti pe langa voi ...

cum spuneam esti un jucatar frustrat si noi cu noobs avem alianta deci razboi cu ei nu se poate acum si triburi mari au fost pe langa noi si mai sunt si doablo e trib mare si clg e trib mare si knight e trib mare si [?] e trib mare si care mai sunt, sunt triburi mari si tu nu ai renuntat din cate stiu erai oricum un jucator cam individualist si conducatorului nostru eu nu am ce sa ii reprosez si nici altcineva din trib...tu nustii cate face el pentru trib pentru ca nu ai fost cu adevarat in vreunu din cele 2 triburi....eu cum spuneam iti urez succes si te rog sa nu mai scrii nimic, astea nu sunt locuri pentru ...:p

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Baietii din Diablo se misca bine , se vede ca au sfatuitori buni in trib , cum sunt Eek! sau regelesatan ... si-au tras 2 academii , ca asa a avut si MoD , tare smechereste ce-i drept ...

Descriere
DIABLO
....Calitate, nu cantitate!.... ( foarte discutabila chestiunea asta )

DI@BLO fratele mai mic
LGD micul nostru prieten
NU mai facem recrutari ( cea mai mare minciunea de pe triburile din toate timpurile , mai ales cand vine vorba de Diablo )

Oricum , le uram toate cele bune celor din Diablo , care vor sa domine lumea ...:rolleyes:
 

DeletedUser

Baietii din Diablo se misca bine , se vede ca au sfatuitori buni in trib , cum sunt Eek! sau regelesatan ... si-au tras 2 academii , ca asa a avut si MoD , tare smechereste ce-i drept ...

Descriere
DIABLO
....Calitate, nu cantitate!.... ( foarte discutabila chestiunea asta )

DI@BLO fratele mai mic
LGD micul nostru prieten
NU mai facem recrutari ( cea mai mare minciunea de pe triburile din toate timpurile , mai ales cand vine vorba de Diablo )

Oricum , le uram toate cele bune celor din Diablo , care vor sa domine lumea ...:rolleyes:

Diablo are ceva jucatori buni,eu zic ca au sansa lor sa ramana in top..!
 

DeletedUser15358

vom vedea. De data asta nu mai au unde sa fuga si cu cine sa fuzioneze.
 

DeletedUser

Baietii din Diablo se misca bine , se vede ca au sfatuitori buni in trib , cum sunt Eek! sau regelesatan ... si-au tras 2 academii , ca asa a avut si MoD , tare smechereste ce-i drept ...

Descriere
DIABLO
....Calitate, nu cantitate!.... ( foarte discutabila chestiunea asta )

DI@BLO fratele mai mic
LGD micul nostru prieten
NU mai facem recrutari ( cea mai mare minciunea de pe triburile din toate timpurile , mai ales cand vine vorba de Diablo )

Oricum , le uram toate cele bune celor din Diablo , care vor sa domine lumea ...:rolleyes:



Măi, măi, măi, de unde ştii tu cine ii sfătuieşte pe baieţii din DIABLO ???
:))
Ţi-a şoptit o sirenă ?
Eh... ţin să te anunţ că baieţii din diablo făceau treabă bună şi inainte să intre cei doi stimabili menţionaţi de tine, iar acum sunt nişte simpli membri ai tribului la fel ca mine, la fel ca mulţi alţii, nici conducători, nici sfătuitori, nici mentori !

şi-apoi imi cer scuze c-am vorbit in numele lor !!!
 

DeletedUser

...............................
ţin să te anunţ că baieţii din diablo făceau treabă bună
..........................................................
treaba buna? :eek:?????????????????????????????????????????


Side 1:
Tribes: DIABLO
Players:

Side 2:
Tribes: noobs
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 77
Diferență: 76

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,486
Tabăra 2: 870,565
Diferență: 860,079

image.php
 

DeletedUser7708

magnu şi yokuma, jucători care s-au cam lăsat pentru L9. Altceva martziane?
 

DeletedUser15358

LAsa dfa nu-i scoate ii vom vedea si pe diablo cat is de vitejii. Sper sa fie ceva mai seriosi decat MoD si sa nu se lase toti de joc sau sa se imbolnaveasca. Doamne fereste :rolleyes:
 

DeletedUser7708

Lasă că se fac ei bine. N-am terminat conturile cu câţiva jucători din zona aia.
 

DeletedUser

magnu şi yokuma, jucători care s-au cam lăsat pentru L9. Altceva martziane?

Rang: 4.
Nume: noobs
Membrii: 81
Puncte: 31,198,070
Sate: 3,874
Număr mediu de puncte pe sat: 9,923
Schimbări de trib: 185
Cuceriri: 4698 (+4551-147)


ca sa intelegi: noobs a luat fiinta in prima zi a acestui server si a pierdut mai putine sate decat orice alt trib de pe acest server. nu mai spun ca din alea 147, vreo 50 sunt cedari catre aliati ca urmare ale unor snipinguri involuntare. iar din cele aproape 100 ramase cam 90 sunt recuperate...

dfa, in ceea ce te priveste ne-am obisnuit deja ca jucatorii pe care-i atacam sa spuna ca se lasa de joc. toti joaca pana cand ii atacam noi. dupa aia... spun ei ca s-au lasat, doar pentru ca nu au puterea sa recunoasca faptul ca se lasa ca nu mai le raman sate dupa atacurile noastre.

si inca ceva: tu chiar crezi ca in noobs oamenii nu se lasa de joc? ca nu avem oameni care renunta? dar daca vrei sa iti conduci echipa trebuie sa ai grija ca oamenii sa fie multumiti si sa nu-ti plece toti in masa cand se deschide un nou server.
 

DeletedUser7708

Martzian, ştim foarte bine amândoi că voi aveaţi singura deschisă cu MoD în zonă. În rest era albastru. Tu vrei să-mi spui că nu e mai uşoară înnobilarea internă sau evitarea lipsei de sate în aceste condiţii?

Cum majoritatea era albastru la voi şi având un nucleu, fiind o pată nu un semicerc ca MoD sau DIABLO, era uşor să blindaţi graniţele. Or fi pierdut MoD şi restul sate mai multe ca voi, dar au şi cucerit cu mult mai mult ca voi, raportat la pierderi.
 

DeletedUser

Sunt curios pe cine vor mai ataca noobs acum cand au cam terminat cu fostii mod de la granita.

Din cate am auzit cauta motive sa ii faca pe aliatii lor sa dea afara din membri ca sa aiba si ei ce sa atace :D

Si asta pentru motive puerile.

Oricum, din ce am constatat pana acum nu ii intereseaza decat punctele
Cum credeti ca a crescut atat de mult in puncte martzian? Prin innobilari interne, va spun eu. Cine nu ma crede sa verifice si va vedea ca in ultima vreme a luat satele lui Darklordduffy.
 

DeletedUser11501

Cum majoritatea era albastru la voi şi având un nucleu, fiind o pată nu un semicerc ca MoD sau DIABLO, era uşor să blindaţi graniţele

Aveam o banuiala...acum mi-ai risipit-o...nu cunosti cuvantul strategie. Pentru tine, probabil, totul se rezuma la rezultatele personale in acest joc. E un joc de echipa. Daca iti pica un coleg deja ti-a ingreunat pozitia in joc.
Felicitari acelor lideri de trib care urmaresc ca tribul sa fie asezat corespunzator pe harta, scoaterea punctelor rosii din inima tribului, recrutari facute cu cap, aliante serioase si stabile, spioni acolo unde e nevoie de ei, etc.
Diablo a recrutat fosti jucatori MoD de care ar fi trebuit sa stie ca nu au nici o sansa in a rezista in zonele respective FARA SPRIJIN de la trib. Se pare ca au fost recrutati doar pentru punctaj si au fost lasati carne de tun. Vorbesc aici de yokuma si de magnu, primul rezolvat de noobs si al doilea rezolvat impreuna cu TSL-TSA.
 

DeletedUser15358

Sunt curios pe cine vor mai ataca noobs acum cand au cam terminat cu fostii mod de la granita.

Din cate am auzit cauta motive sa ii faca pe aliatii lor sa dea afara din membri ca sa aiba si ei ce sa atace :D

Si asta pentru motive puerile.

Oricum, din ce am constatat pana acum nu ii intereseaza decat punctele
Cum credeti ca a crescut atat de mult in puncte martzian? Prin innobilari interne, va spun eu. Cine nu ma crede sa verifice si va vedea ca in ultima vreme a luat satele lui Darklordduffy.

Daca taceai filozof ramaneai. Se vede ca habar n-ai despre ce vorbesti. Tu nu ai inobilat niciodata intern ???
Da hai sa vorbim despre Nr1 78dec(Inamici învinşi: 2.081.639) asta nu ii penibil ??? are 5 paggini cu inobilari interne. Asa ca ciocu mic
 

DeletedUser11501

Lasă că se fac ei bine. N-am terminat conturile cu câţiva jucători din zona aia.

Poti face o enumerare a acelor jucatori cu care nu ai incheiat conturile?:D
Tu te-ai facut bine, le dorim insanatosire grabnica si celorlalti!;)
 

DeletedUser7708

Poti face o enumerare a acelor jucatori cu care nu ai incheiat conturile?:D
Tu te-ai facut bine, le dorim insanatosire grabnica si celorlalti!;)

Lasă să fie surpriză, deocamdată am străbătut aproape jumătate de continent întro lună. Mai am vreo 2-3 şi ajung la ţintă.
M-am făcut bine, dar nu de tot(revelu' îl fac în spital probabil).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus