diablo sau mod, aceeasi marie cu alta palarie?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pe cuvantul meu, chiar nu va dati seama cat de penibili ati devenit deja cu scuzele astea? Pfff...nici nu ma mai agit deoarece sunt convins ca toti jucatorii care citesc forumul extern s-au lamurit cum stau lucrurile. In momentul in care luati sate nu va mai incapeti in piele de aroganta si de aere...iar in momentul in care pierdeti sate, nu se intampla pt. ca au fost buni cei care v-au atacat, ci ati avut ghinion...parca il vad pe Becali la stirile sportive, cand spune ca Steaua a jucat foarte bine, dar nu a avut noroc.


Rog stelistii sa nu ma injure, deoarece si eu sunt tot rosu-albastru.
 

DeletedUser

cred ca toata aceasta discutie nu este decat ilustrarea unui proverb: un nebun arunca o piatra in apa si zece intelepti nu o pot scoate. stiu ca unul din cei care ne contesta a preluat un cont din diablo. mariusica 73 e numele contului preluat, iar la profil se scrie cine joaca pe doua conturi. am semnalat acest lucru adminilor pentru ca nu suport oamenii care joaca cu doua conturi, iar mariusica 73 este acum un jucator incuiat. totusi, pana sa fie incuiat si-a denumit satele de barbari cucerite la marginea noobs cu numele "pe mama voastra". pentru cultura lui, eu sunt orfan de mama de la 9 ani. daca el vrea sa fie cu mama, ii urez bucuros sa se duca langa ea, dar in chinuri, ca sa-si aminteasca si pe lumea cealalta de trecerea in nefiinta! oameni care sunt atat de cretini si dobitoci incat din impotenta intelectuala si schizofrenie paranoida, in loc sa aduca argumente se apuca sa puna nume de sate jignitoare la adresa celor impotriva carora joaca nu merita nici o flegma uscata pe post de profiterol. eu nu mi-am permis sa-mi numesc adversarii dusmani, ci doar adversari. cum isi permite un astfel de trisor cretin sa faca aluzii la parintii mei?

in ceea ce priveste iesirea exploziva care o am impotriva acelora care ma jignesc daca e sa-mi iau bann pe extern din aceasta cauza, anuntati-ma doar si imi iau singur perioada de vacanta impusa... dar acum cand cei care ma cunosc stiu de ce sunt atat de sensibil cand vine vorba de aluzii la parintii mei, nu pot reactiona altfel.

am auzit, mi s-a povestit
world 4 ARCH...martian si martzian ...:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mariusica73 în data de 21.01. la ora 18:53
acuma pot sa iti zic ca is cuka nu am vrut sa zic pana acuma ca nu ma prea suportai din cate stiu


aceasta este dovada incontestabila ca martzianu are dreptate.atita timp cit un jucator care sustine sus si tare ca nu joaca pe doua conturi dar se recomada pe un cont cu cel de-al doilea cont e clar pt oricine ca nu ai o singura identitate.

in acest caz e folosita acea identitate care aduce foloase substantiale.mai mult sau mai putin cuvenite.cei care cunosc legislatia din romania stiu cam care e pedeapsa pentru acest gen de actiuni.acum care e cea mai potrivita actiune pentru cei care apeleaza la aceste contexte ramane de stabilit de cei indreptatititi.



parerea mea.multe zile insorite.(ps: pt toti aceia care au nevoie de acest mesaj integral si in forma integra va rog sa ma contactati in joc)
 

DeletedUser

ma nu intelegeti ca nu am avut legatura cu acel cont? am dat stergere cont pe el inainte cu 2 zile sa primisc acest cont ce naiba atat ma stresati nu inteleg!A
FACUT martizan tiket si nu am fost blocat deci nu am 2conturi incetati
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus